;
….je vidět, že spousta uvědomělých občanů, kteří ještě myslí, na rozdíl od povalečů v různých parlamentech, kteří jsou za mnohokráte nic placeni, začínají na rozdíl od politiků konat. Jsem zvědav, když se zde vše zvrhne, kam se politici schovají?????

TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ: Výzva Národní demokracie občanům a československým vojákům v záloze

Vážení spoluobčané, obracíme se na Vás v těchto nelehkých časech, kdy v přímém přenosu vidíme zbabělost a vlastizrádnost našich politiků.
Ti – až na výjimky – nejsou schopni závazně odmítnout kvóty pro imigranty, které nám vnucuje nenáviděný Brusel.
A už vůbec jim nedochází, že jediné a možné skutečné řešení je Evropskou unii nadobro opustit, protože podobných národu škodlivých nařízení bude čím dál tím více.
·
Národní demokracie má od svého vzniku jako hlavní bod svého programu vystoupení České republiky z EU.
To, co se ještě před rokem mohlo jevit jako příliš bujná fantazie či hudba vzdálené budoucnosti, nemusí nakonec vůbec trvat tak dlouho.
Temné globální elity urychlují svůj plán na zničení evropských národů a proto i konec Evropské unie bude rychlejší, než jsme čekali. Národy si totiž takové útoky nenechají líbit.
Už minulý týden jsme se v souvislosti s hrozící imigrační vlnou obrátili na vládu s následujícími požadavky, které jsme shrnuli do pěti bodů:
1. Okamžité uzavření státních hranic České republiky;
2. Rozmístění armády České republiky na státních hranicích;
3. Znovuzavedení hraničních kontrol;
4.Vypovězení Schengenské smlouvy;
5. Vypsání referenda o vystoupení ČR z EU.
Jak reagovala vláda? Utnula jakoukoli parlamentní debatu o imigraci a vystoupení ČR z EU. Vláda se nám směje do obličeje, vysmívá se vlastním občanům.
Tato vláda je vlastizrádná a nic dobrého od ní čekat nemůžeme.
Proto jsme se rozhodli konat sami:
1. Ve spolupráci s OKS a dalšími stranami spouštíme masivní petici požadující referendum o vystoupení ČR z EU. Když společnými silami shromáždíme 250 tisíc podpisů, otevírá se k takovému referendum cesta.
Národní demokracie je připravena jednat s dalšími stranami a subjekty, které rovněž za tímto či podobným účelem shánějí podpisy a iniciovat jednu celonárodní petici. Dnes je k tomu nejpříhodnější doba, využijme ji.
2. Obracíme se na československé vojáky v záloze, od kterých jedině můžeme čekat ochotu bránit naši zemi, bránit náš domov před uprchlíky. Vím, že důvod, pro který tato iniciativa vznikla, byl poněkud odlišný, ale ti, kteří plánovali a plánují válku proti Rusku, jsou ti samí, kteří plánují rozvrátit starobylé evropské národy hordami z Afriky.
Národní demokracie jako politická strana nemůže vytvářet ozbrojené oddíly domobrany, ale vyzývá ty, kteří ochotu bránit zemi už deklarovali, aby tak učinili i v souvislosti s chystanou vlnou uprchlíků.
3. Slíbili jsme, že budeme za naše požadavky demonstrovat. Národní demokracie proto zve všechny občany na 1. tábor lidu – DEMONSTRACI proti imigraci, proti kvótám a za vystoupení z EU, která se koná 1. července 2015 od 17:00 hod. na Václavském náměstí v Praze. Na místě bude k podpisu petice za vyhlášení referenda o vystoupení z EU. Akci podporují spojené politické síly České republiky. Strany, hnutí a spolky stále přibývají, jejich seznam bude v nejbližších dnech zveřejněn.
Cizí nechceme, naše nedáme!
Předsednictvo Národní demokracie
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.