Vyšetřovací spisy “Karel”, „Zenon“ a „Sky-soft“ odhalují napojení ČSSD a TOP09 na finanční toky podnikatelské a justiční mafie! Během vyšetřování mizí důkazní materiály, státní zastupitelství dává od všeho ruce pryč, do chapadel mafie jsou zapleteny nejvyšší špičky státní moci! Samotný náměstek policejního prezidenta ČR plk. Ing. Mgr. Jaroslav Vild od roku 2013 osobně řídil manipulace s trestními spisy ve prospěch politiků z TOP-09 a ČSSD! Mafie ve spolupráci s politiky oškubala český stát možná až o 20 miliard korun! Výbušné vyšetřovací spisy odhalují financování politických stran skrze nastrčené firmy, fiktivní faktury a bílé koně! Dokonce MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL PRAHA ( https://www.investigace.com/inpage/policie-nastupuje/ ) posílal Vaše peníze do mafiánské pračky, aby vydestilované skončili na mafiánských účtech!

Foto: Náměstek Jaroslav Vild

Náměstek policejního prezidenta ČR plk.Ing.Mgr. Jaroslav Vild, muž, který osobně řídil rozsáhlé manipuace v trestních spisech „Zenon“ a „Sky-soft“, aby byla zakryta účast politiků na miliardových podvodech mafie v letech 2009-2014.

Foto: Jiří Nouza, nejdůležitější z politiků, které Vild kryl

Dobrý známý ministra financí a hlavního muže TOP 09 Miroslava Kalouska, vedl dozorčí radu pražského dopravního podniku – v minulosti pracoval na několika ministerstvech, měl mimo jiné na starost sporný tendr na provozovatele mýtných bran, který vyhrál rakouský Kapsch – v minulosti byl jeho obchodním partnerem Pavel Kopačka, majitel společnosti Crowsnest, která pro dopravní podnik provozuje kritizovaný systém SMS jízdenek.

https://ego.ihned.cz/trestni-oznameni-za-cachry-v-prazskem-dopravnim-podniku

[wp_ad_camp_2]

 

Naše redakce obdržela od anonymního zdroje super výbušný balík informací. Materiály a dokumenty zjevně pochází přímo z policejního vyšetřování tří nejbrutálnějších kauz současné doby, o kterých se ale na mainstreamových médiích vůbec nedozvíte. Je dokonce pravděpodobné, že Policie ČR byla několik let pod neustálým drobnohledem nám neznámé organizace. Vyšetřovací materiály a hlavně výsledky tajného sledování policie neznámými osobami jsou doslova obžalobou dvou parlamentních politických stran z účasti na zločineckém syndikátu.

Foto: Lukšík, Hruška, fanynky TOP-09

Organizátoři sítě desítek firem a bílých koníků, kteří v letech 2009 až 2014 pro politiky a mafii prali miliardy z veřejných zakázek a kradli DPH po stovkách milionů – Luděk Lukšík a Petr Hruška. Zde na konferenci ERBIA, tedy společnosti politiků TOP-09 Oravce a Zouly, kterým vraceli vyčištěné peníze a předávali ukradené DPH.

O první části případu referoval server Aeronet. Doporučujeme si jeho článek přečíst na: aeronet.cz/news/svodka-mafie

Dále prosím určitě shlédněte toto náborové video ÚOKFK, které jsme rovněž tak obdrželi v zásilce. Vystupují v něm hlavní hrdinové našeho případu Gejza Rakaš (policista s brýlemi) a Jaroslav Vild (tehdy ředitel ÚOKFK). Video ukazuje precizní práci ÚOKFK při vyšetřování i při domovních prohlídkách a zatýkání. Po dočtení tohoto článku dokonce pochopíte, proč jsme toto video zařadili na jeho začátek.

VIDEO ZDE

Foto: Elitní vyšetřovatel Rakaš

Elitní vyšetřovatel ÚOKFK Gejza Rakaš, známý z kauz H-Systém a Open Card. Zde na konferenci společnosti ERBIA, tedy společnosti politiků TOP-09 Oravce a Zouly, kterým Lukšík a Hruška nosili vyprané miliardy z podvodů. Šéf Gejzy Rakaše, Jaroslav Vild, řídil manipulace při vyšetřováních, tak aby politici TOP-09 zůstali neodhaleni. Gejza Rakaš se sám na ÚOKFK chubil, že jej Oravec a Zoula platí za „poradenskou“ činnost.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Podle informací, které jsme obdrželi, a které jsme ověřili z veřejných zdrojů, zahájila policie ČR, jmenovitě její specializovaná složka ÚOKFK v září 2013 speciální operaci nazvanou „Zenon.“ Cílem této operace mělo být – rozprášit rozsáhlou zločineckou organizaci, která „vyráběla“ větrné elektrárny z polystyrenu!, nanočipy z umělé hmoty! Oba fake-výrobky vyvážela na Kypr, a tak chtěla ze státu vylákat neoprávněné vratky DPH ve stovkách milionů korun.

Foto: Kypr

Vyvážené falešné nanočipy byly pachately odvezeny přímo za probíhajícího zmanipulovaného vyšetřování v říjnu 2013 na tuto adresu na Kypru. Objekt měl na sebe pronajatý Luděk Lukšík. Ihned po tomto odvozu klíčového důkazu z území ČR, byli pachatelé v listopadu 2013 zatčeni, a zásahem justiční mafie okamžitě propuštěni, takže už v prosinci 2013 mohli důkazy – umělohmotné nanočipy – rozstříhat a rozvést do odpadových kontejnerů po celém Kypru. Byl tak ztracen klíčový důkaz pro trestní řízení. ÚOKFK nechalo zkrátka pachatele, ať si dělají, co chtějí, hlavně když zmizí důkazy.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tato banda ovšem také kradla Vaše daně přes síť desítek firem s dosazenými jednately. Siť řídili gangsteři Luděk Lukšík (nar. 22.5.1975) a Petr Hruška (nar. 23.11.1970). Oba dva získávali do sítě svých firem peníze bankovními převody od firem ovládaných (byť skrytě) těmito osobami, Miroslav Pelta (2), Tomáš Pitr (3), a řadou politiků a podnikatelů napojených na TOP-09 (Oravec, Nouza, Zoula, Kopačka). Tyto peníze byly bílími koníky na konci řetězce vybírány a v igelitkách transportovány zpět, přes pražské mafiánské základny Jimmiz bar, ul. Polská 7, a Sport Bar Chelsea, ul. Beranových 125, osobám, které je odesílali.

Foto: Bar Jimmiz

Fotografie z léta 2013 pořízená při tajném sledování zločinecké základny Jimmiz bar v Polské ulici 7. Fotografii pořídil „tajný vládní operativec“, nasazený na sledování členů mafie a politiků. Tento „agent“ nebyl podřízen žádné součásti policie ČR. Syndikát tedy rozkrývala jiná státní organizace, a ta předávala svoje poznatky policii.

Při vyšetřování šlo o rozsáhlou mafiánskou pračku na peníze a podvod s DPH s neuvěřitelným výkonem 20 000 000 000 (20 miliard) Kč! Za tuto sumu by každé dítě v ČR navštěvující základní nebo mateřskou školu dostávalo každý den po celý školní rok oběd v hodnotě 100 Kč zdarma, a vláda by ještě jednu miliardu korun ušetřila. Zde si můžete přečíst, co o obědech pro děti zdarmo řekl Miloslav Kalousek, kamarád mafiánů z TOP-09 Zouly, Oravce a Nouzy, kteří značnou část této sumy z Vašich daní ukradli. Odkaz: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy

Bezprostředně po operaci „Zenon“ následovala operace „Skysoft“. V průběhu této druhé operace měla ÚOKFK tyto úkoly:

1. Zadokumentovat předávání hotovosti Miroslavu Peltovi a politikům TOP-09, policie dostala od „agentů“ přesné časy, identitu osob, SPZ automobilů, telefonní čísla, i místa, kde si jednotliví budou kurýři předávat hotovost. Třeba Peltovi se vozila do Jablonce.

Foto: Vlasák v baru

Fotografie pořízená „tajným operativcem“ ve sport baru Chelsea, bývalý policista Vlasák, sedí pod televizí, zde přebíral hotovost určenou pro Peltu a odvážel ji do Jablonce.

Foto: Policista Kukla

Fotografie pořízená „tajným operativcem“ ve sport baru Chelsea. Policista Kukla, „Šátkař“ z protidrogové jednotky, kryl sport bar Chelsea před zvědavci a taky předávání hotovostí mezi kurýry, později byl odhalen, jak pro mafii lustruje identitu zájmových osob. Z baru odcházel vždy v podnapilém stavu a následně řídil auto. GIBS ho odmítla jakkoli stíhat.

[wp_ad_camp_2]

 

 

2. Zadokumentovat předávání falešných faktur vyrobených Kriminalistickým ústavem PČR uvnitř mafiánského řetězce firem, speciálně do prostředí českých „naftařů“. Tyto faktury na neexistující desetitisíce mobilních telefonů, počítačů a dokonce na sloupy elektrického vedení, si zločinecká síť objednala u nastrčených „spolupracovníků“ českých vládních složek, aniž tušila, s kým vlastně ve skutečnosti jedná. Tyto faktury měli jako nákladová položka pokrýt krádeže DPH z nafty, a to předstíráním nákupu neexistujícího zboží z ciziny

schéma toku hotovosti akce Lukšík

Foto: Schéma toku hotovosti

Toto je další schéma, které uveřejňujeme. Peníze tečou z leva do prava po bankovních účtech a zprava do leva se vracejí v igelitkách. Místo firem jsou ve schématu označeni jednatelé vlevo a bílí koníci vpravo. Zajímavé osoby jsou koníci Tomáše Pitra – Hráček a Zoula, Politici TOP-09 Oravec, Zoula a Nouza (dokonce náměstek primátora a člen dozorčí rady Pražského dopravního podniku), Karel Kapr je koněm Pelty, zajímavý je i Vlasák, je to naftař a seděl za vraždu. Prostě „elita.“

[wp_ad_camp_2]

 

 

3. Zajistit akcí speciálního policejního komanda klíčové elektronické účetní doklady v sídle společnosti Sky-soft, a to proniknutím jednotky podle přesného plánu celou budovou až k místu serverů. (připomínáme náborové video na záčíátku článku) Policie dostala k dispozici plán s popisem všech dveří, které bude muset komando rychle překonat, aby se mafii nepodařilo zničit důkazy před jeho příchodem na místo, a návod, jak technologicky počítače zajistit a vyjmout z nich rychle a bezpečně paměťová média.

Foto: Erbia a Klaus

Zákulisní vliv Oravce a skupiny Erbia nejlépe dokumentuje tato sada fotografií Václava Klause mladšího. Je jasné, proč se proti této skupině pachatelů Policie ČR bála zasáhnout.

4. Zatknout všechny pachatele i politiky, a zahájit proces jejich konfrontace s nashromážděnými důkazy.

ÚOKFK pověřilo řízením vyšetřováním elitní policisty Bohuna a Jirsu. Jejich přímí nadřízení byli Vild a Milan Komárek. Oba vyšetřující policisté seděli v jedné kanceláři, ale nikdy spolu nespolupracovali. Jeden řešil Lukšíka „Zenon“ a druhý Hrušku „Sky-soft“. Proti směrnici ZPPP, a tu muselo ÚOKFK dodržovat, se tedy oba případy, které byly totožné pachateli, místem trestného činu, charakterem trestného činu, vyšetřovali odděleně. Navíc, na jejich řešení nebyl vytvořen žádný tým. Došlo k závažnému porušení všech směrnic ZPPP Policie ČR! A to byl jenom začátek všech manipulací, které byly vedeny tak, aby se nikdy nic nevyšetřilo. Policie jednala tak chaoticky, že dokonce v obžalobě 1KZV 156/2010, proti jednomu bílému koníkovi této skupiny, kterého už vyšetřovala od roku 2010! pro zkrácení daně za 20 milionů korun, povolala jako svědky jeden měsíc před zatčením samotného Lukšíka, Hráčka a dokonce osoby z firmy Oravce a Zouly – Levity a.s. Na tomto postupu trvala, idkdyž bylo jasné, že obžalovaný je koník, jako desítky dalších, a v soudním řízení mu dokazovala, že je jediný vinen tímto podvodem. Sudcem byl známy Kydalka z kauzy H-systém (Pozn. Také účastna Livie Klausová a samozřejmě Gejza Rakaš) a koníka poslal do vězení na 6,5 roku. Jako jediného!

Foto: první strana obžaloby koníka

Z data žaloby je zřejmé, že byla podána těsně před Lukšíkovým zatčením. Těmito manipulacemi ÚOKFK a justiční mafie maskovali všechny stopy vedoucí k politické straně TOP-09. Takových to koníků byly desítky. Všichni dodávali stejným firmám a neodváděli z přijatých plateb DPH. ÚOKFK všechny takové to firmy z vyšetřování akce Zenon úmyslně vypustilo. Všem bylo jasné, že kdyby se do soudní síně vodili desítky koníků, kteří by říkali stále to stejné, peníze jsme odevzdávali Lukšíkovi a posílali nám je Oravec a spol., bylo by i pro pražskou justici neúnosné obhájit, že neposadila Oravce a spol. na lavici obžalovaných.

[wp_ad_camp_2]

 

 

K největší manipulaci ale došlo při akci „Skysoft“. ÚOKFK úmyslně obrátilo pořadí kroků, které mělo učinit a celou akci v únoru 2014 zahájilo domovní prohlídkou ve firmě „Skysoft“. Nejdřív se prosím podívejte na následujícím odkazu na domovní prohlídku v akci „Zenon“ a zprávu tiskového mluvčího o akci „Zenon“. Toto je velmi důležité. Bez toho přesně nepochopíte události, ke kterým došlo při akci „Skysoft“.

http://policejnidenik.cz/video-v-ramci-akce-zenon-detektivove-odhalili-kraceni-dani-za-desetimiliony/

Takže jste četli o enormním nasazení policie a viděli zásahové komando. To byla akce Zenon. Jen si připomeňme, že rozhodující důkazy již nebyly v republice, když policie nasadila svá komanda. V úvodním videu jste viděli, jaká komanda má ÚOKFK k dispozici. Nyní přijde realita.

Akce „Skysoft“. Tedy na rozdíl od akce „Zenon“ nešlo o stamiiony, ale několik miliard. Policie měla nejprve sledovat tok hotovosti, faktur, a potom teprve nasadit speciálně připravené komando na zajištění paměťových médií serverů. Policie postup otočila. Všem tedy bylo jasné, že jakmile se rozkřikne, že zatkli Hrušku a byli na domovce ve „Skysoft“, mafie odhodí svá zasažená chapadla a ani politiky ani mafiány už nikdo nenachytá, jak přebírají hotovost. Jenže ÚOKFK šlo ještě dál. Místo komanda poslalo do akce pochůzkáře a úředníky! Pochůzkáři byli z obvodního oddělení v Krakovské ulici a účetní ze 7. oddělení KŘP Praha, Kongresová ulice. Tedy na miliardy, mafii a politiky, žádné komando, ale pochůzkáři a účetní! Dokonce nedostali ani žádný plán budovi. A tak přišli do budovy Skysoftu, zazvonili a požádali Hrušku, zda by jim nedal to účetnictví. Ten se zkušeně usmál a pozval je na malý raut do zasedací místnosti, než jim zatím jeho zaměstnanci připraví účetnictví. Zatím, co se účetní a pochůzkáři občerstvovali, jednomu zaměstnanci se udělalo nevolno a dovolil si pochůzkáře u vchodu, aby směl k lékaři. Potom nastartoval auto a objel budovu. Z její druhé strany v přízemí druhý zaměstnanec rychle vyložil paměťová média a oba odjeli. Nikomu nechyběli. Nikdo nevěděl kolik lidí je v budově. Když se tohle dozvěděli nadřízení agentů, co vše sledovali, vztekle nařídili ÚOKFK, aby to dali do pořádku. A to vyrazilo a dělalo takový bordel po Praze, aby každý až ve Zlíně nepřeslechl, že Hrušku už zatkli, ovšem bez důkazů na Peltu, Zoulu a ostatní.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tak takhle se manipuluje trestní řízení na té nejvyšší úrovni, a takhle se narodil super tajný spis ÚOOZ „Karel.“ Jakmile jej Šlachta zaslal Bradáčové, stal se rychle rozpuštěným – vypuštěným, a manipulátoři Vild a Komárek byli Chovancem povýšeni!

Tento měsíc při sporu s mynistryní Marií Benešovou Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman doslovně uvedl: „V obecné rovině však mohu sdělit, že Česká republika je právním státem, kde orgány činné v trestním řízení dodržují zákony, a dojde-li, čistě ojediněle, k nějakému excesivnímu jednání, pak na to orgány činné v trestním řízení reagují, jak již v minulosti osvědčily v případech trestního stíhání i odsouzení lidí z vlastních řad.“

Tak se ptáme: „Proč lžete pane Pavle Zemane? Vždyť nic nevyšetřujete!“

Autor: Michael – investigace.com

Další informace si můžete poslechnout na Youtube kanálu Nikomar Belt v pořadech Michala a Petra ZDE

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pozn. t.: V České republice se ročně rozkrade minimálně 250 miliard Kč. Vlády nám neustále opakují svoji mantru, jak nejsou peníze, musí se šetřit a případně zvyšovat daně. Proto není dost peněz na opravy silnic, na zvýšení platů učitelů, hasičů, zdravotních sester a dalších. Proto se těžko hledají peníze na zvýšení mateřské / rodičovské! Kalousek má pak blbé kecy o tom, jak děti ve školách nemůžou mít obědy zdarma! Poslaneckou Sněmovnou zřejmě neprojde návrh Senátu na zrušení daně z převodu nemovitosti. Proč? Protože by údajně ve státním rozpočtu chybělo 12 miliard korun! Nyní vláda, hledajíc další peníze, chce „podojit“ speciální daní výherce nad 100 tisíc korun. Ale je zajímavé, že když chce peníze armáda na nesmyslný nákup předražené americké techniky, tak peníze nejsou problém.

Justiční a policejní mafie, a mafie uvnitř státních zastupitelství, kryje zločince, včetně zločinců z řad nejvyšších politiků. Věříte pak v nezávislost justice?? Já ne! Pamatujte, že k soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek. 

Zásadní otázka pak zní: Kdo a jak odstaví od moci a z funkcí, případně pošle do vězení státní zástupce Bradáčovou, Zemana, Ištvána, policisty Vildu, Rakaše, Kuklu, z politiků např. ex-premiéra Sobotku, Chovance, Kalouska, Nouzu, Pospíšila a mnoho dalších ????? 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.