…..no vyčkáme jak se ve skutečnosti zachovají. Jenom aby to nebyla slova, slova, slova z úst českého p-rem-i-éra BABIŠE. Už toho řekl v životě hodně a co splnil…..????

00:05

Vyzývam premiéra SR, aby zaujal stanovisko ku Globálnemu paktu o migrácii, chránil suverenitu SR a od daného paktu po vzore okolitých krajín odstúpil!

Česko sa možno stane ďalšou krajinou, ktorá odstúpi od Globálneho paktu OSN o migrácii.
Vo štvrtok sa totiž český premiér Andrej Babiš vyjadril, že navrhne, aby Česká republika od tohoto dokumentu odstúpila a v decembri ho v Maroku, podobne ako USA, Austrália, Rakúsko či Maďarsko, nepodpísala. Podľa jeho slov sa mu dokument nepáči, pretože stiera rozdiely medzi legálnou a nelegálnou migráciou a preto o ňom chce diskutovať so svojim koaličným partnerom.
Vyzerá to teda naozaj tak, že česká vláda po tom, čo tak učinili viaceré, najmä susedné krajiny, konečne nabrala odvahu a rozhodla sa verejne diskutovať o niečom, čo bolo pred pár mesiacmi v Európe ešte tabu, resp. o čom sa verejne nebál hovoriť len maďarský premiér Viktor Orbán! V súčasnosti však od tohoto dokumentu OSN, ktorého hlavným cieľom je legalizácia a podpora zbesilej migrácie z tretích krajín sveta, už odstúpili 4 vyspelé krajiny sveta a podobný krok uvažujú učiniť ďalšie. Okrem Česka napr. Poľsko, Dánsko, Švajčiarsko. A najnovšie aj Chorvátsko.
[wp_ad_camp_2]
Opäť sa preto musím pýtať: Kde je naša vláda? Prečo je Slovensko ticho, keď sa okolité štáty podpísaniu tohoto dokumentu tak vzpierajú a na vládnej úrovni ho odmietajú? Ako je možné, že tieto vyspelé krajiny nesúhlasia s tak „neškodným“ a údajne len „odporúčacím“ dokumentom ako ho prezentuje aj kariérista Lajčák? Dôjde aj na Slovensku konečne k nabratiu odvahy a k víťazstvu zdravého rozumu? Dokáže sa Pellegrini vzoprieť globalistickému vedeniu MZV SR, resp. Lajčákovi, ktorý na vytváraní finálnej podoby tohoto dokumentu v OSN dokonca pracoval? Alebo budeme opäť tou čiernou ovcou V4 a slabou a poslušnou krajinou, ktorá len do bodky plní príkazy globalistov z EU a OSN?
Preto vyzývam premiéra SR, aby aj on konečne nabral odvahu, zaujal stanovisko a začal o tomto dokumente nielen verejne diskutovať, ale aby ako pravý štátnik chránil suverenitu SR a od daného paktu po vzore okolitých krajín odstúpil!
Martin Bago
[wp_ad_camp_2]
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.