;

…..no vyčkáme jak se ve skutečnosti zachovají. Jenom aby to nebyla slova, slova, slova z úst českého p-rem-i-éra BABIŠE. Už toho řekl v životě hodně a co splnil…..????

00:05

Vyzývam premiéra SR, aby zaujal stanovisko ku Globálnemu paktu o migrácii, chránil suverenitu SR a od daného paktu po vzore okolitých krajín odstúpil!

Česko sa možno stane ďalšou krajinou, ktorá odstúpi od Globálneho paktu OSN o migrácii.
Vo štvrtok sa totiž český premiér Andrej Babiš vyjadril, že navrhne, aby Česká republika od tohoto dokumentu odstúpila a v decembri ho v Maroku, podobne ako USA, Austrália, Rakúsko či Maďarsko, nepodpísala. Podľa jeho slov sa mu dokument nepáči, pretože stiera rozdiely medzi legálnou a nelegálnou migráciou a preto o ňom chce diskutovať so svojim koaličným partnerom.
Vyzerá to teda naozaj tak, že česká vláda po tom, čo tak učinili viaceré, najmä susedné krajiny, konečne nabrala odvahu a rozhodla sa verejne diskutovať o niečom, čo bolo pred pár mesiacmi v Európe ešte tabu, resp. o čom sa verejne nebál hovoriť len maďarský premiér Viktor Orbán! V súčasnosti však od tohoto dokumentu OSN, ktorého hlavným cieľom je legalizácia a podpora zbesilej migrácie z tretích krajín sveta, už odstúpili 4 vyspelé krajiny sveta a podobný krok uvažujú učiniť ďalšie. Okrem Česka napr. Poľsko, Dánsko, Švajčiarsko. A najnovšie aj Chorvátsko.
Opäť sa preto musím pýtať: Kde je naša vláda? Prečo je Slovensko ticho, keď sa okolité štáty podpísaniu tohoto dokumentu tak vzpierajú a na vládnej úrovni ho odmietajú? Ako je možné, že tieto vyspelé krajiny nesúhlasia s tak „neškodným“ a údajne len „odporúčacím“ dokumentom ako ho prezentuje aj kariérista Lajčák? Dôjde aj na Slovensku konečne k nabratiu odvahy a k víťazstvu zdravého rozumu? Dokáže sa Pellegrini vzoprieť globalistickému vedeniu MZV SR, resp. Lajčákovi, ktorý na vytváraní finálnej podoby tohoto dokumentu v OSN dokonca pracoval? Alebo budeme opäť tou čiernou ovcou V4 a slabou a poslušnou krajinou, ktorá len do bodky plní príkazy globalistov z EU a OSN?
Preto vyzývam premiéra SR, aby aj on konečne nabral odvahu, zaujal stanovisko a začal o tomto dokumente nielen verejne diskutovať, ale aby ako pravý štátnik chránil suverenitu SR a od daného paktu po vzore okolitých krajín odstúpil!
Martin Bago
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.