Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

ZATYKAČ na Martina Stropnického – Projev na protestu proti průjezdu americké armády přes území ČR

…..lidé mají všech ÚDAJNÝCH politiků a „odborníků“ ve vládě dost. Začíná zajímavý odpor lidu proti  nim….

10:27

ZATYKAČ na Martina Stropnického – Projev na protestu proti průjezdu americké armády přes území ČR

[wp_ad_camp_1]

Martin Stropnický - zatykačVážení spoluobčané, Jak vidíte, už nám došla trpělivost a nezbylo nám nic jiného, než vydat na našeho současného ministra obrany Martina Stropnického zatykač. Myslíme si, že jeho jednání již ohrožuje Českou republiku natolik, že je třeba udělat vše pro to, aby již dále nevykonával svou funkci a nejen to, aby byl za to i případně potrestán.

Protože si neděláme žádné iluze o funkčnosti českých státních zastupitelství, policie a soudů, bez jejichž tiché podpory by nebylo možné, aby se do čela našeho státu dostali zločinci, nelámeme si hlavu s tím, za jaké paragrafy bude souzen. Pro nás je podstatné, že páchá zlo podle zákonů všeobecně lidských.

Z čeho jej tedy obviňujeme?

1)      Umožnil vstup a pobyt cizích vojsk na území ČR

Aktuální průjezd kolony 125ti vozidel americké armády, který proběhne o nadcházejícím víkendu, je již čtvrtým za poslední roky. Nehledě na to, že se jedná o přípravu na útočnou válku, tak se jedná i o psychologickou operaci, kdy je naše obyvatelstvo vychováváno k tomu, aby si zvyklo na přítomnost cizích armád a na to, že jsme zapojeni do válečného štvaní. Vzhledem k tomu, že armádní vozidla mohou buď jet mimo naše území, nebo mohou být přepravována po železnici, nelze si jejich kolonu na našich silnicích a v našich městech vysvětlit jinak. Z logiky věci vyplývá, že účelem jejich pohybu přes naše území může být i doprava munice či jiného vojenského vybavení do vojenských skladů na našem území.

Odmítáme netečně pozorovat, jak se naše území stává součástí příprav na válku.

2)      Podkopává demokratickou kontrolu činnosti Armády ČR

Jak jinak nazvat snahu ministra Stropnického a dalších poslanců Černochové, Kádnera, Ženíška, Gabala a Hamáčka o změnu čl. 43 Ústavy ČR o armádě, kdy chtějí tito poslanci ještě více pravomocí nad armádou přesunout z Poslanecké sněmovny na vládu, aby mohl poslušný slouha Stropnický ještě lépe sloužit pánům ve Fašingtónu a posílat zbytky naší armády bez omezení kdykoliv a kamkoliv si tamější váleční štváči zamanou.

3)      Předal část armády ČR pod cizí velení

Jak jinak než vlastizradou lze nazvat dohodu s německým ministerstvem obrany o začlenění části naší armády pod velení německého Bundeswehru, kterou svévolně, bez souhlasu vlády či parlamentu, o občanech ani nemluvě, podepsal Martin Stropnický v únoru letošního roku? Je to jen další důkaz o záměrném a cíleném rozkladu naší suverenity a obranyschopnosti.

4)      Soustavně lže o povaze bezpečnostních hrozeb pro ČR a zastrašuje veřejnost lživou propagandou

Jsme v informační válce. Každé válce novodobých dějin předchází propagandistická kampaň, kdy je třeba vytvořit obraz nepřítele v hlavách lidí, kteří mají umírat pro cizí zájmy. A ministr Stropnický je v této informační válce na předních liniích. Všechny státy Aliance Severoatlantické smlouvy vedou minimálně za celou dobu našeho členství v NATO lživou agresivní válečnickou kampaň proti tomu, koho chtějí zrovna napadnout. Srbsko, Irák, Libye, Sýrie a nyní Rusko vydávají za říše zla a sami sebe za ochránce míru. Nejsme hloupí ani neinformovaní. U všech novodobých válečných konfliktů bylo bezpočtukrát dokázáno, že byly vyvolány pod falešnými záminkami, jen pro zájmy agresorů ze zemí NATO. Argumentů a důkazů, že o zmíněných hrozbách všechny západní vlády a mainstreamová média koordinovaně, vědomě a soustavně lžou, máme, kolik bude kdo chtít. Jak odpovědní politici, tak novináři vždy zbaběle utíkají, pokud je chceme konfrontovat s fakty a usvědčit je ze lží. A vědí proč. Vědí, že jsme vyzbrojeni pro ně tou nejnebezpečnější zbraní a totiž pravdou. Ministr Stropnický si bohužel stále plete svou politickou funkci s hrou v televizním studiu a myslí si, že jeho prací je pouze přehrávat roli, kterou mu píšou ve Fašingtonu a předvádět občanům své pochybné herecké schopnosti. To se však těžce plete. Obrovské hromady mrtvol, které má NATO na svědomí a které se zjevně chystá ještě značně zvětšit, jsou skutečné a prolitá krev není filmová barva z natáčení kriminálního seriálu.

5)      Spolupracuje s válečnými zločinci

Všechny válečné agrese, kterých je NATO protagonistou, byly a jsou ve smyslu mezinárodního práva i ve smyslu všeobecných zákonů lidského života válečnými zločiny. Zbytečné, nesmyslné a záměrně vyprovokované války Severoatlantické aliance stály život stovky tisíc, možná milióny lidí a miliónům lidí připravily nepředstavitelné utrpení. O obrovském množství zničeného území, majetku a nesmyslně promrhaných penězích za válčení ani nemluvě. Milióny lidí vyhnaly tyto války ze svých domovů. Tyto zločiny nikdo ze zemí NATO nevyšetřuje a nesoudí. Nikdo dosud nezatkl a neuvěznil jejich pachatele z řad politiků, velitelů armád, ředitelů zbrojních korporací, válečně štvavých mediálních protagonistů či příslušníků tajných služeb najímajících teroristy na špinavou práci. Tyto zločiny však spáchány byly. Jejich oběti zatím nikdo neodškodnil a škodu nikdo nenahradil a odpovědnost za nápravu tohoto zla na nás zatím stále leží. Jako občané, kteří platí, i když nedobrovolně, daně, jsme spoluzodpovědní za to, jakých zločinů se Česká republika, jakožto člen zločinecké organizace NATO, dopustila a případně dopustí. My, kteří proti těmto zločinům protestujeme, se tím snažíme napravit svůj podíl viny. Ale co vy, voliči hnutí ANO? Ale především vy pánové Sobotko a Babiši, to vy jste hned ti další, kdo je zodpovědný za to, že na tak důležitém místě, jako je ministr obrany, je prolhaný válečný štváč! Ani nečekáme, že budete o to předstírat nějaký zájem. Víme, že jste jedna parta lotrů, každý ve svém oboru. Nemáme o vás žádné iluze, ani v nejmenším!

6)      Zavléká ČR do přípravy na světovou válku

Současný přesun americké armády přes naše území je součástí hromadění armád zemí NATO v Pobaltí u hranic s Ruskem. Poslední tři roky, od doby, kdy bylo území východní Ukrajiny na pokyn a za podpory Fašingtonu napadeno ukrajinskou armádou a bandami zpitomnělých žoldáků, což donutilo Rusko podniknout kroky v zájmu ochrany životů obyvatel Krymu a Donbasu, neslyšíme z médií nic jiného, než jaký je Rusko agresor. Obraz Ruska jako nepřítele je soustavně vytvářen za koordinované spolupráce médií, politiků a představitelů ozbrojených sil. I když jsou záminky chabé, tak ke zbrojení a přepravě vojáků a výzbroje a budování vojenských základen to stačí. Myslíme si, že i v řadách NATO je zatím naštěstí ještě dost rozumných lidí na to, aby chápali, že rozpoutání ostrého konfliktu s Ruskem může být pro život na planetě Zemi devastující. Jenže debilizace obyvatelstva mnoha způsoby neustále pokračuje a příprava fyzického i lidského materiálu v podobě zbrojení, nácviků útoku a přepravy armád a vojenské techniky stále pokračuje. Hmotné i informační přípravy pro vznik světové války jedou na plné obrátky a mají zrychlující se tendenci. A ministr Stropnický tomu ze všech sil pomáhá. Co ho k tomu vede, je pro nás, obyčejné lidi, nepochopitelné. Touha po penězích? Vlivu? Moci? Kariéře? Po zapsání se do dějin? Nebo po splnění úkolu zadaného zednářskou lóží, tedy spíše lóží B’nai B’rith (bnei brit), aby mohl postoupit na další žebříček v hierarchii? Nevíme. Ministr Stropnický již dostal nejen od nás více než dost upozornění na to, jakých zločinů se dopouští, ví tedy velmi dobře, co dělá.

 

Ministře Stropnický, stále více lidí v této zemí ví, co jsi za lotra a jak této zemi škodíš. Spravedlivý trest za tvé zlé skutky tě nemine, ať už to bude následkem znovu zrozené spravedlnosti světské nebo působením kol osudu.

Náš rozsudek zní: VINEN!

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře