Legendy afrického kmene Zulu říkají, že jistá ,,starověká rasa” vzala Měsíc z vesmíru a umístila ho na současnou oběžnou dráhu kolem Země. Měsíc byl znázorňován jako vaječná skořápka, protože říkají, že je dutý – bez ,,žloutku”.

Legendy říkají, že Měsíc sem přivezli před stovkami generací dva bratři zvaní Rwani a Umpanku, kteří byli vůdci tzv. Chitauri; byly to děti hada, plazí bytosti, neboli Archonti.
Rwani a Umpanku měli ukrást Měsíc ve tvaru vajíčka velkému ohnivému drakovi a vyfoukli z něho ven žloutek. Když bylo ,,vejce” prázdné, kutáleli Měsíc ve vesmíru směrem k Zemi a způsobili tak kataklyzmata a katastrofy (před pár tisíci lety nastala podle rusko-židovského vědce Immanuela Velikovského v naší sluneční soustavě katastrofa, a ke zkáze na Zemi Měsíc zřejmě dopomohl).
Chitauri vyhrožují, že když lidé nebudou dělat to, co si oni budou přát, posunou Měsíc, což bude mít katastrofické následky pro Zemi.

Babylonská bohyně Semiramis alias Ištar údajně dorazila z Měsíce v obrovském ,,měsíčním vejci” a přistála v řece Eufrat. ,,Ištařino vejce” je původním pravzorem pro dnešní velikonoční vajíčka.

Bohyně Ištar

Bohyně Semiramis (Innana) na Akkadské pečeti

Podle britského badatele Davida Icke je Měsíc úplnou nebo částečnou vesmírnou umělou konstrukcí. Je jako Hvězda smrti ve filmové sérii Hvězdné války od zasvěcence do skrytých pravd George Lucase.

Pokračování článku: Záhadný Měsíc 3.díl: Vysílač ovlivňující lidské vědomí?

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.