Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Vynikající komentář robinsonky, který stojí za zamyšlení. Řiďte se dětmi, jsou bezelstné a neumějí lhát

…..děkuji za příspěvek a hned ho také zveřejňuji. Byl k následujícímu článku https://tadesco.org/jakekoliv-valky-jsou-zrudne-v-prenesenem-slova-smyslu-jsou-to-i-valky-mezi-lidmi/ kde jsem napsal následující koment….

21:54

Jakékoliv války jsou zrůdné. V přeneseném slova smyslu jsou to i války mezi lidmi

…..jsou nesmyslné, nic neřeší a zbývá po nich mnoho utrpení, smutku a postižených. Ať fyzicky či duševně. Jsou známé i v dobrých kolektivech, které se snaží někdo vnitřně rozbourat, zničit, protože se „někomu“ nelíbí klid, pohoda, úspěch, a proto jakýmkoliv způsobem začne napadat druhé. Jak nádherný by byl svět bez válek….

“VÁLKA NEMÁ VÍTĚZE – JEN PORAŽENÉ” (Tomáš Keltner)

Milí čitatelia, dovoľujem si doplniť úvodný, inšpirujúci komentár tadesca k tomuto článku niekoľkými šťavnatými citátmi, (nakoľko mi hovorí z duše a pretože s ním dokonale rezonujem) a to k tejto jeho pasáži:
„….které se snaží někdo VNITŘNĚ ROZBOURAT, ZNIČIT, protože se „někomu“ nelíbí klid, pohoda, úspěch, a proto JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM ZAČNE NAPADAT DRUHÉ. Jak nádherný by byl svět bez válek….“

Začnem veľavravnou replikou z filmu “Sním či bdím”:
“SEBEDESTRUKTIVNÍ člověk se cítí zcela odcizený a naprosto sám. Necítí se být součástí lidské společnosti. Sám sobě říká – musím být blázen! Neuvědomuje si ale, že společnost, stejně jako on sám, má nezadatelný zájem na významných ztrátách – na katastrofách. Všechny ty VÁLKY, HLADOMORY, POVODNĚ a ZEMĚTŘESENÍ naplňují PŘESNĚ DEFINOVANÉ POTŘEBY. Člověk potřebuje CHAOS. Vlastně bez něj nemůže být. EKONOMICKÉ KRIZE, SVÁRY, NEPOKOJE, VRAŽDY, všechny ty HRŮZY. Neodolatelně nás to vtahuje do takřka orgazmického stavu, vyvolaného smrtí a destrukcí. Máme to v sobě, libujem si v tom.
NEODOLATELNĚ NÁS TO VTAHUJE DO TAKŘKA ORGAZMICKÉHO STAVU, VYVOLANÉHO SMRTÍ A DESTRUKCÍ. MÁME TO V SOBĚ, LIBUJEM SI V TOM.
Jasně, média se tomu snaží nasadit smutnou tvář a vykreslit to jako velké lidské tragédie. Ale všichni přece víme, že FUNKCÍ MÉDIÍ NIKDY NEBYLO ODSTRANIT ZLO ZE SVĚTA. NE, JEJICH ÚKOLEM JE PŘESVĚDČIT NÁS, ABYCHOM VŠECHNO TO ZLO AKCEPTOVALI A ZVYKLI SI S NÍM ŽÍT. Naši mocní z nás chtějí mít PASIVNÍ POZOROVATELE. ….a nedali nám žádnou jinou možnost, když pominu občasnou a čistě symbolickou účast v takzvaných volbách. Vybereš si paňácu napravo anebo toho nalevo? Myslím, že nastal čas promítnout své vlastní nedostatky a nespokojenost do sociopolitických a vědeckých schémat. Nechat zaznít svůj chybějící hlas.”

K tomu, čo mám v tejto súvislosti na mysli, nás priblíži aj text z listu Efezským 6:12 a citát z knihy ROZHOVORY od Tomáša Keltnera, bývalého bodyguarda US prezidenta:

“…lebo nezápasíme s krvou a telom, ale s vrchnosťami, s mocami, so svetovládcami tejto tmy, so zlými duchovnými silami v nebeských miestach.” (Ef. 6:12)

“…..čím víc my tomu budeme věnovat pozornost (tzn. konspiračním teoriím, které jsou produktem Systému, který je vytváří ke své potřebě), tím míň pozornosti a energie budeme mít na to, abychom si všimli něčeho, co nám Systém nenese na stříbrném tácu s nápisem konspirační teorie: “Pozor, tady nám někdo říká pravdu.” To je celé jenom divadlo a hra. Naposledy Snowden…. Je možné, že on si myslí, že něco dekonspiruje, ale ten Systém to ví a má to pod kontrolou….. Nechci říct, že úplně všechno je tak, jak jsem řekl, jsou samozřejmě informace, zásadnější informace, které hovoří o FINANČNÍM SYSTÉMU, o těch BANKOVNÍCH KARTELECH, které v podstatě vládnou, o NADPOLITICKÝCH SYSTÉMECH a SYSTÉMECH, které ovládají POLITICKÉ SYSTÉMY skrze politiky – INFORMACE, které hovoří o těchhle NADPATRECH, tak ty já bych už nenazýval konspiračními teoriemi, to bych nazýval prostě pravdou….. MOCNÍ TOHOTO SVĚTA MAJÍ PLNÉ RUCE PRÁCE se zachováním svých pozic a PŘÍPRAVOU FINÁLNÍ “VÁLKY”, resp. SE ZPŮSOBEM JEJÍHO VYVOLÁNÍ….. K tomu bych ještě dodal, že zde proti sobě nestojí “dobro” a “zlo”, jak se někteří ezoterici mylně domnívají. ZÁJMOVÝCH SKUPIN, AŤ POZEMSKÝCH ČI MIMOZEMSKÝCH, JE ZDE VÍCE….. Je tady více zájmových skupin – tzn. není tady pouze jeden bůh, jedna vláda, jedna elitní skupina, která ovládá planetu, je tu více systémů. Některé jsou pozemské, některé jsou mimozemské….. Církve vytvářejí iluzi Boha a nedovolí lidem vnímat toho skutečného. CÍRKVE JSOU JEDNOU Z DŮLEŽITÝCH SOUČÁSTÍ SYSTÉMU, KTERÝ ZKRESLUJE A ZATAJUJE INFORMACE, ABY MOHL OVLÁDAT. Církve nutí lidi vnímat koncept Boha skrze někoho, skrze námětka, například papeže, který může komunikovat s Bohem, ale my ostatní prostí nemůžeme. To je ale velký omyl, na který řada z nás intuitivně v posledních letech sama přichází. To je dobře, ALE HROZÍ ZDE VELKÉ NEBEZPEČÍ, a tím jsou “EGREGORY” – ENTITY (ENERGETICKO-INFORMAČNÍ POLE), KTERÉ SE ZA BOHA VYDÁVAJÍ…. O co jim jde? Bude se to zdát až primitivní, ale O ENERGII…. Opět tady mají pravdu ta náboženství, která varují: “JDE O VAŠE DUŠE”. Pokud duši dáme nálepku “energie”, tak tihle pastýři, kteří se živí energií lidských bytostí, tu ENERGII ZÍSKÁVAJÍ SKRZE EMOCE….. ENERGETICKO-INFORMAČNÍ ENTITA…..MÁ SVOU VŮLI A SVŮJ PLÁN….. Došlo mi, proč jsou válečné konflikty na těch konkrétních místech a ne jinde, stále dokola po věky věků.”
(Tomáš Keltner, autor knihy: “ROZHOVORY – transformace vědomí”) http://www.keltner.cz/press.php

David Icke hovorí o entitách spoza nášho spektra vnímania. MANIPULÁCIOU S NAŠÍM VEDOMÍM , najmä prostredníctvom FREKVENCIÍ STRACHU, im prináša veľký prísun energie, PRETO JE NA ZEMI TOĽKO VOJEN, ZABÍJANIA, BEŠTIALITY A SADIZMU. Tieto entity mohli staroveké náboženské texty označovať názvami, ako “démoni”, “diabli”, “čerti”, “upíri”, “draci”…..

Podľa Miroslava Zelenku tím vedcov z univerzity z Kapského Mesta získal vylepšenou Kirlianovou metódou záznamy astrálnych objektov a študoval ich dynamické správanie. Získané výsledky potvrdili PRIAMU INTERAKCIU ASTRÁLNYCH ENTÍT S AUROU ĽUDÍ A ÚZKO SÚVISIACOU BIOELEKTRONICKOU AKTIVITOU MOZGU ČLOVEKA, NA KTORÉHO DANÁ ENTITA REAGUJE. Výskumníci dokázali zachytiť prienik entity do poľa aury. Toto ovplyvnenie prebiehalo v dvoch krokoch Najprv sa entita naladí na pole človeka, aby dokázala preniknúť do jeho aury. Následne zmení jeho vnútorné rytmy v biopoli a môže svoju obeť ovplyvňovať.

Dúfam, milí čitatelia tadesca, že citáty, ktoré som pre vás starostlivo vyberala, dostatočne vysvetľujú skutočný pôvod nášho deštruktívneho správania, ako aj vznik konfliktov a vojen.

 

Nick: Robinsonka

Moc děkuji tm

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře