Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Vždycky jsem se ptal sám sebe

…..proč jsou lidé na sebe neustále zlí místo toho aby byli na sebe milí, vstřícní, láskyplní, jeden si vážil druhého, měli k sobě úctu a každého ve svém životě respektovali. Dnešní vztahy mezi lidmi jsou spíše hororovými scénami než cokoliv jiného. Proč? Co je toho vinou????

09:54

tm: zkuste dnes nebo zítra být na druhé obzvlášť milí, vstřícní a nápomocní. Uvidíte, že večer budete daleko více odpočatější a energetičtější…..

Zdroj zla

Jednou z hlavných otázok je – čo je vlastne zdrojom zla?

[wp_ad_camp_1]

Je prvoradou starosťou každého živého tvora aby vedel, odkiaľ mu hrozí nebezpečenstvo, kedy a ako často. Musí vedieť, ako sa tomuto zlu vyhnúť, alebo, u vyšších druhov, ako toto zlo eliminovať, zničiť.

Človek je dominantné zviera planéty zem a preto mu zlo hrozí takmer výlučne od iných ľudí.

Prečo sa ľudia dopäšťajú voči iným ľuďom krutostí, to je predmetom výskumu psychológie. Tieto veci sa skúmajú tam, kde sú najviac viditeľné, teda pri extrémnych sadisticko násilných psychopatoch – ale ich vedecké výsledky sú samozrejme platné pre celý druh homo sapiens, aj pre menej beštiálne, ale zato častejšie podoby zla a kriminality. Mechanizmy psychológie a jej kauzalita sú platné všeobecne pre každého, pre celú spoločnosť a pre jej rôzne genetické a kultúrne skupiny.

Chcem si pomôcť dvoma videami.

V prvom sa venujú psychológii zločincov.

Je to dlhšie video, ale upozorním na niekoľko zujímavých bodov.

Hneď v 2. minúte je prípad vezenskej psychogičky, ktorá bola priamo vo vezení jedným svojím pacientom-vezňom prepadnutá, znásilnená. Za povšimnutie stojí, ako daná psychologička priznáva, že nemala najmenšie tušenie, že daný človek, odsúdený vrah, je toho schopný. Predpokladám, že je to doktorka a považujem to nie za jej zlyhanie, ale z a typický obraz dnešnej podúrovne psychológie a za typickú úkážku  zdeformovaného postoja – a to aj medzi profesionálmi.

Podobný prípad sú dvaja psychológovia (minúta 9), ktorí priznávajú, že odsúdený vrah a pedofil si celý čas ich „terapie“ z nich robil vyslovene srandu a pohŕdal ich snahou a ich „odbornými“ prístupmi, postojmi. Je to jasná ukážka, ako ani vzdelaní profesionáli nedokážu prekonať svoju vlastné mentálné a charakterové tunelové videnie. Slniečkársky svetonázor.
V ďalšej časti (minúta 18) je vyjadrený politicky korektný postoj vedy, že kriminálna psychopacia je dedičná (len) asi na jednu tretinu a dve tretiny sú dané prostredím vývoja, teda negatívnymi skúsenosťami zo svojho okolia, teda (aj) kultúrou, ale zároveň vedec hneď priznáva, že aj toto enviro fixovanie sa deje už v rannom detstve a tak nejako po 10 roku života už nadobudnutú geneticko-kultúrnu psychopaciu v podstate nemožno zmeniť! Po tomto veku má aj kultúrny vplyv  charakter genetickej predispozície – čo, ako sa vedc vyjadruje, nebolo doteraz vedecky známe.
Následne vedec v duchu modernej morálnej relativity scholasticky uvažuje o vine či nevine, ale to je jeho triviálny metafyzický problém filozoficky nevzdelanej mysle. My rečičky o vine či nevine nechávame iracionalistom. Nik nepotrebuje špekulovať o tom, či je infekčná choroba vinná či nevinná – podstatné je, že ju treba odstrániť.  Nemám voči chorobe žiadne emócie, ani pozitívne ani nagatívne, jednoducho je to bežná práca odstraňovnia entropie.
Približne od 29.munúty sa film venuje zlu už v sociálnej rovine, o chorobné násilie celých populácii v Afrike. Tam vidno, ako sú určité psychopatické jednania nemennou súčasťou geneticko-kultúrnej podstaty určitých etník.
Kedže téma je výbušná, autori sa očividne snažili poistiť pred útokmi ideologickej polície uvedením povinnej pasáže o nacionálnom socializme (od 40 minúty). Prirodzene, nebudú predsa uvádzať príklady z vraždenia Izraelcami či peklá spôsobené Američanmi. Ideologická botka je zrejme hlabný motív, ktorá autorom umožnil dané veci publikovať. Ale je to len ďalší dôkaz, že v dnešnej dobe totality nejestvuje žiaden ani  vedecký dokumentárny film bez ťažkej ideologickej propagandy.
Nakoniec ale aj tam prepašovali autori odkaz, že zlo je už medzi nami a tvaári sa nenápadne.
Druhé video je z kultúrnej oblasti anglo-americkej, okrem iného preto, že táto oblasť dominuje súčasnému Západu a je považovaná za vyvinutú a demokratickú. Preto odmietame akúkoľvek kritiku daného dokumentu.
Film hovorí o vnútorných príčinách oslabenia bielej rasy – ľahkovážnosť, vzájomné konflikty, nepochopenie a podceňovanie zla. Zároveň ale jasne vyjadruje, že príčina ťažkého úpadku, do ktorého sa biela rasa v súčasnosti prepadá, prípadne až nebezpečenstva celosvetového vykynoženia belochov, sú psychogeneticky cudzie rody ľudstva, ktoré  páchajú na belochoch genocídu a kultúrne zničenie.
video 1 (Lidsky mozek Kde sidli zlo dokument)
video 2 (Sebevražda bíle rasy)
Zdroj: (1)
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře