Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Vzkaz pro čtenářky z EMIMINA

…..minulý týden jsem se rozhodl poslat maminkám na diskuzích v EMIMINU.CZ níže uvedený vzkaz. Zaregistroval jsem se pod nickem tm mt a po aktivaci přes mejlíka jsem ihned napsal do diskuze příspěvek pro mladé maminky, které nevědí o určitých zákonitostech. Domníval jsem se, že příspěvek bude přínosem pro každou maminku…..

Aktualizace 12:40

09:54[wp_ad_camp_1]

Určitě by byl a každá by si vzala ponaučení. Co jsem nevěděl, že vlastníkem je Mafra a Agrofert, čili pan BABIŠ. Asi bych tam nepsal. Je to jako házet hrách na stěnu.   Pravděpodobně nemají zájem o zdraví dětí.  Bylo to upozornění na možné příčiny problému malých dětátek, kterým maminky možná z pohodlnosti, možná z nevědomosti přihřívají mléko, čaje a později jiné potraviny v MIKROVLNÉ TROUBĚ.  Varoval jsem je. Jedna dobrá známá měla s miminkem také problémy. Dítě porodila před několika měsíci a neustále mělo nějaké problémy se zažíváním, přesto že ho dostatečně kojila. Dokrmovala ho mlékem které ohřívala, nebo jenom vodu v mikrovlnce. To byl „kámen úrazu“. Když jsem ji na to upozornil, okamžitě ji vysadila a začala používat normální plynový sporák. Od té doby je dítě bez problémů. Prosím nezapomeňte, že miminka jsou velice citlivý organismus.

mimino 2

Za varování a upozornění na tento možný problém jsem byl během několika desítek minut smazán a přístup na tento blog zablokován. (jako diskutující).

Proto by bylo dobré, kdyby si maminky mezi sebou v diskuzích sdělily, jaký velký problém je použití jakékoliv potraviny ohřáté v mikrovlnce. Způsobují problémy dětem! Výzkumy byly kdysi dělány ve Švýcarsku. Níže najdete linky, kde se o veliké destrukci mikrovlnek na lidský organismus dočtete…..

Děkuji za přečtení a čas ztrávený na prvopodstatě . Pevně věřím, že mnoha miminkům jsme tímto článkem pomohli.

Děkuji také v diskuzích hvězdě diskuzních přízpěvků Michelangelo za její obětavou práci a trefné příspěvky. Bylo by dobré Michelangelo, kdybyste mohla tento článek rozšířit mezi maminky na EMIMINU nebo kdekoliv jinde. Moc Vám děkuji.

Zde jsou linky které by bylo dobré navštívit a přečíst, popřípadě se podívat na krátké filmy, které potvrzují nebezpečnost MIKROVLNEK PRO LIDI.

A zde máte vynikající příspěvek jedné čtenářky. Je sice v diskuzích uveden , ale protože mnoho lidí nečte diskuze, umístil jsem ho pro důležitost do článku!!!!!

IRILE

ANO, bohužel je to tak !
Už před 15.lety jsem hovořila s paní léčitelkou a ta apeovala na maminky, aby dětem neohřívali v mikrovlnce vůbec nic !!!
(Když chce dospělec, ať se klidně zabíjí sám, ale děti za to nemohou) .
Uvedla příklad maminky s 8.měsíčním miminkem . Maminka se obrátila o pomoc , že už si s miminkem nikdo neví rady ,Zkoumali ho i na klinice , dítě přestalo zcela prospívat, zastavilo se na pár měsících a pak už jen skomíralo a hrozila smrt .Bohužel jí lékaři řekli, že dítě asi nepřežije a něvěděli ani jeho diagnózu .
Paní léčitelka zkoušela také vše možné a dítě stále chřadlo .Pak už na posledníchvíli se zeptala maminy, jak přesně připravuje sunar ?! Výsledek byl takový , že VEŠKERÉ JÍDLO !!! , kdy chudák miminko jedlo za celý svůj krátký život jen jídlo ohřáté v MIKROVLNCE !!!!
Veškerá voda na sunar a kaše !
Je mě líto lidí , kteří tomu nevěří, bohužel to jsou i moji přátelé…

Proč Rusko zakázalo mikrovlné trouby.

http://www.prvopodstata.com/2016/01/29/proc-rusko-zakazalo-mikrovlne-trouby/

Ve jménu byznysu -zemřete

http://www.prvopodstata.com/2016/02/02/ve-jmenu-byznysu-zemrete/

A zde je poslední příspěvek o mikrovlnkách.

 

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře