….je vidět, že spousta uvědomělých občanů, kteří ještě myslí, na rozdíl od povalečů v různých parlamentech, kteří jsou za mnohokráte nic placeni, začínají na rozdíl od politiků konat. Jsem zvědav, když se zde vše zvrhne, kam se politici schovají?????

TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ: Výzva Národní demokracie občanům a československým vojákům v záloze

Vážení spoluobčané, obracíme se na Vás v těchto nelehkých časech, kdy v přímém přenosu vidíme zbabělost a vlastizrádnost našich politiků.
Ti – až na výjimky – nejsou schopni závazně odmítnout kvóty pro imigranty, které nám vnucuje nenáviděný Brusel.
A už vůbec jim nedochází, že jediné a možné skutečné řešení je Evropskou unii nadobro opustit, protože podobných národu škodlivých nařízení bude čím dál tím více.
·
Národní demokracie má od svého vzniku jako hlavní bod svého programu vystoupení České republiky z EU.
To, co se ještě před rokem mohlo jevit jako příliš bujná fantazie či hudba vzdálené budoucnosti, nemusí nakonec vůbec trvat tak dlouho.
Temné globální elity urychlují svůj plán na zničení evropských národů a proto i konec Evropské unie bude rychlejší, než jsme čekali. Národy si totiž takové útoky nenechají líbit.
Už minulý týden jsme se v souvislosti s hrozící imigrační vlnou obrátili na vládu s následujícími požadavky, které jsme shrnuli do pěti bodů:
1. Okamžité uzavření státních hranic České republiky;
2. Rozmístění armády České republiky na státních hranicích;
3. Znovuzavedení hraničních kontrol;
4.Vypovězení Schengenské smlouvy;
5. Vypsání referenda o vystoupení ČR z EU.
Jak reagovala vláda? Utnula jakoukoli parlamentní debatu o imigraci a vystoupení ČR z EU. Vláda se nám směje do obličeje, vysmívá se vlastním občanům.
Tato vláda je vlastizrádná a nic dobrého od ní čekat nemůžeme.
Proto jsme se rozhodli konat sami:
1. Ve spolupráci s OKS a dalšími stranami spouštíme masivní petici požadující referendum o vystoupení ČR z EU. Když společnými silami shromáždíme 250 tisíc podpisů, otevírá se k takovému referendum cesta.
Národní demokracie je připravena jednat s dalšími stranami a subjekty, které rovněž za tímto či podobným účelem shánějí podpisy a iniciovat jednu celonárodní petici. Dnes je k tomu nejpříhodnější doba, využijme ji.
2. Obracíme se na československé vojáky v záloze, od kterých jedině můžeme čekat ochotu bránit naši zemi, bránit náš domov před uprchlíky. Vím, že důvod, pro který tato iniciativa vznikla, byl poněkud odlišný, ale ti, kteří plánovali a plánují válku proti Rusku, jsou ti samí, kteří plánují rozvrátit starobylé evropské národy hordami z Afriky.
Národní demokracie jako politická strana nemůže vytvářet ozbrojené oddíly domobrany, ale vyzývá ty, kteří ochotu bránit zemi už deklarovali, aby tak učinili i v souvislosti s chystanou vlnou uprchlíků.
3. Slíbili jsme, že budeme za naše požadavky demonstrovat. Národní demokracie proto zve všechny občany na 1. tábor lidu – DEMONSTRACI proti imigraci, proti kvótám a za vystoupení z EU, která se koná 1. července 2015 od 17:00 hod. na Václavském náměstí v Praze. Na místě bude k podpisu petice za vyhlášení referenda o vystoupení z EU. Akci podporují spojené politické síly České republiky. Strany, hnutí a spolky stále přibývají, jejich seznam bude v nejbližších dnech zveřejněn.
Cizí nechceme, naše nedáme!
Předsednictvo Národní demokracie
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.