Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

19:54

(Translation plakát „. Při neexistenci zlatého standardu, není žádný způsob, jak ochránit úspory před konfiskací prostřednictvím inflace a žádné bezpečné úložiště pro majetek.“ Alan Greenspam, bývalý předseda Společnosti Federálních Rezerv).

[wp_ad_camp_1]

Monohočetné a spolehlivé zdroje ze zpravodajských služeb z celého světa, ale tajných společností předvídají významné změny v globální mocenské struktuře hlavně v říjnu. Zdroje se shodují v tom, že boj se zaměří na to, kdo bude kontrolovat Spojené státy a jeho vojensko – průmyslový komplex.

Oba zdroje, jak CIA tak i Pentagonu říkají, že ani Hillary Clintonová, ani Donald Trump se nestanou příštími prezidenty Spojených států. Nicméně, nesouhlasí v tom, kdo bude prezidentem, což jasně ukazuje, že problém je stále ve vzduchu.

Zdroje CIA se sídlem v USA stále trvají na tom, že prezidentem se stane viceprezident Joe Biden, jen aby byl rychle nahrazen vice-prezidentským kandidátem Timem Kainem. Tyto zdroje také říkají, že frakce tlačí na Michelle Obamu, aby se stala příštím prezidentem, což by de facto jen prodlužilo Obamovo prezidentství.

Nicméně zdroje z Pentagonu říkají, že prezident Biden „by byl katastrofou.“ Taky se vyjádřili, že namísto toho může „Překvapení října přinést obnovení Republiky Spojených Států a s tím nové prezidentské kandidáty, podobné jako Paul Ryan reproduktoru (Rep ) a senátorka Elizabeth Warren (Dem), která se stala známou v celé zemi pro veřejné a drzé odhalení jednoho výkonného jednatele Wells Fargo.“

Společnost Bílého Draka mezitím doporučuje, aby se kanadský premiér Trudeau Justin stal hlavou Severoamerické Unie. Když byly USA a Kanada v roce 1776 odděleny, Američané volili „život, svobodu a hledání štěstí“, zatímco Kanaďané podporovali prozaičtější „dobré vládnutí“.

Americké instituce jsou natolik poškozeny, že mohou být šetrnými cizinci jako jaou Kanaďané vyčištěny. Je také stojí za to poznamenat, že Skotsko se stalo součástí Anglie proto, že skotský král skončil jako vládce obou zemí, takže, kdyby měli kanadˇané a američané stejné normy, mohli bychom tu mít v dlouhodobém horizontu podobný výsledek. Spojené státy severní Ameriky budou mít populaci 475 milionů, budou tedy mnohem silnějším subjektem. Absorpce 122 milionů relativně chudých Mexičanů by byla hlavní nevýhoda tohoto návrhu, ale zároveň by tito Mexičané pomohli americkému průmyslu soutěžit s Asiaty.

Tyto problémy vvystoupili v průběhu jednání mezi zástupci CIA, SDB, Bílými Klobouky, asijskými tajnými společnosmti a zástupci čínské vlády minulý víkend. Rozhovory se vyvíjeli perfektně.

Bylo dohodnuto mezi čínskou vládou a CIA, že budou dány k dispozici masivní finanční prostředky na vytvoření plánovací agentury pro budoucnost. Počáteční práce agentury by byl nepřetržitý monitoring a čištění zvráceností způsobených z chazarskými gangstery, kteří zničili Spojené státy, a způsobili tolik utrpení v místech, jako jsou Střední východ nebo Ukrajina.

Agentura bude nakonec operovat s hodnotou miliardy dolarů ročního rozpočtu a bude financovat masívní projekty, na doplnění oceánů rybami, proměnu pouští na zelené háje a sady, zlepšení globální infrastruktury, prozkoumávání vesmíru a jěště další aktivity. Agentura by neměla být nějakou centrální plánovací agenturou stalinistického stylu, protože většina skutečné práce bude externí a zadávána soukromému sektoru prostřednictvím výběrových řízení.

Čínská armáda nabízí obrovské sumy zlata aby zaštítili tuto agenturu, zatímco někteří členové asijských královských rodin nabízejí spolu s tímto zlatem dolary v hotovosti na přímé použití. Problém, který na kterém se teď pracuje, je zjistit, zda tyto dolary jsou přeprány přes mafii Bush / Clinton / Rockefeller, nebo ne.

Zdroje CIA a Mossadu si myslí, že americký dolar bude pokračovat i po 30. září, ale celkově bude dolar rozdělen na americký dolaru, který devalvuje o 50% a mezinárodní dolar, který zůstane nezměněn.

Nicméně, Pentagon a jiné zdroje CIA říkají, že Federal Reserve Board přestane existovat dne 30. září, což vyvolává otázku, kdo přesně bude kontrolovat dolar.

To je zpráva, kterou vydal Pentagon na toto téma:

„MMF přijal jüanu podložený zlatem v SDR koši dne 1. října, protože Společnost Federálních Rezerv přestane existovat dne 30. září.“ A dodává: “ Pařížská dohoda, která tajně aktivovuje zlatý standard je globálně asi kolem 48 %, Indie bude ratifikovat 2. října (4,5%), takže když i Rusko (7,35%) ratifikuje překročí se aktivační práh 55%, který vše drží na uzdě, dokud se kompletně nevyřeší vojenské problémy a kabala totálně kapituluje“.

Zdroje ze CIA, mezitím říkají, že Čína nyní ovládá tajně SDR a MMF. Zvláštní práva čerpání SDR, je návrh MMF jako alternativa k americkému dolaru.

Čínské vládní zdroje říkají, že Čína bude sledovat to, co Západ udělá v příštích měsících předtím, než provede vlastní tah. Nicméně říkají, že „dolar není podložen zhola ničím.“

Zdroje Mossadu a CIA v Asii, stejně jako rodina Rothschildů, trvají na tom, že na podložení dolaru existuje v Asii velké množství zlata. Nicméně, autor tohoto článku, a to navzdory zkoumání tohoto tématu po dobu 10 let, ještě neviděl jakýkoli doklad nebo důkaz, že zlato skutečně existuje. Zástupce SDB vycestuje v blízké budoucnosti do Indonésie, aby prošetřil, zda skutečně existuje nějaké zlato u pomníku na rovníku v Indonésii, který je nyní oplocen. Zdroje CIA a Mossadu v Asii říkají, že existuje 4.000 tun.

Připomeňme, že v roce 2012 baron James z Blackheath předložil v britském parlamentu důkazy, že v roce 2008 Rada Federálního rezervního systému Spojených států využila práva, aby vytvořila ze 700 tun zlata certifikáty v hodnotě 15 miliard dolarů, což znamená, že se tyto dolary podložili 700.000 tunami. To byl způsob, jakým se vyprostili z krize Lehman & Brothers.

Zde je původní svědectví Pána Blackheath:

https://www.youtube.com/watch?v=eL5hqvTWkYg

Takže ti z FEDu jsou nahráni na videu, jak o tomto zlatu jen lžou. Vzhledem k tomu, šéf nacistické propagandy, Joseph Goebbels jednou řekl:

„Pokud říkáte dostatečně velkou lež a neustále ji opakujetes, lidé jí budou nakonec věřit. Lež může být udržována pouze tak dlouho, jak dlouho může stát ochránit lidi z politických, ekonomických a / nebo vojenských důsledků lží. Proto se stává životně důležitým, aby stát využil všech svých pravomocí k potlačování disentu, protože pravda je smrtelným nepřítelem lži, a tudíž potažmo pravda je největším nepřítelem Státu „.

V případě, že je historie zahrabaného asijského zlata jen lež použitá k udržení korporátní kontroly, pak je jasné, že je třeba nalézt alternativní řešení, aby se zabránilo kolapsu finančního systému a civilizace.

Zdroje z Pentagonu říkají, že „30 kontrolorů z Mossadu / CIA, kteří cvičili a vedli ISILbylo zabito ruskými raketovými útoky, takže nový finanční systém může zprovozněn, jen když bude ISIL na poražen v Sýrii a na Ukrajině.“

SDB doporučila Pentagonu, že ropné společnosti, které tlačí na energetické projekty v Sýrii a na Ukrajině jsou Chevron a Exxon Mobil. Proto bylo řečeno, že nejlepší způsob, jak zastavit ISIL a nacisty na Ukrajině by byl, aby se sšli výkonní manažeři těchto společností. Pak by jistě tito pracovníci zpívali jako kanárcio hlavounech jako jsou Bush / Clinton / Rockefeller.

Protože víme, že syn Joe Bidena je zapojen do energetického projektu na Ukrajině, to je dobrý odhad, že Biden, který je navrhován jako president je jen další pokus mafie Bush / Clinton / Rockefeller udržet nějakého jejich agenta ve Spojených státech, protože vědí, že Hillary je příliš toxická (nebo spíš příliš mrtvá) na to, aby se stala prezidentkou.

Snad přinese schůzka výkonných manažerů ve vedení těchto ropných společností nakonec skončí s těmito mafiánskými Chazary a jejich armádami soukromých zabijáků v ISIL.

V každém případě na frontě s Goldman Sachs je vidět, že chazaři jsou pod velmi tvrdým útokem na třech kontinentech.

V Asii, přinutil Goldmany bojkot kontraktů propustit 30% svých bankéřů. K dispozici je také velká akce, která má přinutit mafii Bush / Clinton / Rockefeller vrátit akcie v Japonsku zapsaných podniků, které doslali z Japonska pouze pomocí vydírání. Japonsko bude mít pro tento krok velkou ruskou podporu, říkají zdroje z CIA v Asii. Podle nich již byla mírová dohoda s Ruskem o čtyři sporné ostrovy dokončena. V této dohodě se Japonsku dva nejjižnější ostrovy. Za to se brzy očekává vznik silné rusko-japonská vojenské a obchodní aliance, říkají zdroje.

Říká se, že to bude oficiálně oznámeno dne 15. prosince, kdy ruský prezident Vladimir Putin přijede do Japonska.

V Evropě byl mezitím bývalý ekonom Goldmanů, Jim O’Neill, nucen opustit svou práci jako ministr financí ve Velké Británii. V Evropské unii je zase vyšetřován bývalý šéf Evropské komise José Barroso, který náhle opustil svou práci a připojil se ke Goldman Sachs.

https://www.rt.com/news/360477-barroso-eu-drug-cartel-goldman/

Uber firma podporovaná Goldmany a prádelna drogových financí pro Bushe, Bank of America, také jsou ovlivněny odhalením, které učinil jejich poradce, bývalý komisař EU, Neelie Croes, který se podílel na nekalém podnikání na Bahamách, zatímco byl ve funkci.

https://www.theguardian.com/business/2016/sep/21/ex-eu-commissioner-neelie-kroes-failed-to-declare-directorship-of-offshore-firm

v USA jsou předmětem šetření i bývalí zaměstnanci – miliardáři – společnosti Goldman Sachs, kteří měli na starosti hedgeové fondy, jako kupř. Leon Cooperman z „Omega Advisors Inc.“ nebo Dan Och z „Och -Ziff Capital Management Inc.“.

http://www.barrons.com/articles/double-trouble-for-hedge-fund-chief-leon-cooperman-1474693209

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-09-12/perry-paulson-and-och-ziff-stung-by-outflows-hitting-big-funds

Tato odhalení jsou jen součástí širokého a systematického útoku na finanční parazity Chazarské mafie po celém světě. Bývalý vyšetřovatel skandálu „spořitelní a úvěrové krize“ v USA, William Black, který jich dal už tisíce do vězení, vyšel veřejnost, aby řekl, že hlavní obchodní model velkých bank je prostě podvod.

http://www.blacklistednews.com/Top_Bank_Fraud_Expert%3A_ALL_of_the_Big_Banks%E2%80%99_Profits_Come_from_FRAUD/54262/0/38/38/Y/M.html

Některé zdroje se shodují, že likvidace Chazarské mafie bude pokračovat a prohlubovat se, dokud se nekapitulují úplně. Za tímto účelem říkají zdroje z Pentagonu, že OSN dává ultimátum hlavnímu vůdci Chazarské mafie Benjaminovi Netanjahuovi. To je také důvodem, proč se hlavní židovští vůdcové setkají s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem v New Yorku, aby na Středním východě dosáhli skutečného míru.

———-

09.16.27. Benjamin Fulford promlouvá živě na události15-16 říjn v Montrealu v Kanadě. Pro více informací prosím klikněte na tento odkaz:

http://www.meritocracy.quebec/

Zdroj: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/vyznamne-globalni-boje-o-moc-a-take-zmeny-nastanou-v-rijnu/

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.