Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

VYNIKAJÍCÍ DOKUMENT O SOUČASNÉ ROLI MAINSTREAMOVÝCH MÉDIÍ.

01:54

VYNIKAJÍCÍ DOKUMENT O SOUČASNÉ ROLI MAINSTREAMOVÝCH MÉDIÍ.

Snad již všichni lidé si všimli, jak hlavní česká mainstreamová média lžou a manipulují o tématech souvisejících s migranty a Evropskou unií, potažmo s Ruskem. A věřte, že to je jen špička ledovce. Lež, špinění, pomluvy a manipulace jsou denní náplní českých médií. A s blížícími se volbami se bude toto chování médií jen stupňovat proti všem, kteří nesouhlasí a odmítají doktrínu ČSSD za hlasité podpory KDU-ČSL, TOP09, Starostů, Zelených..

[wp_ad_camp_1]

Pozoruhodné je však i chování jednotlivých médií vůči sobě navzájem. Když se televize Prima pokusila objektivně informovat o chování migrantů a nebo když uveřejnila interview s Putinem, tak schytala neuvěřitelnou protikampaň ostatních médií a editoři a vedení televize byli obviněni, že oni manipulují zpravodajství.

CELOSVĚTOVÝ ŘÍZENÝ TREND

Lžou a manipulují mainstreamová média v celé Evropě, ale ta česká jsou díky malému politickému prostoru na vrcholu prolhanosti – nebo přesněji manipulace a překrucování obrazu světa a pro ně nepohodlných lidí.
Vzpomeňme, jaká masivní prolhaná mediální propaganda probíhala ohledně ukrajinského Majdanu a migrační vlna je jen pokračováním. Česká televize loni nepřipustila do debaty oponentní názor – příkladem budiž dojemné obrazy rodin s dětmi syrských lékařů a učitelů. A poté se samozřejmě ukázalo, že televize i ostatní média lžou, jelikož zbylá masa 99 % negramotných mladých islamistů nějak Českou televizi minula.

ZASTRAŠOVÁNÍ A LIKVIDACE

A když někdo proti nelegální migraci vystoupí, tak je médii atakován onálepkován jako xenofob nebo dokonce nacista. A ty, kteří se médií nezalekli a dále trvají pevně na svých názorech, jsou cenzurováni.
Média vedou často velmi zruční manipulátoři, proto média schválně zužují protesty proti migraci na různé nevolitelné extrémisty – a tím problém bagatelizují a dehonestují, aby vytvořili dojem, že proti migrantům jsou jen extrémisté a podivíni. Viz #video#dokument.

A Sobotkova (Babišova vláda), jejíž zástupci ovládají přes vládou volenou Radu jak Českou televizi, tak i Český rozhlas, se dokonce pouští do cenzury internetu. O to se ve jménu vlády snaží třeba bývalý ministr Dienstbier a jím vytvořená vládní neziskovka s názvem Hate free. Další neziskovky jako jsou Evropské hodnoty a nebo Člověk v tísni, nejsou nic jiného, než politický nástroj, pro další manipulaci veřejného mínění.

CENZURA JE ŠPATNÝ SLUHA

Cenzura správných názorů nikdy nakonec nepomohla – vláda jen ukazuje svoji skutečnou tvář, kdy se zuby nehty brání skutečné demokracii a použije jakýkoli prostředek, jen aby se udrželi u moci.

Sobotka vláda a její členové jako byl například Dienstbier (ČSSD) či ministr spravedlnosti Pelikán (hnutí ANO) nikdy neměli skutečné argumenty pro obhajobu nekontrolované a nekontrolovatelné imigrace. Od počátku sem proudila masa neidentifikovatelných mladých muslimů a zcela prokazatelně zvyšovala bezpečnostní rizika v Evropě. To, že jsou muslimové neintegrovatelní, potvrzují desítky, možná stovky studií, všechny statistiky a veškerá praxe ve všech zemích, kde muslimové žijí v nějakém větším množství.

Jen se nejprve o problémech mlžilo a pak lhalo. Teď tváří tvář zavražděným obětem se už mlčet nedá – jen dál lhát.

ISLÁM JAKO NÁSTROJ MOCI

Sám turecký prezident Erdogan řekl, že neexistuje rozdíl mezi muslimem a islamistou. Má pravdu – pokud je muslim správný muslim, tak je povinen poslouchat a plnit příkazy svého proroka Mohammeda a ty jsou jednoznačné – nevěřící buď obrátit na víru svou, nebo vyhubit. Třetí cesta – soužití s nimi – je pro ně jen dočasné řešení před tím konečným.

Džihád neboli svatá válka za víru, končí dle koránu až v momentě, kdy na světě bude panovat celosvětový islámský chalífát. V jeho jménu má muslim nikoli možnost, ale povinnost jednat. Tyto fakta jsou ale k dnešnímu dni zcela známa a podložena nezvratnými důkazy.

[wp_ad_camp_1]

Zdroj (1)

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál