Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

20. únor 2017

Boj proti Chazarské mafii nabírá na intenzitě a přibližuje se do bodu, kdy by zatčení pouze několika desítek vedoucích různých skupin mohlo stačit na osvobození lidstva od této pohromy, která uctívá Satana.

Roky forenzního vyšetřování a svědectví zdrojů z různých zpravodajských agentur v Rusku, Japonsku, Číně, USA, Anglii, Francii atd. se nyní zaměřuje na klíčové vůdce Chazarské mafie, které je třeba zatknout nebo popravit.

Před odhalením jejich jmen je však třeba nejprve jednoznačně určit celkový cíl. Je to jistá část tzv. židovského obyvatelstva, která je popsána v Knize Rút ve Starém zákoně či v Tóře.

Jsou to lidé, kteří uctívají Satana (Baala, Molocha atd.) a praktikují lidské oběti a kanibalismus. Mají tisíce let zkušeností s infiltrací do různých společností a přebíráním skryté kontroly na nejvyšších úrovních moci prostřednictvím vražd, vydírání, podplácení a propagandy. Noční můra jejich vlády je konečně u konce.

Nedejte se však mýlit; tito lidé jsou velmi nebezpeční, inteligentní a nyní doslova bojují o život. To protože vědí, že když Američané zjistí, že tito stejní kriminálníci mučili a zabíjeli jejich děti v průmyslovém rozsahu, lidé budou požadovat spravedlnost. To je důvodem, proč je boj, který se nyní odehrává uvnitř mocenské struktury ve Washingtonu DC, tak zákeřný.

Tato satanistická odnož vytvořila ISIL s cílem přesvědčit západ, aby nenáviděl islám natolik, aby podpořil vojenskou invazi do Íránu. Plánem bylo ukrást ropu tohoto národa, upevnit svou kontrolu na Středním Východě a zřídit světovládu se sídlem v Jeruzalémě, hlavním městě svého plánovaného velkého Babylonu.
Tato odnož zahrnuje jak židy uctívající Satana, tak i jejich křesťansko-sionistické sluhy s vypláchnutými mozky. Pokud se vám to zdá přitažené za vlasy, položte si otázku, proč se 4.000 světových lídrů ze 130 zemí setkává před Baalovým obloukem na prodiskutování vytvoření světovlády??

http://www.blacklistednews.com/This_Week_The_‘Arch_Of_Baal’_Was_Displayed_For_The_Third_Time_In_Honor_Of_‘The_World_Government_Summit’/56911/0/38/38/Y/M.html

Skupina, která proti nim bojuje, chce světový mír, demokracii, vládu lidí, kteří mají za sebou výsledky, dodržování práva a lidských práv a přátelské vztahy mezi všemi národy. Chtějí také osvobodit svět zpod vražedného jha Satana uctívající Chazarské mafie.

Na čele odnože uctívající Satana v USA je podle některých členů královské rodiny Lewis M. Eisenberg, člověk, kterého si Donald Trump zvolil za amerického velvyslance v Itálii. Není pochyb o tom, že až bude v Itálii, bude konspirovat (podle zdrojů CIA a NSA) proti papeži Františku s jinými vysokými satanisty, jako jsou bratři Agnelliovi, Victor Emmanuel, Leo Zagami a další. Mimochodem, Leo Zagami mě jednou řekl, že snědl lidský plod.

Stopy Eisenberga, zjištěné forenzním vyšetřováním japonské vojenské rozvědky, vedly k japonskému ministru financí Taro Ásovi, a to prostřednictvím cementového konglomerátu řízeného francouzskou větví rodiny Rothschildů. Japonské prameny z podsvětí tvrdí, že Aso bude veřejně popraven, protože začal prodávat japonské vodní zdroje ve veřejném vlastnictví společnostem, které jsou ovládány Rothschildy. Voda je nezbytná pro život a její krádež z rukou japonského lidu výměnou za úplatky nebude odpuštěna, tvrdí zdroje z podsvětí.

Zpravodajské zdroje Spojených států tvrdí, že Eisenberg vydírá Donalda Trumpa videem, na kterém má sex s 13-letou dívkou.

http://www.thedailybeast.com/articles/2016/06/30/the-billionaire-pedophile-who-could-bring-down-donald-trump-and-hillary-clinton.html

To je důvod, proč Trump vykopl ředitele Obranné zpravodajské agentury, generála Michaela Flynna, i když se chystal začít zatýkání pedofilů na vysokých pozicích v mocenské struktuře USA, uvádějí tyto zdroje. A to je také důvod, proč se Trump snaží umístit Steve Feinberga, hlavu žoldnéřské firmy DynCorp, do vojenského a US zpravodajského aparátu.

http://www.veteranstoday.com/2017/02/19/neo-has-trump-been-secretly-stripped-of-his-presidency/

A je to i toto vydírání, které brání Trumpově administrativě stíhat pachatele incidentů masového vraždění, jako byly události 9/11 a Fukušima, uvádějí zdroje.

V době psaní tohoto článku jsme nebyli schopni získat komentář pana Eisenberga k těmto obviněním, budeme se však o to snažit i nadále.

V každém případě, zatčení více než 1.000 nízko postavených členů pedofilních sítí v USA, Kanadě, Norsku, Ghaně atd. (Mnozí z nich spojení s nadací Clintonových), bude použito na shromáždění důkazů proti pedofilům na vyšší úrovni, uvádějí zdroje z FBI a CIA.

Https://thegodofrage.wordpress.com/2017/02/15/pizzagate-arrests-and-busts-occurring/

Http://yournewswire.com/fbi-sex-trafficking-sting-detroit/

Http://yournewswire.com/fbi-pedo-ring-adoption-agency/

[wp_ad_camp_1]

Moje rada pro americké donucovací orgány středního a vyššího typu na to, jak jít po velkých rybách je, že musíte začít s pohledem na pedofilii. Pedofilie z právního hlediska může zahrnovat vše od 16-letého chlapce, který má sex se svou 15 – letou přítelkyní, až po muže středního věku, který znásilňí a uškrtí dvou letého chlapce (případ, kterým se právě zabývala moje matka, která je dětskou psycholožkou). Také mějte na paměti, že tradiční společnosti na celém světě v historii často používali pubertu dorostenců, zejména menstruaci dívek, jako znamení, že už jsou schopní na manželství. S ohledem na tuto skutečnost a s cílem získat důkazy proti hardcore násilníkům a vrahům dětí, úřady mohou zvážit nabídku imunity miliardářům výměnou za jejich svědectví ve vydírání videi, na kterých mají pohlavní styk s postpubertálním chlapci nebo dívkami.

Protipedofilní kampaň, která je vedena skutečnými křesťany, jako je papež František, královna Alžběta a patriarcha Kirill spolu s bílými rytíři uvnitř armády a úřadů. Je to křesťanská aliance, která je za koordinačními tahy ruských, amerických a evropských bílých klobouků, která ma za cíl odstranění satanistů.

To je důvod, proč se ministr zahraničí USA, Rex Tillerson, setkal s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem na schůzce G20 v Německu minulý týden, uvádějí zdroje z Pentagonu. Zdroje z Pentagonu uvádějí, že americký generál Joseph Dunford se 16. února setkal v Baku se šéfem ruských ozbrojených sil Valerijem Gerasimovem, „aby prodiskutovali konečnou porážku ISIL, drogových kartelů a kabaly.“

Zdroje uvádějí, že Dunford se také setkal s vysokými funkcionáři Ázerbájdžánu s cílem dohodnout zastavení skrytých izraelských operací na Středním východě.

https://en.wikipedia.org/wiki/Azerbaijanis

Šéf ministerstva vnitřní bezpečnosti USA (DHS), John Kelly, zvažuje mobilizovat 100.000 členů jednotek Národní gardy s cílem „deportovat ilegály a následně zaútočit na kabalu a drogové kartely,“ doplňují zdroje z Pentagonu.

Tyto bezprostřední akce proti kabale a drogovým kartelům jsou pravděpodobně důvodem, proč vyslovil Bill Gates minulý týden skrytou hrozbu o likvidaci milionů lidí biologickými zbraněmi.

https://www.theguardian.com/technology/2017/feb/18/bill-gates-warns-tens-of-millions-could-be-killed-by-bio-terrorism

Skutečnost je však taková, že kabala se už celá léta neúspěšně pokouší vytvořit pandemie, a nebude se jí to dařit ani v budoucnu. Pokud tedy US úřady budou chtít pokračovat a zatknout Gatese, není se čeho bát. Mohou pokračovat se svým vyšetřonváním i v souvislosti s jedovatými vakcínami a dalšími démonickými aktivitami farmaceutického průmyslu.

Nacisté se minulý týden kontaktovali se Společností Bílého Draka a prohlásili, že oni za útoky, které mají vytvořit pandemii nestojí. Následuje to, co řekl jeden z nich:

„Staří nacisté uprchli do Jižní Ameriky a v pozdních 90-tých letech všichni zemřeli. Mnozí byli velmi silní, dožili se více než 90 let a zemřeli na stařeckou slabost. Do tajné základny v horách Jižní Ameriky se nastěhovali mladí nacisté mužského pohlaví, kteří měli tehdy kolem 30 let. Tito noví nacisté nejsou jako staří nacisté. Nemají v úmyslu dobýt svět. Jsou utažení, žijí mezi sebou, pokračují v práci na svých létajících talířích, se kterými létají kolem planety, atd.“

Zdroj také uvedl, že vítěz současné bitvy o světovou moc se rozhodne kolem roku 2020. Poukázal i na to, že nacisté, až se usadí prach ze současných jednání, by se o své technologie podělili se světem. Kromě antigravitačních a klonovacích technologií mají nacisté i technologii kmenových buněk, která by mohla vyléčit mnohé nemoci, řekl.

Společnost Bílého Draka byla uplynulý týden kontaktována i Gnostickými Ilumináty, kteří jí předali zprávu o Severní Koreji. Tvrdí, že Kim Čong-nam, nevlastní bratr Kim Čong-una byl minulý týden zabit proto, protože Číňané jej plánovali použít k převzetí Severní Koreje. Tato vražda, spolu s vystřelením rakety, která dosáhla 550 kilometrů, byla zprávou pro Číňany, aby dali ruce pryč od Severní Koreje, jak uvedl zdroj Iluminátů. Řekl, že Severokorejci jsou nyní schopni poslat střelu s jadernou hlavicí kamkoli na světě, a že pokud Číňané napochodujou do Severní Koreje, „Peking se vypaří.“ Poselstvím zprávy bylo „nechte nás na pokoji.“

Japonské vojenské zpravodajské agentury také uvádějí, že to vše je součást zástupné války o Severní Koreu mezi USA a Čínou. Zdroje také uvádějí, že USA brzy navštíví severokorejská delegace s cílem prodiskutovat sjednocení Korejského poloostrova s Kimem jako císařem.

Japonské zdroje uvádějí, že japonská císařská rodina je v opozici proti režimu Shinzo Abeho, a že se uskutečnily tajné schůzky s cílem prorokovat způsob odstranění tohoto režimu dříve, než jménem Chazarské mafie vyloupí Japonsko docela.

Zdroj v EN , ESP , CZ

.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.