Úvodem série je vhodné připomenout, že podle teorie duté Země, je měsíc (stejně jako ostatní planety vnitřní země) duté těleso, které rotuje kolem černé hvězdy. Žijeme uvnitř a vnější vesmír nevidíme. Koho téma zajímá podrobně, doporučuji pustit se do rozsáhlého seriálu ,,Dutá země”. Problematika dutozemě je v rubrice Záhady a nejstarší články začínají od této strany.

Samozřejmě, že vám teorie duté Země nemusí být sympatická a nemusíte tomu věřit, účelem není vás nějak indoktrinovat. Myslete ale na to, že se mnohé zajímavosti zmíněné v následujícím seriálu s teorií dutozemě rozcházejí, jindy si nepřekážejí a jindy teorii duté Země přímo potvrzují, protože jsou postavené na oficiálních konceptech, které chápou vesmír opačně a ve hře jsou i mnohé zdroje, které nemusí být pravdivé. Je důležité umět si to interpretovat a složit do mozaiky.
Podle teorie duté Země je také nemožné, aby na měsíci někdo někdy přistál, takže jakékoliv příběhy o přistání, fotografie z povrchu měsíce, nebo vzorky hornin, jsou podvrhy, či fotomontáže. Názor na celou věc si ale udělejte svůj vlastní, zmiňuji to úvodem pouze pro vyjasnění základních pojmů.

Záhadný měsíc

Oficiální teorie sloužící k vytvoření představy o vzniku Měsíce pro masy lidí se ukazují být jako nesprávné. Je za tím něco tajemnějšího. Máme zde množství anomálií spojených s Měsícem, které vyvracejí tyto teorie a existuje mnoho tajemství, o kterých někdo nebo něco nechce, abychom věděli.
Měsíc a Saturn tvoří důležitou dvojici při manipulaci pozemské lidské společnosti, resp. její vnímání reality. Navzdory všem rozumovým pochybnostem tu máme představu, že Měsíc není tím, čím se zdá být; že není pouhým satelitem obíhajícím kolem planety Země. Je to kosmická entita, která mnohým znepokojeným vědcům a konspiračním teoretikům nedává spát.

Pokračování článku: Záhadný Měsíc 1.díl: Je to umělá družice?

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.