Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Vzkaz pro bankovní mafii: Buď budete spolupracovat nebo budete vyhlazeni

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 29.10.2018

Bude to obzvláště strašidelný Halloween pro chazarskou bankovní mafii, protože jim bylo dáno ultimátum 31. října, jako poslední termín vrácení zlata, které ukradli. Pokud tak neučiní, budou čelit systematickému pronásledování a vyhlazováni, potvrdily zdroje Asijské tajné společnosti, CIA a Společnosti bílého draka. Po uplynutí této lhůty budou zlaté dary umístěny u vrcholných bankéřů, počínaje hlavami Evropské centrální banky, Bank of Japan, Federálního rezervního výboru a BIS (Bank for International Settlements).

Společnost bílého draka (SBD) nabídla chazarské mafii cestu z této situace. Jediné, co musí udělat, je uvolnění, konstruktivně a na reálném základě, 40 biliónů dolarů k financování úkolů budoucí plánovací agentury. To by stačilo k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a financování lidské expanze do vesmíru. Alternativou je smrt pro všechny chazarské gangstery zapojené do podvodů centrální banky a babylonského dluhového otroctví.

[wp_ad_camp_2]

 

V USA zdroje Pentagonu říkají, že americký prezident Donald Trump měl 23. října jednání a následně večeři s vrcholnými šaržemi armády, kde vyslal jasný signál Izraeli, Demokratické straně a Deep state a jeho valící se „armáda“ z Mexika neukradne blížící se volby. Fotografie níže jasně ukazuje, za kým stojí americká armáda.

Zaznamenáváme také velké pokroky v pokračujícím odstraňování podvodného Saudsko Izraelského režimu, shoduje se několik zdrojů. Vražda novináře Jamal Khashoggiho je, navzdory pokusům Chazarů odvrátit pozornost útoky pod falešnou vlajkou jinam, fatální chybou.

Představitelé zemí Ruska, Německa a Francie se minulý týden v Istanbulu setkaly s tureckým prezidentem Erdoganem, aby projednali tuto vraždu a budoucnost bezohledného Saudsko Izraelského sionistického režimu, uvedly ruské zdroje.

CIA zdroje se snažily tohoto dopisovatele přesvědčit, že vražda se nikdy neuskutečnila, zasláním následujícího prohlášení ohledně summitu, na který nebyly pozváni USA, Izrael a Čína:

„Jsou tam, aby diskutovali o záležitosti ohledně Khashoggiho. Snaží se vymyslet, jak zveřejnit pravdu o Khashoggim. On není mrtvý. Také není k dispozici pro kohokoliv, kdo se s ním chce setkat. Šéfové speciálních sil USA, Ruska, Číny, Turecka, Francie, Německa, Saúdské Arábie a Izraele přesně vědí, kde je. Můžeme jen říci, že Khashoggi s nima pěkně vyběhl, mírně řečeno. Obrátil jejich vlastní zbraň proti nim. Měl přístupové kódy.“

Rusové odpověděli tím, že poslali strašlivé fotografie Khashoggiho rozřezaného těla a odříznutého obličeje.

Zdá se, že chazarští uctívači Satana mají ve zvyku skalpovat tváře lidí, když jsou stále naživu. Zjevně proto, aby oběť získala maximální množství bolesti jako oběť Baalovi, říkají židovské zdroje SBD.

Přesto zdroj CIA, když byl konfrontován s fotografiemi, trval na tom, že jeho informace byly správné a že fotografie mohou být falešné. Řekl, že je zapotřebí test DNA a porovnání zubních záznamů.

V každém případě zdroje Pentagonu říkají, že tento hrozný čin vedl ke „globálnímu bojkotu Saudů, který může zahrnovat nejen kapitány leteckého průmyslu EU, jako Airbus, Siemens, ABB a EDF, ale také asijské giganty Samsung, Hyundai a Sumitomo. To může přerůst do zbrojního embarga ze strany EU, a dokonce kanadský premiér Justin Trudeau je pod tlakem, aby zrušil dohodu o vyzbrojení v hodnotě 15 mld. USD, schválenou jeho předchůdcem Stephenem Harferem.“

Také „hlasování v Evropském parlamentu 325 ku 1 o zbrojním embargu EU, může Trump použít k vynucení zbrojní embarga vůči Saúdské Arábii také ze strany OSN,“ říkají zdroje.

[wp_ad_camp_2]

 

Khashoggi byl zavražděn kvůli tomu, že se chystal odhalit použití Saudsko izraelských chemických zbraní v Jemenu, jak uvádí anglický deník Express.

V současné době Chazaři vyvíjí velký tlak, aby se Khashoggi dostal mimo novinové zprávy, říkají zdroje Pentagonu. Dodávají, že údajná vražda 11 židů v synagoze v Pittsburghu minulý týden byla „zoufalá akce pod falešnou vlajkou, aby Trump ignoroval židovský volební podvod anebo karavanu migrantů, zavedl opět kontrolu zbraní a poskytoval židovským komunitním centrům peníze z kapes daňových poplatníků pro větší bezpečnost, a zavedení židovské oběti, to vše před zveřejněním pravdy o 11. září a o invazi v pásmu Gaza.“

Můj přítel a kolega Christopher North, žije několik bloků od místa střelby a věří, že se to skutečně stalo a zná i rodiny některých obětí. Zavolal místní krevní banku a dokázal potvrdit, že po střelbě je obrovská poptávka po krvi z místních nemocnic. Bývalý agent CIA Robert David Steele poznamenává, že „jak už víme z dřívějších útoků pod falešnou vlajkou, sionisté radši zabíjejí své vlastní (viz Argentina, židovské komunitní centrum).“

Doufejme, že brzy bude židovský lid osvobozen od 3000 let trvajícího babylonského zajetí, a už nebude muset být vražděn jejich tajnými mistry pro propagandistické účely.

Člen Asijské tajné společnosti měl následující rady pro Západní lid, který bojuje za osvobození od Chazarů. „Vždy vám předkládají dualitu – buď fašismus nebo komunismus – a neexistuje jiná možnost. Buď necháme čínské komunisty převzít moc nebo budeme otroky fašistické Evropy,“ říká. „Je rok 2018, dvěstě let od divadýlka u Waterloo, a já samozřejmě doufám, že strana Světla se už naučila něco užitečného,“ dodal.

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj řekl: „Jakmile USA začnou zatýkat lidi jako je Hillary Clintonová a Barack Obama jako projev dobré vůle ze strany USA, Asiaté zašlou tuny zlata v doprovodu amerického námořnictva,“ aby bylo nashromážděno na trávníku před Bílým domem, aby to svět viděl.“ Trump pak může vydávat novou měnu podloženou zlatem, slibuje.

Doporučil, aby se sám podíval do zálivu Guantanamo na Kubě, a uvědomil si, že zařízení bylo postaveno pro velké množství vězňů. Nyní slyšíme, že zatýkání začne po volbách 6. listopadu.

Je pravděpodobné, že bude koordinováno s ruským krokem k zastavení chazarského režimu na Ukrajině. Můžeme jen říct, že v USA a Rusku je rozhodně kolem této akce ze strany zdrojů ticho, což naznačuje, že se uskuteční nějaká velká koordinovaná operace.

Nicméně výše zmíněný zdroj CIA řekl, že mnohé zločince, které lidé chtějí zatknout, jsou již mrtví a všechno, co budou schopni zatknout, bude „počítačová grafika nebo klony.“

Možná, ale jeden zločinec, který může být zatčen, je satana uctívající izraelský premiér Benjamin Netanjahu. Netanjahu minulý týden odjel do Ománu, doufajíc, že ​​sultán mu poskytne ochranu před bezprostředním zatčením, říká Mossad. Rothschildové a zednářská Lóže P2 doufají, že podle japonského výrazu „ještěrce upadne ocas, aby unikla,“ že obětováním Netanjahua a falešného Mohameda bin Salmana, se zachrání.

[wp_ad_camp_2]

To znamená, že speciální jednotky budou muset napadnout technologické společnosti v Kalifornii, jako je Google, Facebook, Paypal a velké farmaceutické společnosti, stejně jako centrální banky, kdybychom to měli ukončit.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že podle zdrojů CIA mnozí lidé z tzv. elit předstírají svou vlastní smrt v naději, že se vyhnou spravedlnosti nebo pomstě. Zdroj uvádí, že údajné úmrtí thajského miliardáře Vichai Srivaddhanaprabha při havárii vrtulníku, je toho příkladem.

„Vichai nebyl v helikoptéře. Člověk blízký rodině informoval BBC. Nyní se stal dalším člověkem z elity, který zmizel ze scény. Není totiž oblíben mnoha starými, thajskými bohatými klany v Bangkoku. Dobrý způsob, jak se dostat mimo radar.“

překlad tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře