…..není se čemu divit, jak kdysi ve skladbě THE SHOW MUST GO ON Freddie Mercury naznačil, šou musí pokračovat, tak i nadále „zatím“ jede vše dle starého ověřeného systému. ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT….

07:54

Vzhledm k tomu, že je časově náročné a zbytečné překládat v současné době doslovně celé články, (čas, který neexistuje se mi také nedostává) poskytuji Vám smyslový překlad článku, který vyšel na alternativním médiu v Německu. Na konci je koment o setkání s přítelem v Německu, také od policie, který mi vyrazil dech….

Včera jsem hovořil s jedním přítelem, který pracuje v Kolíně jako policista a samozřejmě chce vystupovat anonymně. Sdělil mi z první ruky, jak a co sám zažil  při Silvestrovské noci ve službě.

To, co mi bylo sděleno ukazuje na naprosto jiný obraz než ten, který se snažila média nastínit. Výpověď policisty, který vše zažil na čelní frontě poskytuje zcela diametrální rozdíl od toho, co bylo v tisku psáno a jak situaci prožívali policisté i oběti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jenom ve spolkové zemi Nordrhein-Westfalen bylo o Silvestrovské „pokojné“ noci zraněno a na delší dobu vyřazeno ze služby 38 (!) policistek a policistů.

Stovky kolegů bylo obtěžováno, popliváno, uráženo a bylo do nich kopáno. Dokonce i hasiči a záchranáři byli oběťmi téměř VÝLUČNĚ „muslimských, arabských a tureckých hord, které se na mnoha místech jevily jako dění podobné občanské válce“. A to nejen na Kölenbergu. Hromadná rvačka 50 lidí a 28 letá dívka znásilněna na záchodě.

Zřízené ochranné zóny kolem kolínské katedrály a hlavního nádraží bylo těžké uhlídat. Kompletní kontrola byla nemožná. Navzdory zákazu nošení raket a dělobuchů „zábavné pyrotechniky“ do kontrolovaných zón, byly zde CÍLENĚ NA LIDI odpáleny rakety a dělobuchy.

tm komentuje: Jak tedy vidíte, může se i zábavná pyrotechnika použít jako zbraň proti lidem. A to bylo učiněno. Ptám se sám sebe, co jsou to za lidé, kteří na někoho namíří raketu se zájmem zacílenou osobu možná na celý život zmrzačit???? To je asi ten vděk za vítání v hostící zemi….

Němečtí občané byli jenom zřídka vidět na volném prostranství. Členové kolínské policie se tak cítí ponecháni sami osudu bez jakékoliv podpory starostky REKER a její „podzemní skrytou“ politiku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm komentuje: je nutné k tomu dodat, že starostka patří k lóžistkám. Tím je vše vysvětleno….

Mediální pokrytecké zprávy neustále dokola opakující jeji naučené a povinné fráze se dostávají daleko od reálné politiky a dění. Policisté a občané se cítí ponecháni sami sobě, oklamáni a ničeni.

Naléhavě nutní a potřební následníci na policejní osazenstvo je tímto naprosto odrazeno. Odměny za službu jsou víc než triskní a k tomu se ještě nedostavá pochvaly či podpory od vedení, nejsou ve službě respektováni. K tomu všemu ještě neustálé opakování lží a podvodů vůči celému manšaftu vede k naprostému sklamání a vyhoření.

tm dodává: a to je právě cílem celé politiky EU, aby občané neměli možnost být chráněni…..

Pokud politici a média (promiňte: správně řečeno sračkomety) správně neohodnotí oddanost a odvážnou stále více nebezpečnější práce naší policie, hasičských sborů a záchranné služby a k tomu ještě PRAVDU PŘEKRUCUJÍ DO JEJICH VYBÁSNĚNÉHO BAREVNÉHO SVĚTA, tak nechte aspoň nám občanům říci velké děkuji za ochranu kterou nám poskytují.

 

A zde dokumenty, jak to ve skutečnosti v Kolíně o Silvestrovké noci vypadalo. Nechtějte ani slyšet slova jak nazývali jižní přistěhovalci ženy, jak po nich řvali a co vše si museli nechat němečtí občané líbit. Odpornější než odporné…..

https://youtu.be/075kpB2EHSU

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj (1)

tm jenom dodává: měl jsem také rozhovor s jedním vysoce postaveným dlouholetým známým od policie a ten mi jenom ve stručnosti sdělil, že situace je  v Německu neudržitelná, a že se určitě něco odehraje. Kolegové po kterých řvou přivandrovalci pár naučenými slovy, jiná skoro neumí a jsou to ty nejvulgárnější, raději odcházejí nejen od policie ale dokonce migrují pryč. Nemají prý zájem se nechat kvůli almužně, kterou za svoji odvedenou práci dostají, na celý život zmrzačit či nechat zabít…..

Myslím si že jeho stručná výpověď hovoří za vše…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.