Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Na záchranu lidstva by stačilo pozatýkat několik lidí…..

05:55

[wp_ad_camp_1]

Na záchranu ľudstva by mohlo stačiť pozatýkať niekoľko málo ľudí

Správa Benjamina Fulforda z 20.2.2017

Boj proti chazarskej mafii naberá na intenzite a približuje sa k bodu, kedy by zatknutie iba niekoľko desiatok vedúcich lídrov skupín mohlo stačiť na oslobodenie ľudstva od tejto pohromy uctievajúcej Satana.

Roky forenzného výskumu a svedectvá zdrojov z rôznych spravodajských agentúr v Rusku, Japonsku, Číne, SŠA, Anglicku, Francúzsku atď. sa teraz zamerali na kľúčových vodcov chazarskej mafie, ktorých treba zatknúť alebo popraviť.

Pred odhalením ich mien však treba v prvom rade jednoznačne určiť celkový cieľ. Je to istá časť takzvaného židovského obyvateľstva, ktorá je opísaná v Knihe Rút v Starom zákone či v Tóre.

Sú to ľudia, ktorí uctievajú Satana (Baala, Molocha atď.) a praktizujú ľudské obete a kanibalizmus. Majú tisíce rokov skúseností v infiltrácii spoločností a preberaní skrytej kontroly na najvyšších úrovniach moci prostredníctvom vrážd, vydierania, podplácania a propagandy. Nočná mora ich vlády je konečne u konca.

Nedajte sa však pomýliť, títo ľudia sú veľmi nebezpeční, inteligentní a teraz doslova bojujú o život. Pretože vedia, že keď Američania zistia, že títo kriminálnici mučili a zabíjali ich deti v priemyselnom rozsahu, ľudia budú požadovať spravodlivosť. To je dôvod, prečo je boj, ktorý sa odohráva vo vnútri mocenskej štruktúry vo Washington DC, teraz tak zákerný.

Táto satanistická odnož vytvorila ISIS s cieľom presvedčiť západ, aby nenávidel islam dostatočne na to, aby podporil vojenskú inváziu do Iránu. Plánom bolo ukradnúť ropu tohto národa, upevniť svoju kontrolu na Strednom Východe a zriadiť svetovládu so sídlom v Jeruzaleme, hlavnom meste svojho plánovaného veľkého Babylonu.

Táto odnož zahŕňa tak židov uctievajúcich Satana ako aj ich kresťansko-sionistických sluhov s vymytými mozgami. Ak sa vám to zdá pritiahnuté za vlasy, položte si otázku, prečo sa 4000 svetových lídrov zo 130 krajín stretáva pred Bálovým oblúkom na prediskutovanie vytvorenia svetovlády (odkaz)?

Skupina, ktorá proti nim bojuje, chce svetový mier, demokraciu, vládu ľudí, ktorí majú za sebou výsledky, dodržiavanie práva a ľudských práv a priateľské vzťahy medzi všetkými národmi. Chcú tiež oslobodiť svet spod vražedného jarma chazarskej mafie uctievajúcej Satana.

Na čele odnože uctievajúcej Satana v SŠA je podľa niektorých členov kráľovskej rodiny Lewis M. Eisenberg, človek, ktorého si Donald Trump zvolil za amerického veľvyslanca v Taliansku. Niet pochýb o tom, že až bude v Taliansku, bude kuť konšpiračné plány proti pápežovi Františkovi s inými vysokými satanistami (podľa zdrojov CIA a NSA), ako sú bratia Agnelliovci, Victor Emmanuel, Leo Zagami a ďalší. Mimochodom, Leo Zagami mi raz povedal, že zjedol ľudský plod.

Stopy Eisenberga zistené forenznými prostriedkami japonskej vojenskej rozviedky viedli aj k japonskému ministrovi financií Taro Asovi, a to prostredníctvom cementového konglomerátu riadeného francúzskou vetvou rodu Rothschildovcov. Japonské pramene z podsvetia tvrdia, že Aso bude verejne popravený, pretože japonské vodné zdroje vo verejnom vlastníctve začal predávať spoločnostiam ovládaným Rothschildom. Voda je nevyhnutná pre život a jej krádež z rúk japonského ľudu výmenou za úplatky nebude odpustená, tvrdia zdroje z podsvetia.

Spravodajské zdroje Spojených štátov tvrdia, že Eisenberg vydiera Donalda Trumpa videom, na ktorom má sex s 13-ročným dievčaťom (odkaz).

To je dôvod, prečo Trump vykopol riaditeľa Obrannej spravodajskej agentúry generála Michaela Flynna, aj keď sa chystal začať zatýkať pedofilov na vysokých pozíciách v mocenskej štruktúre USA, uvádzajú tieto zdroje. A to je tiež dôvod, prečo sa Trump snaží umiestniť Steve Feinberga, hlavu žoldnierskej firmy DynCorp, do vojenského a spravodajského aparátu SŠA (odkaz).

Je to aj toto vydieranie, ktoré bráni Trumpovej administratíve stíhať páchateľov incidentov masového vraždenia, ako boli udalosti 911 a Fukušima, uvádzajú zdroje.

V čase písania tohto článku sme neboli schopní získať komentár pána Eisenberga k týmto obvineniam, budeme sa však o to snažiť aj naďalej.

V každom prípade, zatknutie viac ako 1 000 nízkopostavených členov pedofilných sietí v SŠA, Kanade, Nórsku, Ghane atď. (mnohí z nich spojení s nadáciou Clintonovcov), bude použité na zhromaždenie dôkazov proti pedofilom na vyššej úrovni, uvádzajú zdroje z FBI a CIA (odkaz 1, odkaz 2, odkaz 3).

Moja rada pre americké orgány na presadzovanie práva k tomu, ako ísť po veľkých rybách:  musíte začať s pohľadom na pedofíliu. Pedofília z právneho hľadiska môže zahŕňať všetko od 16-ročného chlapca, ktorý má sex so svojou 15-ročnou priateľkou až po muža stredného veku, ktorý znásilňuje a škrtí 2-ročného chlapca (prípad, ktorým sa práve zaoberala moja matka, ktorá je detským psychológom). Tiež majte na pamäti, že tradičné spoločnosti na celom svete historicky často používali pubertu dorastencov, najmä menštruáciu dievčat, ako znamenie, že už sú súci na manželstvo. S ohľadom na túto skutočnosť a s cieľom získať dôkazy proti hardcore násilníkom a vrahom detí, úrady môžu zvážiť ponuku imunity miliardárom výmenou za ich svedectvo vo vydieraní videami, na ktorých majú pohlavný styk s postpubertálnymi chlapcami alebo dievčatami.

Protipedofilná kampaň je vedená skutočnými kresťanmi, ako je pápež František, kráľovná Alžbeta a patriarcha Kirill spolu s bielymi rytieri vo vnútri armády a úradov. Je to kresťanská aliancia, ktorý je za ťahmi na koordináciu ruských, amerických a európskych bielych klobúkov s cieľom odstrániť satanistov.

To je dôvod, prečo sa minister zahraničia SŠA Rex Tillerson stretol s ruským ministrom zahraničia Sergejom Lavrovom na stretnutí G20 v Nemecku minulý týždeň, uvádzajú zdroje z Pentagonu. A americký generál Joseph Dunford sa 16. februára stretol v Baku so šéfom ruských ozbrojených síl Valerijom Gerasimovom, „aby diskutovali o konečnom porazení ISIS, drogových kartelov a kabaly“, uvádzajú zdroje z Pentagonu.

Zdroje uvádzajú, že Dunford sa stretol v Azerbajdžane s vysokými funkcionármi aj s cieľom dohodnúť zastavenie skrytých izraelských operácií na Strednom východe.

Šéf Ministerstva vnútornej bezpečnosti SŠA (DHS) John Kelly zvažuje mobilizovať 100 000 členov jednotiek Národnej gardy s cieľom „deportovať ilegálov a následne zaútočiť na kabalu a drogové kartely“, dopĺňajú zdroje z Pentagonu.

Toto hroziace úsilie proti kabale a drogovým kartelom je pravdepodobne dôvodom, prečo Bill Gates vyslovil minulý týždeň skrytú hrozbu o zabití miliónov ľudí biologickými zbraňami (odkaz).

Skutočnosť je však taká, že kabala sa už celé roky neúspešne pokúša vytvoriť pandémie, a nebude sa jej to dariť ani v budúcnosti. Ak teda úrady SŠA budú chcieť pokračovať a zatknúť Gatesa, niet sa čoho báť. Môžu pokračovať so svojimi vyšetrovaniami aj v súvislosti s jedovatými vakcínami a iným zloprajnými časťami farmaceutického priemyslu.

Nacisti sa minulý týždeň skontaktovali so spoločnosťou Bieleho draka a vyhlásili, že nestoja za útokmi , ktoré majú vytvoriť pandémiu. Nasleduje to, čo povedal jeden z nich:

„Starí nacisti ušli do Južnej Ameriky a v neskorých 1990-tych rokoch všetci pomreli. Mnohí boli veľmi silní, dožili sa viac ako 90 rokov a zomreli na stareckú slabosť. Do tajnej základne v horách Južnej Ameriky sa nasťahovali mladí nacisti mužského pohlavia, ktorí mali vtedy okolo 30 rokov. Títo noví nacisti nie sú ako starí nacisti. Nemajú v úmysle dobyť svet. Sú utiahnutí, žijú medzi sebou, pokračujú v práci na svojich lietajúcich tanieroch, s ktorými lietajú okolo planéty, atď.“

Zdroj tiež uviedol, že boj v pretrvávajúcej bitke o moc na svete sa rozhodne okolo roku 2020. Poukázal aj na to, že nacisti by sa o svoje technológie podelili so svetom, až sa prach usadí. Okrem antigravitačných a klonovacích technológií majú nacisti aj technológiu kmeňových buniek, ktorá by mohla vyliečiť mnohé choroby, povedal.

Spoločnosť Bieleho draka bola uplynulý týždeň kontaktovaná aj gnostickými iluminátmi, ktorí jej odovzdali správu o Severnej Kórei. Tvrdia, že Kim Čong-nam, nevlastný brat Kim Čong-una bol minulý týždeň zabitý preto, lebo Číňania plánovali použiť ho na prevzatie Severnej Kórey. Toto zabitie, spolu s vystrelením rakety, ktorá preletela 550 kilometrov, bola správou pre Číňanov, aby dali ruky preč od Severnej Kórey, ako uviedol zdroj iluminátov. Povedal, že Severokórejčania sú teraz schopní poslať strelu s jadrovou hlavicou kamkoľvek na svete a že ak Číňania vpochodujú do Severnej Kórey, „Peking sa vyparí.” Posolstvom správy bolo „nechajte nás na pokoji.“

Japonské vojenské spravodajské agentúry tiež uvádzajú, že to všetko je súčasť zástupnej vojny o Severnú Kóreu medzi SŠA a Čínou. A že čoskoro navštívi SŠA severokórejská delegácia s cieľom prediskutovať zjednotenie Kórejského polostrova s Kimom ako cisárom, uvádzajú zdroje.

Japonské zdroje tiež uvádzajú, že  japonská cisárska rodina je v opozícii proti režimu Shinzo Abeho a že sa uskutočnili tajné stretnutia s cieľom prorokovať spôsob odstránenia tohto režimu, skôr než úplne vyplieni Japonsko v mene chazarskej mafie.

Preklad z nemčiny ďurino, február 2017

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře