Vzhledem k tomu, že mnozí z nás se narodili s nějakým intuitivním darem, je překvapivě běžné, že je vaše schopnost tak hluboce zakořeněna do vašeho života a způsobu bytí, že odkrývání vašich schopností může být jako objevování skrytého pokladu, který byl ukrytý pod spoustou jiných krabic ve skříni. ,,Ta stará věc? To je moje schopnost?!”
Identifikace toho, co je váš dar, ať už je to jasnozřivost, jasnovidění, jasnoslyšení, channeling, nebo cokoliv jiného – může být klíč k rozvoji vašich schopností a sloužit vám i ostatním lidem nejlepším možným způsobem.

[wp_ad_camp_2]

Dobrá zpráva je, že pokud čtete tento článek, je vysoká šance, že jste jasnovidní.
To znamená, že můžete slyšet vedení od svého vyššího já, duchovní průvodce, anděly, nebo dokonce své milované na druhé straně. Toto vyšší vedení, i když ho teď nemusíte aktivně slyšet, může být rozvíjeno až do bodu, kdy je pro vás rozpoznatelné a užitečné!

[wp_ad_camp_2]

4 Snadné kroky ke zlepšení vaší jasnozřivosti

 

1. Procvičujte svou schopnost naslouchat v běžném životě
Hlas duchů, vašich průvodců a andělů mluví velmi jemně, a když je tato schopnost jemně vyladěna, mnozí to popisují jako snahu slyšet někoho mluvit, zatímco se nachází pod vodou. Schopnost slyšet duchy je tedy aktem soustředěného, jemného a nepřerušovaného poslechu. Když mluvíme s duchy, musíme se soustředit, být opatrní a nepřerušovat je. Přerušení bytostí ze světa duchů může často narušit jejich poselství a může trvat minutu nebo dvě, než se spojení opět naváže. Je to stejné, jako když posloucháte svého nejlepšího přítele, který vám zrovna vylévá své srdíčko. Pokud pozorně posloucháte, můžete slyšet zprávu, která je za slovy, která opravdu říká – co říká jeho duše. Držte si své otázky, dokud nebude vše řečeno, dokud nebude tok slov a poselství dokončen.

Pokud posloucháte a dovolíte těm, kteří jsou kolem vás mluvit, dokud všechny jejich myšlenky a emoce nevymizí , často se ocitnete ,,na dně”. Uvidíte skutečný důvod, proč je někdo naštvaný, zraněný, vystrašený nebo ustaraný. Přerušení tohoto toku může sice zodpovědět logické otázky, ale zabrání vám v tom, abyste dosáhli té skutečné a nejdůležitější zprávy.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: ALUŠKA.ORG – Vylepšete své jasnozřivé schopnosti: 4 metody

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.