Za Jiřím Drahošem, který podepsal petici na obranu imigrantů, stojí tytéž finanční, průmyslové a mediální síly, které měly za úkol instalovat na Hrad Karla Schwarzenberga…..

Autor: Petr Hájek

PETR HÁJEK komentuje oznámení kandidatury „antizemana“, který již „odpřisáhl“ poslušnost Merkelové – a dává tento akt do souvislosti se zběsilou protiruskou hysterií válečnické Internacionály

Kavárna Čtvrté říše vyhrožuje premiérce Velké Británie. Juncker vyhrožuje hlavě Spojených států. Kongres USA vyhrožuje Trumpovi i Putinovi. Pražská kavárna vyhrožuje prezidentu Zemanovi. Spojené bažiny pak dohromady vyhrožují Rusku. Prezident Putin už otevřeně hovoří o možnosti krize předznamenávající jadernou válku. Na počátku dubna se dělalo nezvyklé teplo. A to má fatální rok 2017 za sebou teprve první čtvrtinu.

 

[wp_ad_camp_2]

Nedosti na tom: Kandidaturu na českého prezidenta oznámil jakýsi Jiří Drahoš. V podstatě nikdo ho nezná, o Českou republiku a věci veřejné (až na jedinou níže zmíněnou výjimku) se doposud nezajímal. Jen tak ho to napadlo, když opustil teplou trafiku, v níž luxusně po léta přežíval z našich daní v bezcenné instituci zvané Akademie věd. A hle – už týden poté je podle hlavních médií žhavým kandidátem na funkci prezidenta Kavárny, jenž má být v druhém pokusu instalován na Pražský hrad.

Bažiny krvácejí

Po Brexitu a zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem jsem opakovaně varoval triumfující optimisty: Je velmi předčasné jásat. Není dokonce vyloučeno, že válka s Ruskem je tím naopak o to blíže. Obrovský kolos, financovaný z politického příšeří v pozadí bankéřskou mafií, zbrojním, ekologickým a farmaceuticko-zdravotním superbyznysem, své zájmy nevzdá. Bude se je naopak snažit protlačit o to větší silou.

Do Brexitu a Trumpa tento euro-americký „Deep State“ předstíral formální demokracii. Umrtvoval veškerý přirozený společenský pohyb tištěním tisíců tun nekrytých dolarů a eur (v našem případě dokonce i korun, viz biliónové machinace ČNB s korunou). Ve zdánlivém fiktivním blahobytu, plujícím na ostrůvku nesplatitelných dluhů, drancoval země třetího světa, vyvolával barevné revoluce či státní převraty. A lid spokojeně mlčel.

Mezitím šířil zvrhlé ideologie (feministické, homosexualistické, environmentální atd.) zašpuntované „politickou korektností“, pokrytectvím a autocenzurou. Vpravdě goebbelsovská propaganda v podání mainstreamových médií zajišťovala tomuto kolosu se světovládnou ambicí téměř neomezenou moc, formálně legitimovanou různým způsobem zmanipulovanými volbami. Jenže pak udělal chybu. Vyvoláním migrantské invaze lidi probudil.

Brexit a Trump se staly signálem, že se v důsledku toho v soustrojí cosi porouchalo. Ale vůbec ne, že se kolos totality zastavil či zpomalil. Naopak. Krvácející „bažiny“ (Trumpův výraz pro washingtonskou Kavárnu) začaly produkovat mnohem více daleko nebezpečnějšího „metabolismu zla“. Válka s Ruskem totiž začala již před tím, jak jsem upozornil v knize Smrt ve věži. A jde nyní pouze o to, bude-li již tento rok uvedena do „horké“ fáze. Protiruská hysterie, v níž žijeme, tomu bohužel nasvědčuje. Lze s tím něco dělat? Ti, kdo se umějí (a chtějí) správně modlit, vědí, že ano. Ale kolik jich ještě zbývá?

Čtěte ZDE: Odhalení: Komando v akci. Odbočka FBI na Kavčích horách. Tisíce darmožroutů při výrobě „pravdy“ mlaskají. Trump i Zeman před popravou? Pozor na Obchodní rejstřík, je to fakenews! Kartágo musí být zničeno

Jožin z bažin na Maltě

Nejen washingtonské, ale i bruselsko-berlínské bažiny krvácejí. Na exitus to ovšem ani zdaleka není. Také pro ně platí, že pokud mají zahynout, strhnou s sebou všechno ostatní – a na to moc a prostředky stále ještě bohatě mají. Odchod Británie z EU jim paradoxně dává ještě větší operační prostor, protože ostrovní království (ačkoli také již zcela zbažinatělé) ty zvláště extrémní záměry vůdců Čtvrté říše na kontinentě setrvačností své historické odlišnosti přece jen trochu brzdilo.

[wp_ad_camp_2]

Projevilo se to aktuálně asi nejpřesvědčivěji v projevu Jeana-Clauda Junckera včera na Maltě. Sněmuje tam totiž právě euro-internacionála (Evropská lidová strana) a před rozhodujícími volbami v několika zemích si masíruje svaly. Nikým nevolený šéf „evropské vlády“ (Evropské komise) zažertoval:

„Brexit – není konec, nakolik by to mnozí chtěli. Například na jiném kontinentu, nově zvolený prezident raději hladí rukou Brity, že opouštějí Evropskou unii. On ve skutečnosti požádal ostatní, aby udělali totéž. Pokud to bude pokračovat, i já budu požadovat nezávislost Ohia nebo Texasu na Spojených státech amerických.“

Jenže tohle vtip nebyl. Jen sprostá drzost – s vědomím, že washingtonské bažiny, které aktuálně jdou Trumpovi po krku jako žádnému prezidentovi USA v historii před ním, to pochopí jako soudružský vzkaz kavárenské internacionály: Jsme s vámi! Kunu z vašeho z kurníku vyženeme společnými silami – a tady u nás už žádnou k moci nepustíme

Opilce Junckera nepodceňujme. Na Jožina z bažin platilo práškovací letadlo. Ty krásné doby jsou však nenávratně pryč. Na tyhle zrůdy, které zplodili otcové „evropské integrace“, platí jen úplné „vysušení“ močálů. To ovšem v rukou už voliči nemají. Zrůdy se poučily. A to se nás bezprostředně týká. Protože my možná ještě tak jedny či dvoje volby ovlivnit můžeme.

[wp_ad_camp_2]

McCarthysmus pod McCainem

Pražské bažiny (Kavárna) jsou s washingtonskými propojeny pupeční šňůrou – fakticky v nich za panování Václava Havla vznikly, a bez nich odumřou. Jsou pro ně vlastně ještě důležitější než ty – rovněž z amerických odvozené – bruselské, respektive berlínské. Jejich obrana je proto také propojena. I propaganda.

Jak se dělají nyní tak populární „nepravdivé zprávy“, předvádí mainstream denně již po několik desetiletí. Nyní je to zvlášť aktuální v souvislosti s Českou televizí. Pro tu právě zabetonovává její „Rada“ (většinově pochopitelně Kavárnou ovládaná), moc na další leta: Bude se předčasně volit ředitel této zločinné instituce. To proto, že několika členům Rady brzy funkční období končí – a hrozilo by, že dosavadní ředitel Centra dezinformací Petr Dvořák by v novém složení nemusel být instalován.

[wp_ad_camp_2]

Vzrušené dění v ČT v souvislosti s manipulací vším – včetně zmíněné české měny – okomentoval poměrně případně publicista Erik Best. Je zajímavé jej citovat především proto, že se občas pohybuje na hraně mainstreamu, ale současně je stále napůl Kavárnou akceptován – protože je holt Američan:

„Česká televize porušuje zákon, když se ohledně intervenčního režimu ČNB snaží manipulovat veřejné mínění a vytvářet tlak na ČNB. Podobná manipulace je ve vysílání ČT viditelná také v souvislosti s propagací kandidatury Jiřího Drahoše na prezidenta. To všechno přichází v době, kdy bude Rada ČT vybírat příštího generálního ředitele. Pokud Rada znovu jmenuje současného ředitele Petra Dvořáka, což nepochybně udělá, dá tím najevo, že podporuje porušování přesně toho zákona, který má za úkol hájit.“

Ještě pár takových výroků, a bude z něj kremelský agent. A jeho americký původ ho nezachrání. Hon na Putinovy agenty v jeho vlasti právě nabírá na obrátkách, které zde již nedávno byly – jen se strojník té ničivé mašiny nejmenuje McCarty, ale McCain. U nás svůj vzor věrně následujeme. Best by si měl dát pozor – tím spíš, že si dovolil v nelichotivé souvislosti vyslovit jméno, jež bude brzy nedotknutelné, posvátné. Vlastně už je:

Kandidát

Jiří Drahoš se totiž nevynořil jen tak odnikud. Dokonce i Lidové noviny potvrzují naši informaci, že je na operaci „antizeman“ aktivně připravován již od října minulého roku – jen několik dní po zvolení Donalda Trumpa. Stojí za ním tytéž síly, které měly za úkol instalovat na Hrad Karla Schwarzenberga: finanční, průmyslové i mediální. Miliardáři, kteří jen několik dnů před Drahošovým „coming outem“ oznámili, že mu kampaň zaplatí, stáli vždy za TOP 09 – pokud v ní „kníže“ byl hlavní tváří.

Mluvčí Miloše Zemana Jiří Ovčáček zase okamžitě konstatoval, že jde o kandidáta médií (jiný výraz pro Kavárnu) – na což oslovené bažiny temně zahučely. Jako obvykle vše propíchl jeden z nejbizarnějších výhonků tohoto usychajícího pně, bývalý agent BIS Martin Fendrych – toho času převelený na web Aktuálně.cz. Je to lež, pravil – a vysvětlil:

„Docela obyčejně, prostince půjde o to, zda čeští voliči stojí o slušného, úspěšného člověka, který má rozhodně na to, aby prezidentskou funkci zvládl, aby v ní občany neděsil, ale podporoval je. A jistě má i na to, aby nás slušně, netrapně reprezentoval venku. Aby nás zastupoval jako západní, nikoli východní zemi.“

Opravdu nestranný komentář. Samozřejmě: Drahoš byl vybrán jinačími hráči, než jsou roztomile přitroublí kamarádi jednoho průměrného zakomplexovaného textaře – byť v zápětí po převratu pohádkově zbohatl v hazardním byznysu.

 

[wp_ad_camp_2]

Už to jede

Teprve nyní lze pochopit, proč se média tak rozpačitě chovala k „příkladnému“ miliardáři Michalu Horáčkovi. Ten dobrý ťulpas který chce být českým Kiskou (současný slovenský prezident) objíždí republiku, setkává se s „masami“ (tu s deseti tu s patnácti občany), angažoval se v Hermanově antizemanovské akci „Strýček Brady“ – a nic. Jak je to možné? Nebyl vybrán bažinou. Proč ale právě Drahoš, který je z hlediska vnímání veřejnosti nepopsaná nula (lidsky, občansky – ostatně i vědecky, když jsme u toho)? No právě proto!

Jenže i to je součást mystifikace. Veřejnost o Drahošovi sice ještě nic neví, ale – jak řečeno výše – začal se připravovat již před půl rokem. Vlastně ještě dřív. Do hledáčku Bruselanů se dostal již v srpnu 2015, když podepsal kolaborantskou výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti. Ta v době vrcholící migrantské invaze vyjádřila „toleranci vůči jinakosti a náboženské nesnášenlivosti“. Jinými slovy se připojila k Merkelové a její „Vítejte, uprchlíci, brány jsou otevřeny!“

„Jsem přesvědčen, že systémová řešení globálních problémů jako je migrace je nutné hledat na celoevropské úrovni,“ říká nyní kandidát bažin v narychlo vydané knize rozhovorů – čímž byl v Berlíně schválen jako přijatelný. Z vděčnosti se podle jeho vlastních slov nyní chce stát „českým Gauckem“ (Merkelové prezident, kterého nyní nahradil Merkelové ministr zahraničí). Právě tím Gauckem, který se zase nechal slyšet, že nejvíce ze všech obdivuje Václava Havla. Kruh je pevně uzavřen.

Nepopsaný list?

[wp_ad_camp_2]

Omračující hloupost

V rozhovoru pro Reflex Drahoš opakuje předepsanou mantru, že se prý v žádném případě nebude profilovat jako antizeman. A hned to předvede jak: „Je pro mě nepřijatelné, aby český prezident říkal v Číně, že se tam jezdí učit, jak stabilizovat společnost.“ Taková tupost není u akademika překvapující.

Co však překvapující je, že je hloupý tak omračujícím způsobem: Vzápětí se nechá vtáhnout dokonce do komunální kritiky návštěvnické praxe na Pražském hradě – o níž naprosto nic neví (ale jeho marketingoví poradci mají omylem za to, že je to „chytlavé lidové téma“):

Existují prý daleko efektivnější způsoby, jak zaručit bezpečnost návštěvníků Pražského hradu, aniž by byli podrobováni ponižujícím vstupním kontrolám: „Bezpečnostní služby přece mohou být promísené s publikem, což je praxe v řadě vyspělých zemí, a to i takových, kde je bezpečnostní riziko daleko větší než u nás.“ ?

Soudruh akademik už nejenže začíná organizovat Správu Pražského hradu, ale rovnou také ví, jak tam budou fungovat tajní: No jako tajní za Švejka. Prostě se promísí s davem, budou koukat a poslouchat… Ano, pokud tak pracují tajné služby ve „vyspělých zemích“ (kandidát bažin má od nich už jistě přednostní informace), nelze se divit, že teroristické útoky islamistů se v nich staly vpravdě lidovou zábavou.

Že ji chce pan Drahoš nabídnout také nám? Ale ve skutečnosti nechce. Jen ve své nebetyčné hlouposti bezbarvého „akademika“ opakuje slova dle napsaného scénáře. Čímž ovšem svůj talent k lehce voditelné loutce skvěle potvrzuje. Je to ON!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bažiny na český způsob

Jiří Drahoš sice není „kandidátem médií“, jak oponuje Martin Fendrych, ale aby to prokázal, uspořádal právě dnes „neformální snídani“ pro vybrané zástupce („některé předem oslovené“) z mainstreamových médií. A ta již pracují:

Například podle Bakalových Hospodářských novin (ta budou za Drahoše bojovat nepochybně v první linii) má prý osmašedesátiletý fyzikální chemik s politikou „reálné zkušenosti“. Vyvozují to z toho, že jako předseda AV byl již od roku 2009 v „běžném styku s premiéry, ministry či poslanci.“

To je panečku kvalifikace. Když navíc sám dodává, že ovšem „s politiky netančil.“ Co s nimi tedy asi při těch setkáních tak dělal? ?No samozřejmě – měl nataženou ruku pro peníze z našich daní. Penězovody z bažin do bažin.

[wp_ad_camp_2]

Drahouš jako bruselský Donald

„Jsem přesvědčen, že naše dnešní problémy nejsou pravicové ani levicové, ale sociální a lidské a dotýkají se každého člověka, bez ohledu na politické preference,“ tvrdí moudře tento šedý politický analfabet. Má prý radost z ukotvení Česka v NATO a EU. Má ale obavy o osud novodobé demokracie v Česku kvůli „nárůstu extrémismu a populismu“. Zklamaní lidé podle něj hledají viníky své frustrace, a omylem za ně mají ty chudáky imigranty. Tohle ten člověk doopravdy říká (co si myslí se nikdy nedozvíme).

Ale dobře tak. Kavárna nám konečně představila svého kandidáta na zastupujícího říšského protektora. Lidové noviny už dokonce tvrdí, že ačkoli má přesně opačné názory než Donald Trump, přesto je to prý český Trump. Fascinující zjištění! Něco podobného jako když Merkelovou najmenovaný „evropský prezident“ Donald Tusk dává potěšeně k lepšímu, že mu bruselský lid říká „náš Donald“, aby ho odlišil od toho zámořského agenta Kremlu. Podobně dobrý žert jako ten Junckerův o „rozvrácení Spojených států“.

Soudruzi prostě rádi žertují. Drahouš českých bažin se s nimi bude jistě skvěle líbat, tykat si – a prodávat nás. Nebo ne? Pokud se ani napodruhé nepodaří Kavárně protlačit Schwarzenberga-Drahouše do hradních síní, bude to pro ni zdrcující. Ale již se i na to připravuje. Lidové noviny uvažují o tom, že by to nakonec mohla být dobrá přípravka pro prezidenta na dobu „po Zemanovi“.

Satanovi kámoši patrně spoléhají na to, že Pán Bůh se od nás nakonec opravdu definitivně znechuceně odvrátí. Dělají pro to, co mohou a umějí: Yes, we can!

Ostatně může se to vskutku stát už brzy – pokud se válečné Internacionále opravdu podaří odstranit Trumpa a zmáčknout jaderný spínač na raketách směr Rusko.

Drahouš je také její kandidát.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.