Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

Zajímavá úvaha našeho čtenáře, minulost pod lupou

…..krátce a výstižně vyjadřuje dobu roku 1968 ve srovnání s dobou dnešní. Musím ti dát za pravdu Pavle, máš 1000% pravdu a nejkrásnější na celé krátké úvaze je, že ti nemůže nikdo cokoliv vyvrátit a ani oponovat. Měli by si to přečíst všichni narození po roce 1990….

10:54

[wp_ad_camp_1]

Jak to vysílal Československý rozhlas po obsazení republiky vojsky Varšavského paktu? Schovejte lampy pro Čechy, bude tma. Takže pro nás starší nic nového pod Sluncem. Jen to může být horší, protože tak či onak – Rusové tu nepřijeli s cílem decimovat národ. Kdežto dnes si můžeme být jistí tím, že mocní (nemocní) za oponou mají asi opravdu plán zničit bílou Evropu.

Nu co už, mnoho věcí známe a s mnoha věcmi si umíme poradit, s kterými jsme dříve neuměli. Víš ještě co bylo na zdech v srpnu 1968? Přežili jsme Hitlera, přežijeme Brežněva. A stalo se. Nyní bychom mohli psát – přežili jsme Kalouska s Drábkem a Hegerem, přežijeme i Merkelici – poběhlici.
O nás se ani tak nebojím, my to ustojíme (snad), ale o Německo se fakt docela bojím. Z emociálního hlediska je mi sice úplně jedno co tam bude, Němci mi k srdci nepřirostli, ale tak či onak je to země, která je tahounem evropského hospodářství. A nepřeji jim nic zlého, naopak. Oni Škodovku nezbourali, na rozdíl od Francouzů, kteří koupili cukrovar v Hrochově Týnu (nebo Týnci) a vzápětí jej do základů zbořili. Všechen materiál odvezli, aby ani stopa po něm nezůstala. Co taky čekat od Francouzů, že ano?
Navíc Německo, přesto, že je stále okupovanou zemí, dokázalo nemožné – vstali po druhé světové válce z popela jako bájný pták Fénix. V tom by nám mohli jít příkladem. Stejně jako Rusové – ti měli zemi válkou zničenou skoro stejně jako Německo a také dokázali nemožné.
Tome – přeji Ti hezký den a mnoho slunných dní a stálé zdraví.
Pavel.
[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
5 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře