…..oficiální statistiky policejního německého úřadu ve Wiesbadenu hovoří úplně jinak než uveřejněné. Je zcela jasné proč a co se odehrává nyní v EU. MADAMME MERKEL vše pečlivě plánovala s GP JUDASEM a zbytek co se o ní hovoří je jí naprosto jedno….

09:54

30.08.2019 | 17:27 Podľa oficiálnej štúdie vykonanej popredným nemeckým kriminalistom Christianom Pfeifferom spôsobujú násilné trestné činy v západnej Európe najmä mladí muži pochádzajúci z moslimských krajín.

 

Nie je žiadne tajomstvo, že prílev nelegálnych migrantov do Európy v uplynulých rokoch spôsobil v mnohých krajinách enormný nárast kriminality. Týka sa to predovšetkým Nemecka, ale bezpečne sa dnes už necítia ani obyvatelia Francúzska, Veľkej Británie, Dánska či Švédska.

Hoci štatistiky hovoria jasnou rečou, k informovaniu o trestných činoch prisťahovalcov pristupujú mainstreamové médiá len veľmi opatrne. Argumentujú tým, že nechcú podnecovať strach a hystériu, v skutočnosti však nejde o nič iné než o vytváranie falošnej ilúzie víťazstva multikulturalizmu. Víťazstva, ktoré pomaly, ale isto vedie k podrývaniu základov národných štátov.

Pod kobercom

Podľa oficiálnej štúdie vykonanej popredným nemeckým kriminalistom Christianom Pfeifferom, uverejnenej Univerzitou aplikovaných vied v Zürichu, spôsobujú násilné trestné činy v západnej Európe najmä mladí muži pochádzajúci z moslimských krajín. Zistilo sa tiež, že nemecké úrady často predkladajú verejnosti skreslené či neúplné štatistiky kriminálnych činov migrantov nehovoriac o selektívnej informovanosti médií hlavného prúdu.

[wp_ad_camp_2]

O tom, že zločiny utečencov sa v nich spomínajú len veľmi opatrne, svedčí aj prípad znásilneného 16-ročného dievčaťa u našich západných susedov. Skutok sa stal 18. júna a hlavným podozrivým je Afričan, ktorý mal byť vyhostený z Nemecka. Dievča napadol na poli v katastri obce Lukavec. O prípade sa hovorilo necelé dva dni, čo je v porovnaní s inými kauzami žalostne málo. Špinu za nechtami však majú už spomínané nemecké úrady, ktoré podľa viacerých indícií neinformujú o zločinoch migrantov pravdivo či úplne. Upozornil na to i americký prezident Donald Trump, podľa ktorého vzrástla kriminalista v Nemecku po prisťahovaleckej vlne o viac než 10 percent, úrady a médiá sa to však snažia zamiesť pod koberec.

[wp_ad_camp_2]

K podobnému záveru dospel i Soeren Kern z Gatestone Institute, ktorý mapoval útoky spáchané nožom v Nemecku. Podrobne sa venoval najmä prípadu Mourtala Madoua z Nigeru, ktorý po ilegálnom prieniku do Nemecka na stanici metra v Hamburgu dobodal na smrť svoju nemeckú priateľku a pred zrakmi okoloidúcich odrezal hlavu svojej 21-mesačnej dcérke.

Kern upozornil nielen na nezvyčajnú krutosť páchateľa, ale aj na skutočnosť, že polícia a prokuratúra sa spočiatku snažili pred verejnosťou zatajiť nechutné podrobnosti prípadu a popierali, že vrah svojej dcére hlavu skutočne odrezal. Vo svojej snahe o utajenie bezpečnostné zložky dokonca vykonali raziu v dome blogera Heinricha Kordewinera, ktorý na sociálnej sieti objavil videozáznam nakrútený jedným z cestujúcich a zverejnil ho na portáli YouTube.

[wp_ad_camp_2]

Principiálni Dáni

S kriminalitou prisťahovalcov bojuje i Dánsko. Najväčší problém predstavujú mladí Somálčania, u ktorých je takmer štvornásobne vyššia miera páchania trestných činov než u dánskych mužov rovnakého veku. Na rozdiel od mnohých západoeurópskych vládnych politikov sa však ich dánski kolegovia nepokúšajú problémy zastierať.

[wp_ad_camp_2]

„Dáta jasne ukazujú, že existuje veľký problém s trestanými cudzincami,“ uviedol minister spravodlivosti Søren Pape Poulsen, ktorý prednedávnom pripravil návrh zákona umožňujúci automatické vyhostenie migrantov, ktorí sa nedostavia pred súd.

Podľa oficiálnych štatistík spáchali Somálčania v Dánsku 1111 trestných činov počas uplynulých piatich rokov. Minulý rok sa na nich dokonca priamo obrátila ministerka pre migráciu Inger Støjbergová s výzvou, aby sa vrátili do svojich domovov.

„Ak už nepotrebujete našu ochranu a nie ste ohrození vo vašej domovskej krajine, musíte sa vrátiť domov a obnoviť krajinu, z ktorej ste prišli,“ odkázala im.

[wp_ad_camp_2]

Krajina minulý rok dokonca prišla s odvážnym projektom – vysťahovať odsúdených cudzincov po odpykaní trestu na odľahlý, neobývaný ostrov Lindholm. Tu by mali čakať na vyhostenie z krajiny.

„Neexistuje nijaký dôvod, aby zahraniční zločinci zostávali v Dánsku. Kým sa ich nebudeme môcť zbaviť, presunieme ich na ostrov Lindholm. V nočných hodinách sa budú musieť zdržiavať v tamojšom novom deportačnom stredisku pod policajným dozorom,“ napísal hovorca Dánskej ľudovej strany.

[wp_ad_camp_2]

Dánsky minister financií Kristian Jensen zároveň zdôraznil, že cudzinci na ostrove nebudú väznení. „Na ostrov bude jazdiť trajekt, ale nebude fungovať po celých 24 hodín. Tým, že budú cudzinci počas noci v deportačnom centre, ich budeme môcť lepšie sledovať. V súčasnosti sme totiž často svedkami toho, že niektorí cudzinci, ktorí boli odsúdení na deportáciu, ďalej v krajine páchajú zločiny a my nemáme možnosť ich monitorovať,“ uzavrel.

Medzinárodná organizácia pre migráciu uvádza, že do Európy sa po mori zatiaľ tento rok dostalo takmer 40-tisíc nelegálnych migrantov, čo je približne o 34 percent menej než za rovnaké obdobie minulého roka. Vtedy preniklo do Európy celkovo 150 114 nelegálnych migrantov, pričom v rokoch 2015 a 2016 zaznamenala 2,3 milióna. Je dôležité podotknúť, že ide o oficiálne štatistiky a skutočný počet nelegálnych prisťahovalcov v Európe môže byť ešte vyšší.

Zdroj: extraplus.sk

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.