…..pravděpodobně elity neustojí velký tlak ze strany občanů.  Blíží se velký šok. Šok pro všechny. Rozhodně se neobejde bez krveprolití a nebude uskutečněn mírovou cestou. Chcípající zvíře zahnané do kouta hodně kope….

05:55

Porážka Khazar mafie je jistá, a vzpoura se už šíří po celé EU, USA a jinde.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Konec tyranie Chazarské mafie na planetě Zemi je opravdu velmi blízko. Rodinám Rothschildů a dalších vysokých Chazarských mafiosů jako jsou Borgiové, Medici, z Banky (Warburg), Rockefellerové (včetně Clintonů), Bushovi (Pecce), byla dána do 10. července lhůta, aby dosáhli mírové dohody s lidmi na této planetě. Pak budeme nabízet odměnu ve výši 100 milionů dolarů, splatnou ve zlatě, za hlavu každého z nich, která má být poskytnuta komukoli, kdo je může zadržet, a ty členy těchto genocidních rodin, kteří by při zatýkání kladli odpor pozabíjet.

[wp_ad_camp_1]

Slyšíme, že jsou v rámci „rodiny“ nemilosrdné boje a diskuse o tom, co dělat s touto situací.

V momentě, kdy šel tento bulletin do oběhu, byli jsme kontaktováni jednou frakcí Rothschildů a setkání se zástupcem Společnosti Bílého Draka je nyní tedy domluveno na tento týden. Setkání se bude diskutovat o tom, jak vytvořit finanční systém, který je dobrý jak pro lidstvo, tak i přírodu. Bude se také diskutovat o vytvoření nového meritokratického, demokratického a transparentního systému pro plánování budoucnosti našeho druhu na této planetě.

Abychom připoměli těmto rodinám to, co je v sázce, je zde zpráva odeslaná jim vyšším úředníkem Pentagonu:

„Bylo mi řečeno, z různých zdrojů, že existuje velké množství lidí (mužů i žen), kteří čekají na to, aby se nijak nespolupracovalo s RKM (Rothchilds / Chazarskou mafií). Tito lidé se nemůžou dočkat, až životy zločinců RKM skončí na všech úrovních. Možná budete chtít opominout ten reprezentativní poznatek, že toto je skutečné, je to realitou a nemohou již utéci nebo se skrýt, jejich čas prostě vypršel. Je na čase složit zbraně, nebo budou všichni mrtví, včetně jejich rodinných příslušníků, což jsou nejdále vzdálení bratranci; účinně tak skončí tahle temná pokrevní příbuznost, která komplikovala tak dlouho cestu lidstva. Opět vám přejeme hodně štěstí s vyjednáváním. Pokud ale oni teď odstoupí bude to mít následky, obrovské a zásadní následky. Jak již bylo řečeno, mějte se krásně. “

V posledním týdnu, čínská vláda rovněž kontaktovala vůdce z jiných asijských zemí, jakož i vedoucí představitele zemí G20, aby je informovala, že očekávají dosažení dohody mezi Společností Bílého Draka a skupinou rodu Rothschildů. Číňané jsou příliš zdvořilí, aby se dopouštěli hrozeb, ale toto je prohlášení vydané čínskými Svobodnými Zednáři:

„Budeme spolupracovat s jakýmkoli náboženstvím, každou společností, jakoukoliv frakcí, jakoukoliv politickou stranou nebo jakoukoliv zemí, která je v souladu s principy soužití, prosperity a míru ve světě. Nicméně, přerušíme vztahy s kýmkoliv, kdo nemá zájem o dosažení dohody o světovém míru „.

Nicméně je ve hře další skupina, která prohlašuje, že reprezentuje koalici 172 suverénních národů a také minulý týden vyjádřila svou podporu novému finančnímu systému.

Zdroje z Pentagonu říkají, že německá kancléřka Angela Merkelová (člen rodiny Rothschildů Saxea Gotha) dosáhla dohody s číňany během své návštěvy Číny, kde byla od 13. června. Podle této dohody, Merkelová přislíbila, že odstoupí poté, co Řecko odejde z EU a na oplátku, Číňané přislíbili záchranu Deutschebank. Deutschebank by jinak nemohla přežít řecký odchod z EU (71% Řeků jsou proti EU a pouze 27% podporuje), protože by to znamenalo nesplacení řeckého dluhu, který byl použit Deutsche Bank (a další) pro vytvoření hory finančních derivátů. Tato hora by se zhroutila a prodala za nízkou cenu, jakmile by se písky řeckého dluhu, na němž byla postavená do důchodu.

Druhou zemí EU, kde krize rychle dosáhla kritického bodu je Itálie. Tam italský premiér Matteo Renzi slíbil, 150 miliard vládních eur k záchraně italských bank, jen aby byl veřejně pokárán od Němců, kteří řekli, že to není k ničemu, a že by to skončilo jejich placením. Italové pak řekli Němcům, že Italům přináleží toto rozhodnoutí. Podle toho, co říkají zdroje CIA v Evropě, tak se to zvrhlo veřejný spor, který pravděpodobně skončí tím, že se Italie vrátí k liře a odstoupí Renzi.

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-30/european-commission-grants-italy-crisis-%E2%82%AC150bn-bank-bailout-program-prevent-run-depo
http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-06-29/germany-said-to-oppose-shielding-investors-in-italian-bank-plan
http://www.zerohedge.com/news/2016-07-03/we-wont-be-lectured-italys-renzi-defy-brussels-over-banking-bailout
Pak samozřejmě, pokud Itálie odejde, tak i francouzský prezident Francois Hollande se zdá být zavázán k rezignaci. Francie bude rovněž donucena finanční realitou k opuštění eura a návratu k franku.

Kromě toho Nejvyšší soud Rakouska rozhodl minulý týden, že nedávné prezidentské volby byly zfalšovány a budou se  konat znovu. To bude téměř jistě mít za následek volbu kandidáta „extrémní pravice“ (tj. proti totalitě EU), za Svobodnou stranu, Norberta Hofera.

PRO-EU frakce se pokusili zastavit rozpad navržením tvrději řízenou EU a tedy více centrálně. Dokonce navrhují rozšíření Evropské unie na Středním východě a v Africe.

http://www.blacklistednews.com/%22EU_Wants_An_Empire%22_-_Brussels_Plans_To_Expand_Into_Middle_East%2C_Africa/52386/0/38/38/Y/M.html
Samozřejmě, že vzhledem ke své nepříjemné koloniální historii se můžete vsadit, že národy Afriky a Středního východu řeknou docela bezpečné „Díky, ale ne.“ Je zřejmé, že projekt EU, která poskytla jeho vývoj směrem ke světové vlády stylu Sovětského svazu je odsouzena k zániku.

V této situaci, předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, který se zřejmě opíjí každý den, řekl, že Evropský parlament jednal s představiteli jiných planet „o situaci v EU“. Můžete si být jisti, že lidé z galaktických společností a exo-politiky z toho měli smíchy druhé vánoce.

https://exopolitics.org/european-commission-president-says-he-spoke-to-leaders-of-other-planets-about-brexit/
(Kastilština): https://www.youtube.com/watch?v=d2mKn8ADNK8
https://americankabuki.blogspot.jp/2016/07/sphere-alliance-message-178-what.html
Ve Spojených státech je chazarská mafie ve vážných potížích. Rozšířený rozbroj co se týče činnosti Billa a Hillary Clintonových je toho nejjasnějším znamením. Jak již bylo popsáno v množství různých mediálních platforem, Bill Clinton v podstatě zastavil vlak, kde byla americká vrchní státní zástupkyně Loretta Lynch jen proto, aby s ní měl vlastní 20 minutový rozhovor. Netřeba říkat, že jsou s manželkou předmětem vyšetřování trestného činu, a že toto setkání bylo velmi odsouzeno jako do očí bijící zásah do právního systému. Většina lidí předpokládá, že Clinton vyhrožoval Lynch jménem Hillary.

V každém případě, Lynch později vydal veřejné prohlášení, že souhlasí s tím, co agenti řekli agenti FBI. Tito agenti zjistili, že pokud by Hillary byla nějaký jiný člověk, šla by do vězení už dávno. Zdroje CIA ve Washingtonu říkají, že nejpravděpodobnějším scénářem je, že teď bude Hillary odsouzena a pak bude zproštěna viny prezidentem Obamou.

Nicméně už se jim, ani Hillary a ani žádnému jinému členu mafie v žádném případě nedovolí, aby znovu vedli Spojené Státy.

Několikeré žaloby na zfalšované volby se také vyjasnilo, že Američané jsou nyní v otevřené vzpouře proti nestydaté krádeži voleb ze strany chazarské mafie.

Zdroje Pentagonu nyní říkají, že je to součást jasné revoluce proti tyranii Společnosti Federálních Reserv. Zdroj říká: „Brexit inspiruje Texodus y Califexit“ a pak budou násedovat další státy. Zdroje z Pentagonu předpovídají, že bude taky „Amexit“ z NATO, OSN a dohod o volném obchodu, jako NAFTA, TPP a TTIP“.

Došlo také k naprostému zvratu na Středním Východě. Stejně jako minulý týden, Egypt a Izrael údajně nyní žádají připojení k Šanghajské organizaci spolupráce, skupině, ke které žádá připojení jeho dlouhodobý úhlavní nepřítel, Írán.

Nyní Turecko najednou udělalo obrat o 180 stupňů a nyní znovu zavádí přátelské vztahy s Ruskem, Izraelem a brzy i s Egyptem. Zdá se, že konečně dospěje tento region, po dlouholetých nepokojích k míru.

Nicméně frakce chazarské mafie chce stále tvrdošíjně začít 3. světovou válku a spustit „Armageddon“ se nevzdal úplně celá.

Na této frontě byla minulý týden nějaká akce v Moskvě ve stylu, který by mohl sloužit jako podklad pro špionážní film. Jak oba zdroje z FSB, tak zprávy ve sdělovacích prostředcích jako Washington Post a Ruská agentura TASS souhlasí s tím, že byl minulý týden nějaký druh incidentu se střelbou v blízkosti amerického velvyslanectví v Moskvě. Souhlasí také, že těžce zraněný americký „diplomat“ byla přijat rychlou záchranou pomocí.

https://www.washingtonpost.com/opinions/russian-fsb-guard-attacks-us-diplomat-outside-moscow-embassy/2016/06/28/2c42c98c-3d7f-11e6-a66f-aa6c1883b6b1_story.html
Zprávy webové stránky Sorcha Faal, které má na starosti námořní rozvědka Spojených států, říká, že Rusové vzali nějaké elektronické zařízení, které obsahuje informace o zaměstnancích ruské Baltské flotily.

http://www.whatdoesitmean.com/index2065.htm
Bezprostředně po tomto incidentu byl vrchní velitel ruské Baltské flotily a mnoho z jeho podřízených velitelů uvolněno z plnění jejich vojenských povinností.

http://tass.ru/en/defense/885430
Rusové také okamžitě udělali veřejnou nabídku a poskytují přesné letové plány jejich letadel a jejich souřadnice do sousedních zemí ve vzdušném prostoru nad Baltským mořem. Jasně je to míněno tak, aby se zabránilo chybné interpretaci ruských akcí v regionu.

Vzhledem k minulému chování chazarských náboženských fanatiků, kteří chtějí nesutále spustit „Konec Časů“, je dobrým odhadem, že byl zastaven další pokus o nový začátek jaderné války.

Co si tito náboženští fanatici potřebují dostat do hlavy je, že svět se nechýlí ke konci, ale se chystá začít být nebo se znovu narodit jako ráj, tak jak to vždycky mělo být.

Na tomto poli, doufejme, že budeme mít nějaké dobré zprávy v našem bulletinu příští týden, pokud však jednání s představiteli rodiny Rothschildů půjdou dobře. Pokud tomu tak nebude, bude boj pokračovat, dokud lidé na celém světě nezvítězí. Globální osvobození již přijde velmi brzy.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.