Přemýšleli jste někdy nad tím, čeho lze s kontroverzní tabulkou Ouija dosáhnout, ale nikdy jste nebyli dost hloupí na to, abyste si to osobně vyzkoušeli? Tak vás z dnešního příběhu bude mrazit v zádech. Vyvolávání duchů totiž není hra, ale nebezpečný rituál, který se může snadno zvrtnout.
Následující příběh na svém youtube kanálu vyprávěla dívka jménem Hailey Reese v roce 2017.

Chtěla bych s vámi sdílet příběh, který je extrémě děsivý. Nejsem tu od toho, abych vás přesvědčovala, pokud na paranormální věci nevěříte, zkrátka jen chci sdílet svoji zkušenost.

Od doby, kdy jsem byla hodně malá, mě moje rodina varovala, abych si nikdy nehrála s deskou Ouija. My všichni věříme na věci na druhé straně, jako jsou duchové, andělé, démoni, víly a bereme tyto věci vážně. Moje rodina má vlastní špatné zkušenosti s touto deskou.

 

 

Ráda bych vám ještě na úvod řekla krátký příběh v příběhu. Moje babička jednou měla nebezpečnou seanci s Ouija deskou. Spolu s několika lidmi si s ní hrála v domě, zatímco můj děda byl venku a opravoval auto. Když pak přišel dovnitř, ženy mu říkaly, že to je skutečné, že vážně někoho vyvolaly.
Tak se děda desky zeptal: ,,Když jsi tak chytrá, tak mi řekni, kolik mám v kapse šroubů?” A deska řekla: ,,Až po zuby.”

Dědu to vyděsilo, takže se rozhodl se tu seanci ukončí a účastníky seance zaveze domů. Na to deska řekla: ,,Barry odjede, Candice zůstane.” Barry je můj děda a Candice je moje babička.

Poté hned ukončili seanci, desku zavřeli a už ji nikdy v životě nepoužili.

Takže mi odmalička doma říkali, ať si s tím nehraju, protože je to nebezpečné.

Jednoho dne ale přišel večer, dny jsem s holkama přespávala u kamarádky a co jiného můžou holky takhle večer dělat pro zábavu, než zkoušet vyvolávat duchy a povídat si strašidelné historky… Holky to chtěly zkusit, aby viděly, co se stane.

Já jsem věděla, že to není dobrý nápad a v žádném případě jsem s nimi nechtěla hrát. Zároveň jsem ale chtěla vidět, co se stane, když hrát budou. Takže jsem si sedla opodál v místnosti, nechala je hrát a pouze jsem to sledovala. Myslela jsem si, že když nebudu hrát, nic se mi nestane a zároveň nepřijdu o tu podívanou.

Pokračování článku: Vyvolávání duchů tabulkou Ouija se zvrtlo: Démon bez tváře je pronásleduje dodnes

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.