Yasmina Rossi (63let) připisuje svůj mladistvý vzhled kvalitnímu jídlu – a není to jen o udržování štíhlé postavy.
„Všechno, co jsem kdy dělala bylo, že jsem jedla biopotraviny. A to dlouho předtím, než se to stalo trendem,“ řekla módnímu časopisu The Sunday Times ‘Style.

[wp_ad_camp_2]

„Svou pokožku pravidelně natírám olejem a na vlasy dávám hroznový olej. Jednou týdně si dělám peeling olivovým olejem a jemným cukrem. Denně sním jedno avokádo a jím hodně masa a ryb v bio kvalitě.“

Jednou z věcí, které si okamžitě všimnete na Yasmine, jsou její ohromující dlouhé stříbrné vlasy. Její vlasy začaly měnit barvu, už když jí bylo pouhých deset a jen o deset let později už měla odstín ,,sůl a pepř”. Yasmina musela bojovat s modními agenty, aby si mohla nechat přirozenou barvu vlasů, která doplňuje její jedinečnou krásu, která je pro ostatní tolik inspirativní.


Jako topmodelka se prosadila až ve věku kolem pětačtyřiceti let, ale s modelingem začala v osmadvaceti. Je úspěšná i proto, že nepodlehla nátlaku a nebarví si vlasy. Je zkrátka přirozeně šedivá, což se v dnešní době moc často nevidí.

[wp_ad_camp_2]

Narodila se ve Francii a vyrůstala na Korsice, možná proto má velmi pohodovou povahu a žije klidný život bez nadbytečného stresu. Asi proto zůstává stále krásná, přestože už má dvě vnoučátka.

Dnes má 63 let a je ztělesnění trendu na nejvyšších stupních světové módy. Je to zralá dáma, která si zachovala perfektní postavu, a přitom zůstala přirozená. Má vrásky, šedé vlasy a žádné plastiky.

[wp_ad_camp_2]


,,Různým takzvaně zázračným protivráskovým krémům moc nevěřím. A neberu žádné léky proti bolesti. Když mě bolí záda nebo hlava, jdu raději do přírody. Snažím se žít v souladu s přírodou a nesnažím se s ní bojovat. To platí pro všechno, co v životě dělám.“ Říká novinářům, kteří se jí často ptají, zda má nějaký recept na mládí. A dodává: „Recept na mládí? Ale já jsem stará, to se zeptejte někoho jiného. Mladá jsem byla, teď jsem stará. To je přece normální, tak to má každý člověk. Tedy ti, kteří mají štěstí, že se stáří dožili.“

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Yasmina Rossi: Nádherná 63letá modelka má tělo, které by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Jak to dělá?

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.