Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Výzva pro německé občany: Nenechte se zastrašit fundamentalisty ve vaší krajině…..

….to stejné by mělo platit i v naší zemi, dobře si pamatujte jména všech politiků, kteří lezli a ještě lezou jů es esjákům do ři.., no prostě pořádají řitní alpinismus…..

12:54

Výzva pre nemeckých občanov: “Nenechajte sa zastrašiť fundamentalistami vo svojej krajine”

 

Berlín 2. novembra 2015 (HSP/compact/Foto:screenshot z YouTube)

Dňa 24. októbra 2015 zorganizoval nemecký časopis Compact konferenciu pod názvom “Sloboda pre Nemecko”, na ktorú médiá nemali prístup. Jeden prejav opisoval hroziacu situáciu rozširovania islamu v Nemecku

Na snímke Jürgen Elsässer, jeden z organizátorov konferencie Compact "Sloboda pre Nemecko"
Na snímke Jürgen Elsässer, jeden z organizátorov konferencie Compact “Sloboda pre Nemecko”

Na konferencii sa zúčastnili aj náš europoslanec Richard Sulík, takisto rakúska parlamentná poslankyňa Susanne Winter z FPÖ a bývalý poradca litovského prezidenta Algis Klimaitis.

Jedným z organizátorov bol Jürgen Elsässer, ktorý svojím vystúpením sa snažil tlmočiť názory iste veľkého množstva nespokojných Nemcov, ktorí negatívne pociťujú príchod migrantov do svojej krajiny, ktorej identitu jednoducho “nechcú stratiť”. Vyvstáva tu otázka, kto koho toleruje a kto má byť kým tolerovaný.

Prenikanie islamského spôsobu života vidí Jürgen Elsässer takmer všade. Žiaci v niektorých školách si už prispôsobujú svoje oblečenie v štýle islamských zvykov. Na telesnej výchove nemôžu mať oblečené krátke tričká či nohavice, nehovoriac o situácii v súvislosti s plaveckým výcvikom.

Spomína sa ďalej situácia, že v supermarketoch žiadatelia o azyl vzali tovar a v saskom Freibergu jeden z nich ohrozoval pokladníčku mačetou. Nezabúda na prípady znásilnenia mladých nemeckých žien. Dobrovoľníci sú v utečeneckých centrách vystavení neúctivému a urážajúcemu správaniu. Šéfka CDU v spolkovej krajine Rýnsko-Falcko hovorí, že sa hanlivo správajú najmä voči pomáhajúcim ženám, že na nich doslova pľuli.

Zvyšuje sa počet demonštrácií, a to nielen v Drážďanoch, ale teraz tiež v Erfurte, v Halle, v Plauene či vo Freitale prebehli niekoľkotisícové zhromaždenia radikálnych hnutí, predovšetkým prívržencov Pegidy. Elsässer však spomína aj nie extrémne či nenásilné prejavy nespokojnosti, napr. v Sebnitzi či v Chemnitzi.

Obhajuje myšlienku Rainera Wendta, predsedu nemeckých policajných odborov, že situácia s migrantmi je už neznesiteľná, policajti sú nadmieru vyťažení a hrozí kolaps. Neváhal by postaviť aj nejaké pohraničné opevnenie, akým je aj plot. Viac pozri TU.

Elsässer nehádže všetkých migrantov do jedného vreca. Imad Karim, pôvodom z Libanonu, žije od 70. rokov v Nemecku a pracuje v nemeckých médiách. Pred pár rokmi navštívil Neukölln a “myslel si, že je v Kábule”. Stretol fúzatých mužov, ktorí sa rozviedli s Nemkami a vzali si mladé arabské ženy. “Všetci sú zbožní a oddaní moslimovia, ktorí sú pevne presvedčení, že Nemecko bude v blízkej budúcnosti moslimské a kresťania alebo Židia, ktorí nebudú chcieť konvertovať na islam, budú musieť platiť daň z hlavy (známa “jyzia”) a stanú sa občanmi druhej kategórie,” opisuje situáciu Karim. Takíto a im podobní moslimovia nútia reštaurácie zmeniť ich jedálny lístok v súlade s islamom, hlavne bez ponuky alkoholu.

Elsässer si váži Imada Karima a ďalších prisťahovalcov, ktorí majú radi túto krajinu. Problém vidí u tých, ktorí vyvolávajú konflikty. Vo svojom prejave viackrát vyzýva všetkých, aby sa “nenechali zastrašiť fundamentalistami, ktorí teraz prichádzajú k nám”, pretože “tu oni môžu ľahšie vykonávať svoje právo šaría ako pod vládou Assada”.

Ponúkame krátke video z konferencie.

24.10.2015: COMPACT-Souveränitätskonferenz „Freiheit für Deutschland“

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře