…..možná trochu jiným způsobem než byste z nadpisu tušily. Hned po Německu se zapojila i česká alternativní média na podporu sexu s černochem. Jestli jste dnes nezvraceli, tak si přečtěte níže uvedený článek. Diskuze je v originálním článku taky zajímavá. Ptám se tedy. Na co nás zde připravují, když údajně mají jenom přes čr procházet?????

15:27

[wp_ad_camp_1]

6 důvodů, proč zkusit sex s ČERNOCHEM

Černoch je prý v posteli třída. Foto:
Černoch je prý v posteli třída.
Foto: thinkstock.com

Ano, důvodů je víc než jen jeden velký a tvrdý. Čtěte, proč se černá stane vaší nejoblíbenější barvou:

Zvláštní pižmo – černoši jinak voní. Jejich přirozený pach je velmi odlišný od toho našeho a buď se vám z něj podlomí kolena, nebo ho nebudete moct ani cítit. Pro většinu žen ale černošské pižmo působí jako silné afrodiziakum.

Velké nábodíčko – není to legenda ani mýtus. Černoši jsou opravdu lépe vybaveni a jejich přirození je o dost větší, než jakým se chlubí ostatní národy. Navíc bývají černoši často obřezaní, což je úplně jiný zážitek.

Bez chlupů – černoši pod tričkem nemívají ještě jeden svetr. Z chlupů. Jako bohužel většina bílých mužů. Jsou proto hladší a hebčí.

Mají velké rty – masité rty černochů lákají kdejakou ženu. Líbání je najednou maximální a polibky po těle intenzivnější. A co pak, až se jí dostanou do klína…

Živočišnost – muži s tmavou kůži jsou více animální a živočišní. Neužije je moc na romantické pohupování, ale přirážejí tvrdě a silně. Čeká vás pořádná divočina!

Barevné děti – děti bělošky a černocha jsou asi ty nejvíc roztomilé. Mají barvu mléčné čokolády a pravděpodobně v dospělosti nebudou rasisti. A nebudou to ani jejich kamarádi. Takže pokud budete mít sex a děti s černochem, podporujete rasovou toleranci!

PS: Ale pamatuje: You once go black, you never go back ;) // Jednou zkusíte černocha, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Celý článek převzat zde. Přečtěte si také nějaké disuze. Jsou zajímavé.

tm ps: a ještě zapomněli dodat, že mají všichni odstáté uši, což svědčí o „vysoké inteligenci“. Proto chodí společně ve smečkách.

reklama

Poznámka jw. billboardy tohoto tipu se množí po Praze. Děkuji Petrklíči za jeho příspěvek a vás čtenáře PP vyzývám ke spolupráci, pokud budete svědky uměle vytvořeného „černobílého“ (neboli multikulturního) spamu, vyfoťte jej a zašlete na email redakce PP.  Děkujeme za vaši přízeň

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.