;

Americká armáda zatkla zakladatele firmy Microsoft Billa Gatese a obvinila tohoto vyvrhele společnosti z obchodování s dětmi a dalších nevýslovných zločinů proti Americe a jejímu lidu.

Zdroje ze Sboru generálních soudců amerického námořnictva sdělily deníku Real Raw News, že armáda strávila měsíce snahou najít Gatese, ale nepolapitelný miliardář využíval svého bohatství a kontaktů s Deep State, aby unikal dopadení a nějakým způsobem byl vždy o krok před vojenskými pátrači.

V úterý 27. července však Gates učinil chybu a americkým mariňákům se ho podařilo zadržet na pozemku, který tajně vlastnil v Myrtle Beach v Jižní Karolíně.

Obvinění proti Gatesovi jsou obsáhlá. Údajně přiměl Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), aby vydal mimořádné povolení na vakcíny Covid-19, ačkoli věděl, že potenciálně nebezpečný farmaceutický koktejl nejenže zdravotně ohrožuje příjemce, ale také pozměňuje jeho DNA.

 

 

JAG (vojenská prokuratura amerického námořnictva) také vyšetřuje, zda vakcíny obsahují syntetické nanočástice vyrobené společností Microsoft a švédskou biotechnologickou společností Biohax International. Armáda tvrdí, že Gates měl z prodeje vakcín obrovský zisk. Gates, který již dříve popřel, že by měl na vakcínách finanční podíl, podle dokumentů JAG však vydělal souhrnně na prodeji vakcín společností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson nejméně 10 miliard dolarů. JAG činí Gatese částečně odpovědným za smrt 7 000 amerických občanů, kteří zemřeli do 72 hodin po podání přípravku.

Kromě toho armáda obvinila Gatese z organizování obchodu s dětmi, který řídil společně s odsouzeným pedofilem Jeffreym Epsteinem. Jak 20. května informovala RRN, jednotka U.S. Navy Seals operující pod vedením JAG vtrhla na Gatesův ranč o rozloze 492 akrů v severozápadním Wyomingu a objevila podzemní bunkr, kde byly dočasně umísťovány děti před jejich prodejem do otroctví. Na paměťové kartě nalezené na místě činu byla zachycena mladá dívka v pyžamu připoutaná k posteli a volající svoji matku. Mimo kameru bylo slyšet, jak maniakální Gates nabádá dítě, aby se obléklo do vysokých podpatků a spodního prádla a mohlo tak lépe potěšit svou „novou maminku a tatínka“.

Tyto důkazy spolu s Gatesovým podvodem s vakcínami přiměl armádu k zahájení celosvětového pátrání po tomto sociopatovi a bezohledném podivínovi.

Zdroje RRN uvedly, že klíčovou roli při jeho zatčení sehrála Gatesova manželka Melinda.

„Zpočátku se zdráhala plně spolupracovat, protože měla pocit, že by zjištění o jejím zapojení mohlo ohrozit jmění, které chtěla získat z rozvodového vyrovnání, jehož většina ještě nebyla vyplacena. JAG však měl důkazy, které dokazovaly, že o obchodování s dětmi věděla, a řekla jí, že pokud nebude spolupracovat, bude obviněna společně s Billem. Ukázalo se, že Bill ji spamoval šifrovanými e-maily, které dokázala rozluštit jen ona. Chtěl se s ní usmířit. Armáda toho využila ve svůj prospěch,“ uvedl náš zdroj.

Melinda mu nakonec odpověděla, dodal náš zdroj, a souhlasila se schůzkou. Požádala Billa, aby jí sdělil čas a místo. V odpovědi Bill Gates navrhl dům v Myrtle Beach, který vlastnil. Ačkoli armáda sledovala všechny známé nemovitosti vlastněné Gatesem, dům v Myrtle Beach unikal pozornosti, protože ho Gates koupil pod falešným jménem.

Když se Gates objevil, čekala na něj námořní pěchota, uvedl náš zdroj.

Byl vzat do vazby a v současné době je zadržován na neznámém místě, kde čeká na převoz do Guantánama, dodal náš informátor.

Uveřejněno dne 1.8.2021

Přeložil jirka | Zdroj: Real Raw News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.