…..do redakce jsme dostali zajímavý dopis s možností uveřejnění následujícího článku. Třeba čtenáři budou vědět či mohou poradit….

00:54

Přemysl Oráč a 12 rytířů

Milý Tomáši Marný,

 

před časem jsem objevila Vaše stránky a občas na ně zabrousím. Považuji Vaše stránky za duchovně starší i vyspělejší, tak byste mi možná se čtenáři poradili, protože v téhle zemi se můžu obrátit leda tak na lampárnu.

 

Jsem člověk, který se v mládí setkal s paranormálními jevy a jelikož v okolí nebylo, kdo by vysvětlil, co a jak, začal se jich bát a zablokoval se, přesto nezanevřel. Byla jsem 2x napojena na systém včasného varování Modré planety, jak jsem si to pojmenovala, díky tomu jsem byla schopná varovat 4 roky dopředu před 11. zářím a měsíc před chemickým útokem v Sýrii. Bohužel to k ničemu nebylo, protože poprvé mi zeshora bylo řečeno, že ať udělám co udělám, tak si Amíci své zlé úmysly nedají vymluvit a atomovou válku začnou, čímž si způsobí tlustou čáru v knize hříchů, tak jsem pak nevěděla, jak dál. Podruhé jsem se snažila víc, neb způsob předání byl dost drsný, ale zjistila jsem, že vše bylo marné, protože OSN, EU a spol. jsou leda nastrčené organizace, případně darebáci, kterým je to jedno nebo to dělají schválně. O třetím případě jsem se dozvěděla zprostředkovaně – že nepoučitelní Japonci dráždili nepoučitelné Amíky tak, že jim práskli Haarpem do Fukušimy, ohrozili na životě samotnou Modrou planetu a protože lidem je to často jedno a velmoci to tutlají, drží to vyšší síly prakticky dodnes. Díky varování prvnímu a druhému jsem získala právo využít vesmírně platného zákona 3x a dost proti Amíkům, protože tak sprostý národ, který si dovolí ohrozit na životě samotnou Bohyni, si zaslouží leda tak vymazat z mapy. Jejich plány zlikvidovat Slovany nevím, jestli mne mají pobavit, vyprovokovat nebo inspirovat, ale pokud si přejí království na slovanském území, mají ho mít. Ale nikoli americké, ale slovanské království. Díky trošce modré krve a síle mých paží mi vyšší síly přezdívají císařovna Eliška.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Během let se mi dostalo postupného výcviku, včetně hodně drsného předvedení, co se stane, jestliže selžeme a věřte, že to by nikdo normální zažít nechtěl. Taktéž jsem se stala vrchním žalobcem živočišného druhu Homo sapiens sapiens u nejvyššího Božího soudu zvaného Poslední. Doufám, že Vám nemusím vysvětlovat, že jsme dopadli jako hubkaři a nejsprostější druh na planetě je člověk. Samotný proces byl velmi zajímavý a skutečně při něm docházelo k předpovídanému pláči a skřípění zubů. Ještě než vůbec začal, suše jsem to okomentovala, že jak já znám lidskou rasu, tak to bude pohádka o rozkrocích, což i tak nějak byla. Jsem prostě prorok a mívám pravdu, i když se to někomu nelíbí nebo nehodí do krámu. Vzhledem k mým často nevšedním zážitkům jsem byla nucena hledat spojence i na onom světě, protože s běžným člověkem se o tom moc mluvit nedá, takže se mi přezdívá i slovanská Aragorn. Amíci ani netušili, jak mě vytočili, když se snažili hodit na Rusko bombový útok Čečenců a zavléct je do války, přitom si pletou Čečnu s Českem a byli hotovi vyhlásit válku i mojí Středozemi. Můj peprný komentář, že jsou líní vzít si atlas, ještě by se ukázalo, že ho drží vzhůru nohama a ani nevědí, že to modré je vodstvo, a ať laskavě nechají na pokoji aspoň Čínu, neb je taky od Č, je jich tam jak sarančat a nemají co žrát etc., si jistě za rámeček nedali. Už před lety na začátku práce pro vyšší síly mi bylo oznámeno, že neuspěju, pokud se mi nepodaří porazit největšího lidského nepřítele. Identifikovala jsem ho hned, ale nejdřív jsem tvrdila, že ho porazit nejde, za což jsem dostala okamžitě těžkého sprda, načež jsem během let našla cestu, splnila jeho 2 úkoly a má ještě jeden, takže opět mám právo použít 3x a dost. Konečná porážka takového protivníka samozřejmě vyžaduje mezinárodní slavnostní akt, to nemůžu dělat doma v obýváku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Letos jsme oslavili 100 let od založení republiky, proto jsem se rozhodla dát vlasti dárek v podobě naplnění proroctví slovanské kněžky Libuše o městě velikém, jehož sláva hvězd se dotýká. To bychom ovšem nemohli být v bezbožné České republice, kde se v Praze leda drží zuby nehty koryt a přestože je už několik let žádám, aby se laskavě uhnuli vyšší moci, nedají si říct. Nepomáhají prosby ani hrozby a sousední země odmítají výpomoc, neb má každá svých starostí dost, navíc na ty smějící se bestie žádná nemá nervy. Sepsula jsem Žižku, co se do něj vešlo, že tu Prahu nezbořil, když před ní stál s armádou, protože v jeho době jich tam bylo nejmíň 5x méně a už tehdy dělali bordel, a co já si s nimi mám počít, když jich je xkrát tolik, a ať se nevymlouvá, že měl jenom jedno oko a ten brajgl neviděl. Shodla jsem se s Karlem IV., že vidím naprosto stejné problémy jako on v muzikálu Noc na Karlštejně, když viděl panstvo zpupné, odbojné a loupeživé a že by to tehdy nevyřešil, kdyby to nevzal vojensky, takže ani dneska to lepší nebude, když se chováme hůř než ve středověku. Souhlasím se Sokratem, že v ČR jsme došli do fáze, kdy jsou ve slavné demokracii u moci darebáci těžkého kalibru typu agenta Monsanta. Nevím, jestli slovanská velvyslanectví obdržela nedávný dopis, kde jsem žádala o uskutečnění celoslovanské ustavující akce v Praze, kde se ujmeme duchovní správy věku Vodnáře, dokončím porážku největšího nepřítele a dojde konečně k očekávanému konci světa, který se neustále oddaluje, protože se nemáme k činu, dále jsem žádala o usmíření hlavně Ruska s Ukrajinou a další věci. Jiný text dostal i Hrad se žádostí, že Prahu neznám a nemůžu tedy zvolit vhodnou budovu, nepracuju v diplomatických službách a nedostanu se k plánovacím kalendářům ostatních slovanských zemí, ale vzhledem k tomu, že se opět nic neděje, nebozí Mayové, Slované i s Libuší a další, kteří se musejí obracet v hrobě, se zřejmě hned tak nedočkají. Už se zbláznilo i Rusko, když na COP24 odmítá připustit, že jsme co se týče životního prostředí v kuli. Již před lety jsem prorokovala, že tato země je nešťastná, protože je nemocná – fyzicky, psychicky i duchovně – a z problémů ji dostane jedině ten, kdo je schopen, hoden a ochoten nosit korunovační klenoty českých zemí. To jsem ještě netušila, že v dobrém slova smyslu dostanu Černého Petra já a letos mi oznámí, že mám svolení převzít dámské korunovační klenoty, za zásluhy. Také jsem už před lety prorokovala, že jak to tak vypadá, dopadne to tak, že budu marně prosit či hrozit o uvolnění Prahy, takže budu muset Čechám vyhlásit válku, ti se budou jen smát, takže vyhlásím něco jako Velkou Moravu a z Čech si udělám trestaneckou kolonii, načež se mi obratem zeshora dostalo rady, jak se zakládá nová země a po několika letech i rozkaz provést puč.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sice nevím jak, bez armády a bez Aurory, když mi rozkradli flotilu, ale třeba se stane zázrak. V období konce světa je z duchovního hlediska rok nula (to by nás ajťáci sežrali), ale na Moravě mám tak rok plus pět. Čeká mě tady mnoho úkolů, neb všechna odvětví lidské činnosti v ČR jsou trestná – trestné zemědělství, zdravotnictví, průmysl, školství, právo atd. Jsem povinna pečovat o svěřené území s péčí řádného hospodáře, tedy zakázat chemtrails, oddevastovat konečně půdu, zakázat GMO, znovu zavést přísné normy na potraviny, změnit receptury teplých i studených pokrmů, aby se tady neustále nezvyšoval počet rakovin tlustého střeva a konečníku, zavést povinně celostní medicínu, v každém kraji založit detoxikační kliniky, přejít ve farmacii na výrobní program antiparazitika, zrušit bezbožnou českou psychiatrii, zrušit klecové chovy, nahradit nechutná jatka slušně se chovajícími rasovnami atd. atd. To samozřejmě nemůžu všechno zvládnout sama. Jsem lídr. Budu potřebovat manažery a Přemysla Oráče, takže je třeba najít vhodného nositele pánských korunovačních klenotů. Nezajímají mě kecy, že to nejde, nebo že to papaláši neschválí. Já žádné byrokratické vyžírky ke štěstí nepotřebuju, k řádnému spravování země mi stačí kulatý stůl a 12 lidí. Je mi opravdu trapné, že vyšší síly tak makají a my se flákáme. Takže Tomáši, máte tušení, kde a jak se v této zemi hledá Přemysl Oráč a 12 rytířů kulatého stolu? Libuše si poslala koně a ten ho našel orajícího s voly, ale dnes je to naopak, oře se s koňmi pod kapotou, a ještě hluboko, takže půda není schopná pojmout vodu, což se musí také změnit. Jsou ve Vašem okolí lidé schopní a ochotní pracovat na nápravě věcí lidských nebo tu najdu jen tlupu kecálků? Na politiky se obrátit nelze, ti si žárlivě střeží koryta, a média jsou leda tak podplacená. Nemůžu hledat v zahraničí, protože když opustím toto území, přicházejí sem povodně, stejně tak, když bych odjet mohla, nebo když úroveň blbosti národa v české kotlině dosahuje tak těžkého kalibru, že to tříská dveřmi. Minule to bylo i s orkánem, čili přitvrzuje se. Takže prosím, národe, hejbni kostrou, nebo tě to zase zkoupe, opravdu je to oddalování nápravy věcí lidských už trapné a voda je v tuto roční dobu hodně studená a šplouchá. :-))

 

Děkuju,

Eliška

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.