Včera jsem si vyjel na venkov, abych navštívil svůj oblíbený národní park. Strávil jsem tam nějaký čas meditací u jednoho potoka, ke kterému mě přitahovala osamělá bílá volavka, která v něm lovila potravu. Když jsem meditoval, před zavřenýma očima jsem velmi intenzivně vnímal zelenou barvu.

Poté, co jsem park opustil, jsem cestou domů pocítil přítomnost ducha svého přítele, který zemřel v roce 2019. Často na něj vzpomínám.

Zastavil jsem u čerpací stanice, abych natankoval na dlouhou cestu domů. Zvláštní je, že když jsem zasunul pistoli do hrdla nádrže, začala vydávat palivo o mnohem dříve, než začala účtovat. Musel jsem dostat palivo snad za 15 dolarů úplně zdarma, než mi to konečně začalo účtovat peníze. Musel tam být asi nějaký problém s elektřinou. Když jsem šel zaplatit, pokladní mi řekl: ,,Máte šťastný den!” A naúčtoval mi palivo za sníženou akční cenu.

Když jsem byl asi v polovině cesty, byla už tma a nebylo tam žádné pouliční osvětlení, protože jsem jel přes venkov. Mít zapnutá dálková světla je tam velmi důležité a já je hodně používám. Pak cesta zahrnuje sjezd z velmi strmého kopce.

Během jízdy z kopce mi najednou celá palubní deska zhasla. Viděl jsem zřetelný zelený záblesk a pak se vše znovu rozsvítilo.

Opravdu mě to vyděsilo, protože všude byla tma, cestoval jsem sám a měl jsem pocit, že jsem úplně ztratil kontrolu. Nicméně auto bylo mechanicky v pořádku, tedy plyn i brzdy byly v pořádku… Pokračoval jsem proto v jízdě z kopce dolů a po pěti minutách se to stalo znova. Celá palubní deska zhasla, zelený záblesk a pak se vše znovu rozsvítilo.

Pokračování článku: Záhadné poruchy auta mi zachránily život

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.