VIDEO: Policie v Holandsku obchází byty a zvoní na lidi kvůli komentářům na Facebooku o uprchlících a vládě! [CZ Titulky]

09:54

Velký bratr v Orwellově románu 1984 byl vlastně žabař a amatér. To, co se děje v Evropě dnes, to by ani autor sci-fi dříve nevymyslel. V Holandsku začala policie obcházet byty a žádat občany, aby stáhli a smazali ze svých facebookových profilů příspěvky, názory, komentáře a výzvy proti uprchlíkům a vládě. Policie má přístup do Facebooku přímo k databázi holandských uživatelů Facebooku. Policie zvoní na dveře z různých důvodů. Buď se ptá na záměry a úmysly člověka, aby dopředu polici sdělil, co má za lubem a co chystá, pokud něco chystá ohledně své facebookové výzvy, anebo rovnou policie požádá dotyčného, aby konkrétní příspěvek smazal.

Satira, která už neplatí. Dánsko zpřísnilo přijímání uprchlíků a bude jim zabavovat peníze a cennosti.

Pamatujete na film „Minority Report“ s Tomem Cruisem v hlavní roli? Prevence kriminality? Zatčení předem, ještě než něco spácháte? Tak to už není fikce, k tomu se teď blížíme mílovými skoky. Utahování šroubů se v roce 2016 rozjelo na plné obrátky. Není cesty zpět, šachová koncovka NWO (End Game) byla zahájena, občanské svobody a práva jsou ořezávány v přímém přenosu motorovou mediální a politickou pilou.

Holandsko zatím garantuje svobodu médiím podle mediálního zákona, ale jak dlouho to vydrží, to si nikdo netroufne odhadovat. Protože ve chvíli, kdy obyčejným lidem zvoní policisté na dveře kvůli poznámce na Facebooku, to už přestává veškerá legrace.

Převzato z následujících stránek

-VK-

Šéfredaktor AE News

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.