….jak jinak, vše je dopředu mnoho let připraveno jak se neustále opakuji a proto dělají, i když jim docházejí úplně síly, maximum pro to, aby se to otočilo i na poslední chvíli v jejich prospěch…..
12:54

Výročí 17. listopadu naruší cílené provokace organizované největší neziskovkou v Evropě!

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 12.14.08

Redakce AE News dnes byla v předstihu seznámena s programem několika závažných provokací, které se chystají v Praze k výročí 17. listopadu. Po loňské nepovedené akci s červenými kartami, která byla po manažerské stránce natolik nezvládnutá, že způsobila odhalení celého organizačního pozadí ze strany americké ambasády v Praze, se letos chystá nový koncept. V Praze proběhnou provokační akce s cílem vyvolání následného procesu vedoucího k zákazu mimoparlamentních stran a hnutí, které v ČR vystupují proti migraci!

Do Prahy se totiž podle našich exluzivních informací chystají elitní operátoři nebezpečné a podivné německé organizace Mensch Mensch Mensch e.V.i.G., což je německý provozovatel serveru Flüchtlinge Willkommen, anglicky Refugees Welcome [1]. To je původem dánská neziskovka s jednou osobou, která před několika měsíci začala zakládat národní pobočky Refugees Welcome v celé Evropě. Představitelem této podivné a donedávna neznámé neziskovky je Michala C. Bendixen. Pokud se podíváte na její osobní web [2], asi vám hned nedojde, o koho jde. Sluníčková paní, která chce sluníčkový svět? Původní profesí paní Bendixen je grafický design, ale o to více překvapí, že stojí v čele nejbohatší a nejtajemnější (co se týče zdrojů financování) neziskovky v celé Evropě.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 12.14.52

Uprchlíci, vítejte! Původem dánská neziskovka, dnes největší NGO kolos v Evropě…

Refugees Welcome z Dánska začala již počátkem léta budovat organizační struktury (NGO outposty) v Itálii a v Řecku, kde se poprvé začala objevovat loga této organizace ještě v době zcela neznámé, kdy uprchlická krize nebyla krizí, ale pouze několik stovek migrantů připlouvalo na lodích. Organizace již tehdy zajišťovala nákupy stanů, proviantu a v Německu a Rakousku obstarávala ubytovací prostory pro migranty.

Jedna neziskovka vládne všem

Profil paní Bendixen na LinkedIN [3] končí podivně v roce 2014. Po tomto datu nic, mrtvo. Není v něm žádná zmínka o práci pro neziskové organizace, kromě aktivit v jistém programu pro zákaz kouření. Jak je možné, že se v roce 2015 stala z ničeho nic nejmocnější a nejlépe financovanou neziskovkou v Evropě?

Její profil na Twitteru [4] začíná tento rok dnem 18 . března 2015. Před tímto datem na internetu neexistuje. Profil na Facebooku nemá (její jmenovkyně sice ano, ale to je zřejmě jiná osoba), minimálně se nám ho nepodařilo najít, na rozdíl od Twitteru. Paní Bendixen napsala počátkem srpna do listu The Guardian výzvu, proč by mělo Dánsko přijmout uprchlíky [5][6]. Od tohoto data se začala dánská značka „Refugees Welcome“ objevovat po celé Evropě, s obrovským logistickým a marketingovým zázemím a koordinací, kterou by nezvládly ani ty nejagresivnější neziskovky v ČR.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 12.14.08

Michala C. Bendixen, jednatelka Refugees Welcome

Situace, kdy do nejvyšších kruhů, médií a politiky se dostávají neziskovky, za kterými stojí jeden člověk s neznámým původem a profesí, která nemá s NGO aktivitami nic společného, je více. Např. organizace SOHR (Syrská observatoř pro lidská práva) je od roku 2011 citována outlety Velké trojky (Reuters, AP, AFP), na její informace se odkazuje britská vláda i Evropská unie. Přitom tuto organizaci tvoří jeden člověk [7], který tvrdí, že jí financuje ze zisků své londýnské prodejny s oděvy! Opět jako přes kopírák stejná situace. Jak je možné, že jeden člověk, který nemá s NGO nic společného, se stane najednou hlavou renomované a citované lidskoprávní neziskové organizace ze dne na den?

Legálové pomáhají krýt finančí toky do neziskovek

Na tuto otázku známe odpověď. Jedná se podle našich informací o tzv. legály. Legál je označení nejen pro operátora tajných služeb v režimu neaktivní rezervy, ale i pro osobu, která figuruje v pozici „bílého koně“ při procesu finacování neziskových organizací z těžko deklarovatelných zdrojů, privátních fondů, jejichž majitelé nechtějí být dáváni do spojitosti s programy, které daná neziskovka provozuje. Jak jsme byli v redakci AE News informováni, a tento poznatek bude jistě zajímat i čtenáře, legálové jsou v systému implementace prvků NWO velmi často používaní v poslední době.

Varování, že se do Prahy chystají operátoři německé pobočky Refugees Welcome, jasně ukazuje, že Praha je opět na černé listině a problémy, které Česko způsobilo svým odporem a aktivitou uvnitř Višegrádu proti migrantům, přerostly určitou akceptovatelnou mez. Zajímavé je zjištění, že Miloš Zeman se dostal pod ochranu mocných elit euroasijského křídla GP. České neziskovky mají od poloviny října vystavený generální stop proti přímým útokům na prezidenta. Znamená to, že americkou ambasádu někdo klepl přes prsty.

 Snímek obrazovky 2015-11-08 v 12.15.23
Provokace na demonstraci Národní demokracie

Redakce AE News dostala dnes odpoledne konkrétní varování, abychom upozornili touto veřejnou cestou opoziční neparlamentní subjekty v České republice, že se proti jejich protestním shromážděním u příležitosti výročí 17. listopadu chystá provokace, na jejímž konci mají být obvinění a následné žaloby a podněty k zákazu činnosti těchto vlasteneckých stran a hnutí! Informaci máme z důvěryhodného zdroje a apelujeme tudíž na všechny vlastenecké subjekty na politické scéně, aby pro své akce plánované k výročí 17. listopadu přijaly dostatečná bezpečnostní opatření a nenechaly se strhnout k projevům, na které systém čeká, aby mohl začít konat proti těmto subjektům.

Profesionální rozvraceči demonstrací proti migrantům

Německá organizace Mensch Mensch Mensch e.V.i.G. je v Německu nechvalně proslulá provokačními útoky v řadách Pegidy, kdy příznivci Refugees Welcome se smísí s davem podporovatelů Pegidy a poté začnou rozbalovat transparenty s nacistickou tématikou (která je v Německu zakázána), aby policie následně mohla konat a obvinit Pegidu z podpory a propagace nacismu! Operátoři německé pobočky fungují v Maďarsku, v Rakousku i v Polsku a všude pomáhají rozvracet demonstrace odpůrců migrace.

Snímek obrazovky 2015-11-08 v 12.15.36
Loňská demonstrace 17. listopadu sponzorovaná operátory z okolí americké ambasády

Finanční struktura celé dánské a dnes už mohutné nadnárodní neziskovky Refugees Welcome je neznámá. Organizace sama o sobě nic konkrétního nepíše [8]. Kromě návodu pro uprchlíky, jak získat dánské občanství [9], tam toho moc není. Peníze zřejmě plynou ze soukromých fondů (Open Society Fund finančníka Geroge Sorose, black-op fondy cizích ambasád, dotační tituly ESF z Evropské Unie, ovšem u těch je to sporné, protože ty jsou transparentně dohledatelné a Refugees Welcome v nich nefigurují). Dnes také vyšla na českém mainstreamu zajímavá informace, že české neziskovky chtějí 17. listopadu spojit své demonstrace s organizací Refugees Welcome [10], takže jak vidíte, všechno to pomalu do sebe zapadá. Nevidím osobně důvod, proč výročí 17. listopadu spojovat s demonstrací na podporu nelegálních migrantů a není mi zcela jasné, jak to přijme veřejnost, protože ta je ostře proti migrantům.

Situace v Německu je vyhrocená. Pozice Angely Merkel ja natolik vážná, že její neschopnost řešit krizi s migranty může přivodit i rozkol samotné Evropské unie. Systémové elity se proto rozhodly zřejmě konat a cílem je likvidace opozice co nejrychlejší cestou. Účast německých operátorů Refugees Welcome v Praze při výročí 17. listopadu tomu odpovídá.

Pokud máte kontakt na opoziční subjekty mimo parlament v ČR, přepošlete jim prosím odkaz na tento článek, aby se jejich organizátoři důkladně připravili a přijali preventivní opatření proti provokatérům během protestů proti migrantům v souvislosti s výročím 17. listopadu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

http://aeronet.cz/news/vyroci-17-listopadu-narusi-cilene-provokace-organizovane-nejvetsi-neziskovkou-v-evrope/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.