Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Vypadá to, že Evropu vedou dementi, kteří rozpoutají třetí světovou válku. Preventivní jaderný úder na Írán a možná i na Rusko. Nemůžu samozřejmě mluvit za Rusko, ani za Putina, ale…

…..situace ve světě je stále více komplikovanější a složitější. Jůesejáci začínají hodně tlačit na pilu, protože je to podle nich jedna jediná možnost předejít bankrotu a krachu Jůesej. S nějakou „POLITIKOU „, šachy země ze zámoří, to nemá nic společného. Spíše to vypadá na poslední tah Kardinála Judase (rozumějte GP), který chce vše dle jejich plánu ustanoveného v roce 2003 s 23 bratry dotáhnout do konce. Vyhlazení lidstva na planetě Zemi. Může tedy dojít v tom lepším případě k Elektro Magnetickému Pulzu, který je také pro záchranu planety Země před atomovou válkou připraven…..

09:54

Ilustrace

Naneštěstí to vypadá, že je tomu opravdu tak. Imigrační „strategie“ Merkelové a nenávistná politika USA a vedení EU vůči Ruské federaci moc nadějí na nějaké rozumné kompromisy a na mír nedávají! Jakýkoli vstřícný krok, nebo kompromis ze strany Ruska buď není pochopen vůbec, nebo je brán jako projev slabosti a ze strany západu a islámských spojenců USA a Evropské unie typu Turků a Saudů, okamžitě následují další, ještě větší provokace!

 

Otázkou tedy zůstává pouze to, jak dlouho ještě může Rusko dělat kompromisy, než „dementi“ ze západu a jejich spojenci mylně usoudí, že si mohou vůči Rusku dovolit cokoli a udělají něco, co Rusko doslova donutí dát jim opravdu ráznou odpověď. Války totiž téměř vždy začínají politickým dusnem, pokračují přerušením obchodních styků, následují diplomatické incidenty, pokračuje to ozbrojenými provokacemi a končí brutální otevřenou válkou!

V minulosti a bohužel, ani v současnosti totiž ve světě, ve kterém vedou některé národy „jednodušší“ lidé, kteří si pletou slušnost ze slabostí a rozumné kompromisy považují za projevy strachu, nelze udržet mír pomocí diplomacie, smluv a dodržování pravidel, nýbrž jen pomocí brutální síly, které se oni „dementi“ budou bát!

Preventivní jaderný úder na Írán a možná i na Ruskou federaci

V situaci, kdy se kromě Trumpa, všichni ostatní američtí kandidáti na prezidenta (příští rok jsou v USA volby) předhánějí v takových prohlášeních, jako že ruská letadla nad Sýrií budou sestřelovat, že posílí posádky NATO v Evropě a sevřou Rusko železnou obručí, nebo že je třeba uvažovat o preventivním jaderném úderu na Írán a možná i na Ruskou federaci, přestává politika vstřícnosti a ochoty ke kompromisům fungovat a zbývá jen šance včas ukázat sílu a své možnosti a tím zastrašit protivníka od nějakých větších akcí

Totéž si myslí i Paul Craig Roberts (Byl asistentem tajemníka ministerstva financí v Reagonově administrativě. Rovněž pracoval v redakci Wall Street Journal a dopisoval do National Review. Je spoluautorem knihy The Tyranny of Good Intentions.

V současnosti členem vědeckých týmů Hooverova institutu Stanfordovy univerzity, Institutu pro politickou ekonomii a výzkumný pracovník Independent Institute):

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/12/6705-valka-na-obzoru-je-prilis-pozde-ji-zastavit.htm

Je tedy možné, že se dočkáme toho, že Ruská federace přehodnotí svou politiku ústupků, vstřícnosti a ochoty ke kompromisům, vyhlásí nad Sýrií se souhlasem legitimního syrského prezidenta a syrské vlády bezletovou zónu a možná dokonce přehodnotí svou dosavadní strategii a pošle do Sýrie i nějaké pozemní síly (možná jen jednotky SPECNAZ), které by ani nemuseli být nějak velké, aby rozhodnou mírou přispěli ke zvrácení situace a k rychlému vítězství nade všemi vzbouřeneckými teroristickými frakcemi!

Dalším logickým krokem by bylo nastolení míru na Ukrajině tím, že by Rusko vyhovělo žádostem o připojení Donbasu k Ruské federaci a každá další štvavá akce ze strany Ukrajiny, nebo amerických, či jiných žoldáků, by byla přímým napadením Ruska, což by si každý dvakrát rozmyslel. Rusko by tím mohlo mnoho získat a možná tím i zachránit pro Evropu a celý svět mír! Následných sankcí ze strany západu se bát nemusí, protože už pod nimi dávno je!

Nemůžu samozřejmě mluvit za Rusko, ani za Putina, ale myslím, že po tom všem, čeho se od západu Ruská federace za posledních pár let dočkala, se určitě podobné myšlenky ruskému prezidentovi a vládě honí hlavou čím dále tím častěji…

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/12240-vypada-to-ze-evropu-vedou-dementi-kteri-rozpoutaji-treti-svetovou-valku-preventivni-jaderny-uder-na-iran-a-mozna-i-na-rusko-nemuzu-samozrejme-mluvit-za-rusko-ani-za-putina-ale-.aspx

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
6 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře