Před několika lety měl seržant Karl Wolfe projev v Národním novinářském klubu ve Washingtonu a vysvětloval své zkušenosti uvnitř americké vládní agentury NASA (NASA – Národní úřad pro letectví a vesmír je pod kontrolou elity a snaží se lidem předhodit představu, že Měsíc je obyčejné přirozené těleso). Viděl prý věci, jako jsou měsíční základny a podobně. Našel tam zvláštní věže a jiné fenomény.
Společně s dalšími lidmi vyprávěl o zákulisí těchto věcí a o tom, co viděl.

Říkal, že jednoho dne ho zavolali na druhou stranu letecké základny CIA (Ústřední zpravodajská služba) v Langley, kde působil, aby opravil nějaké zařízení. Tam se setkal s mužem, který sestavuje mozaiky fotografií. Když sestavovali fotografie Měsíce, rozřezávali je na pásy a skládali do celistvé mapy.

Ten muž vzal jednu z fotografií, na jejímž dolním okraji se nacházely geometrické tvary. Byly to věže na odvrácené straně Měsíce!
Tak zavolal Karla Wolfa, aby se na to také podíval. Byly to jakési kulaté budovy, které byly velmi vysoké, a rovněž tam viděli velké konstrukce, něco jako talíře radarů. Některé konstrukce měly velikost i půl míle.

Wolfe tvrdí, že některé z nich vypadaly jako chladicí věže, elektrárny a podobně. NASA se některé fotografie měsíčního povrchu předtím, než se dostaly na veřejnost, snažila vyretušovat, a to ještě ne moc dobře.

Vyretušované měsíční věže

Retušované tvary, které NASA nechce, abysme viděli:

Pokračování článku: Záhadný Měsíc 2.díl: Nejpodivnější nálezy na jeho povrchu

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.