;

…..možná trochu jiným způsobem než byste z nadpisu tušily. Hned po Německu se zapojila i česká alternativní média na podporu sexu s černochem. Jestli jste dnes nezvraceli, tak si přečtěte níže uvedený článek. Diskuze je v originálním článku taky zajímavá. Ptám se tedy. Na co nás zde připravují, když údajně mají jenom přes čr procházet?????

15:27

6 důvodů, proč zkusit sex s ČERNOCHEM

Černoch je prý v posteli třída. Foto:
Černoch je prý v posteli třída.
Foto: thinkstock.com

Ano, důvodů je víc než jen jeden velký a tvrdý. Čtěte, proč se černá stane vaší nejoblíbenější barvou:

Zvláštní pižmo – černoši jinak voní. Jejich přirozený pach je velmi odlišný od toho našeho a buď se vám z něj podlomí kolena, nebo ho nebudete moct ani cítit. Pro většinu žen ale černošské pižmo působí jako silné afrodiziakum.

Velké nábodíčko – není to legenda ani mýtus. Černoši jsou opravdu lépe vybaveni a jejich přirození je o dost větší, než jakým se chlubí ostatní národy. Navíc bývají černoši často obřezaní, což je úplně jiný zážitek.

Bez chlupů – černoši pod tričkem nemívají ještě jeden svetr. Z chlupů. Jako bohužel většina bílých mužů. Jsou proto hladší a hebčí.

Mají velké rty – masité rty černochů lákají kdejakou ženu. Líbání je najednou maximální a polibky po těle intenzivnější. A co pak, až se jí dostanou do klína…

Živočišnost – muži s tmavou kůži jsou více animální a živočišní. Neužije je moc na romantické pohupování, ale přirážejí tvrdě a silně. Čeká vás pořádná divočina!

Barevné děti – děti bělošky a černocha jsou asi ty nejvíc roztomilé. Mají barvu mléčné čokolády a pravděpodobně v dospělosti nebudou rasisti. A nebudou to ani jejich kamarádi. Takže pokud budete mít sex a děti s černochem, podporujete rasovou toleranci!

PS: Ale pamatuje: You once go black, you never go back ;) // Jednou zkusíte černocha, už nikdy nebudete chtít nic jiného.

Celý článek převzat zde. Přečtěte si také nějaké disuze. Jsou zajímavé.

tm ps: a ještě zapomněli dodat, že mají všichni odstáté uši, což svědčí o „vysoké inteligenci“. Proto chodí společně ve smečkách.

reklama

Poznámka jw. billboardy tohoto tipu se množí po Praze. Děkuji Petrklíči za jeho příspěvek a vás čtenáře PP vyzývám ke spolupráci, pokud budete svědky uměle vytvořeného „černobílého“ (neboli multikulturního) spamu, vyfoťte jej a zašlete na email redakce PP.  Děkujeme za vaši přízeň

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.