Dnes se dozvíte, jak to funguje s karmou a na jaké bytosti si dát pozor, jakým způsobem našeptávají. Toto je výběr z dopisů z poradny, zveřejněný na stránce Aluška.org

Dopis:
Dobrý den,
posílám Vám hezký večerní pozdrav

Asi před měsícem jsem odjela na služební cestu a dostala jsem ubytování v klidném a útulném pokojíku. Docela jsem si užívala večerního klidu. Před usnutím se mi najednou otevřely nějaké “vyšší” smysly.
Přede mnou se objevilo matné stříbřité světlo a v něm se zjevila dlouhá štíhlá postava. Postupně se zvýraznily rysy postavy a já se pořádně lekla. Přede mnou stál podivný muž v našedivělém oděvu, který trochu připomínal talár. Měl podlouhlý obličej, v ruce držel černý kufřík a neměl vůbec žádné vlasy. Zeptal se mě, jestli se mnou může mluvit. Celkově působil velmi klidným dojmem, zdálo se, že jeho přístup ke mně je kolegiální.

[wp_ad_camp_2]

Nějak jsem ze sebe shodila strach a souhlasila s tím, aby zůstal a řekl mi, co potřebuje. A on se představil jako Iluminátský kněz Adolf – Skrytá ruka. Pak mi vysvětlil, že jsem kdysi spolupracovala s Luciferem a mám u sebe spoustu pomůcek a dalších věcí, s kterými jsme udělali spoustu škod druhým osobám a dokonce zlikvidovali i jednu duchovní říši ve Staré Atlantidě.
Začalo se mi dělat špatně, protože jsem se najednou začala rozvzpomínat na svou minulost, kde jsem působila jako členka nějaké hodně temné sekty. Pak jsem před sebou uviděla černý meč, cítila jsem, že je prokletý.
Můj společník mi vysvětlil, že on sám také kdysi sloužil Luciferovi, ale teď má svou pracovní skupinu, s níž napravují své špatné skutky. Požádal mě, abych mu ten černý meč a všechny ty další temné pomůcky, co mám u sebe, odevzdala, že je nechá vyčistit u strážců karmy a použije k uzavření starých negativních událostí. Souhlasila jsem a jak si ty pomůcky ode mě odebíral, cítila jsem velikánskou úlevu.
Potom jsem ucítila pekelnou bolest na čele a on řekl, abych se nehýbala, že tam mám starý technický implantát od Lucifera, přes který mě kdysi ovládal. Že ten implantát teď vytáhne z hlavy ven a zlikviduje. Tak jsem ležela strnule jako socha a za chvilku se mi zdálo, že něco prsklo a pak se mi uvolnila celá hlava. Také se mi uvolnily emoce k prožívání a to dokonce tak, že jsem mu dokázala srdečně poděkovat za jeho pomoc. On se jen skromně usmál a řekl, že se omlouvá za svůj nesympatický zjev, že patří ke slunečním bytostem, které kdysi zmutovaly, protože se příliš vzhlídly v technice a odklonily se od přírodního řádu. Ale že má velkou naději, když hodně zapracuje na očistě své negativní karmy a znovu v sobě probudí citový život, že bude mít opět bohaté a dlouhé vlasy a když bude chtít, tak i husté vousy a také mu zhoustne obočí a bude mít znovu i oční řasy.

[wp_ad_camp_2]

Tak jsem mu dala požehnání k jeho práci, pak jsme se rozloučili a on zmizel. Zůstala jsem ležet na posteli a prožívala naprostý klid a pohodu i vnitřní radost. Dokonce jsem po delší době měla pocit, že jsem “pod vyšší ochranou”, předtím jsem si připadala jako hozená do karantény, ale to bylo určitě tím implantátem, který se nějakým způsobem zaktivizoval, ale tentokrát už to vedlo k vyřešení příčin potíží.

Pokračování zde: Aluška.org: Začala jsem vidět vize, které řeší moji karmu a minulé životy. Na co si dát pozor?

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.