…..protože nečtou všichni čtenáři diskuze, zveřejňuji zajímavý diskuzní příspěvek s nikem marmaris. Děkuji Vám za zajímavý komentář.  Uvidíme v brzké době, jestli to byla pravda….

10:54

Podívejte se na výraz v obličeji, jak během „prezidentování“ v úřadu zestárl od doby, kdy nastoupil. Mluvil zcela zmateně a lidem říkal „OK psi“ „Je to tak v pořádku psi“????

[wp_ad_camp_1]

marmaris

To spíš vypadá na drobnou mozkovou mrtvici, asi předzvěst nějaké větší, která teprve přijde. Ta panika je ve skutečnosti amence (zmatenost), která tyto drobné mozkové příhody doprovází, protože se pacient dostane na jakousi „vedlejší kolej“ ve vnímání, reagování a jednání, protože základní mozkové funkce jsou narušeny a prasknutím např. malé cévky dochází k úbytku kyslíku v mozku. Při velké příhodě může být člověk např. před jejím vnějším projevením i silně agresivní na své okolí bez jakékoliv příčiny, aby se za pár minut zhroutil k zemi. Všimněte si nepatrně pokleslého pravého koutku úst Obamy, to je typický fyziologický příznak. Při pronášení slov se snaží vyslovit co chtěl, ale poškozené nervové dráhy mu to nedovolí. Tohle je velmi zajímavé. První poslíček velké mrtvice. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Obama má velký váhový úbytek při ochablém svalstvu, takže hlavní zátěž nese mozek a srdce. Jeden z těchto dvou orgánů brzo vypoví službu, pokud ho nedají dohromady lékaři.

Pokud by se to stalo, je zajímavé, že mnoho politiků USA dostává poslední dobou mozkové mrtvičky. Nulandová ji také měla…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.