Správa Benjamina Fulforda z 9. 7. 2018

Ľudia na strane dobra naďalej vyhrávajú vo veľkom štýle tajnú bitku o planétu Zem, potvrdzujú viaceré zdroje. Podľa súčasného stavu udalostí, v auguste príde nová vlna masového zatýkania, v septembri budú oficiálne odhalené informácie o útokoch 9/11 a „v októbri nejaké významné ekonomické oznámenie“, tvrdia zdroje z Pentagonu.

Zákulisné stretnutia s maltskými rytiermi, ruskými zástupcami FSB, ázijskými tajnými spoločnosťami a ďalšími pripravujú cestu pre ekonomické oznámenie, ktoré by mohlo byť skutočnou slávnosťou sprevádzanou novým finančným systémom, uvádzajú zdroje zapojené do rokovaní. Keďže rokovania ešte prebiehajú, podrobnosti zatiaľ nemôžu byť prezradené, všeobecná dohoda však je na svete, hovoria zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Kľúčom môže byť bezprostredné prevzatie Najvyššieho súdu americkým prezidentom Donalda Trumpa, ktoré by pripravilo pôdu pre procesy vojnových zločinov a právne uznanie nového finančného systému, počas jeho zasadania v októbri, hovoria zdroje Pentagonu.

Na tomto fronte „zúri bitka, pretože Trumpova super-elita zastavila Bushovho agenta Bretta Kavanaugha a možno uspeje v nominovaní ženy alebo Indiána (pôvodného obyvateľa Ameriky)“, hovoria zdroje.

Situácia sa dostala do bodu, kedy denník The New York Times dokonca vyzval na taktiku „krstného otca“ a ozbrojené povstanie, pretože Trump a jeho podporovatelia boli pripravení prevziať kontrolu nad Najvyšším súdom (odkaz).

Nebuďte prekvapení, ak vojenská polícia čoskoro zaberie vlastizradné kancelárie. Keďže dôsledne a kriminálne potláčali pravdu o vražde 3 000 Newyorčanov 11. septembra 2001, takýto krok sa mal uskutočniť už dávno.

Máme tu tiež bývalého amerického ministra obrany (a zradcu) Leona Panettu, ktorý hovorí, že európski vodcovia „sú vystrašení na smrť“ z toho, že americké jednotky budú stiahnuté z Európy (odkaz).

Ich smrteľný strach je namieste, pretože sú to väčšinou vojnoví zločinci, ktorí by už boli uväznení a možno dokonca popravení, ak by ich armáda Spojených štátov nechránila.

[wp_ad_camp_2]

Korporátna tlač tiež začala sledovať túto týždennú zvodku (najskôr si ju však prečítate na blogu benjaminfulford.net), keď sme uviedli, že NATO a povojnový systém sú v smrteľnom nebezpečenstve. Máme tu stanicu Bloomberg oznamujúcu, že odhodlaná nemecká kancelárka Angela Merkelová sa rozhodla „bojovať za prežitie globálnych inštitúcií po skončení druhej svetovej vojny“ (odkaz).

Máme tu tiež chazarského prostitúta, dvorného básnika Bona [frontmana skupiny U2], ktorý varuje stovky úradníkov OSN, že Organizácia Spojených národov, EÚ, NATO a Skupina siedmich [G7] „čelia útoku“ (odkaz).

Jasne, čelia útoku, pretože ich vedenie plánuje vyvraždiť 90 % ľudstva a výsledkom ich nekompetentnosti je najväčšie ničenie života na planéte od čias vyhubenia dinosaurov pred 65 miliónmi rokov.

Samozrejme, ako zvyčajne, chazarská mafia sa pokúša vraždiť, klamať a uplácať, aby zostala pri moci. Najnovšou nehodou bol predseda čínskej HNA Group, Wang Jian, o ktorom spravodajstvo tvrdí, že „minulý týždeň sa zabil následkom pádu pri pokuse spraviť si vo Francúzsku fotografiu“ (odkaz).

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Mosadu hovoria, že to „nebola nehoda“ a že bol „odstavený, keďže sa chystal svedčiť na uzavretom vypočúvaní vo veci… …zatiaľ neodhalených pochybení Deutsche Bank, ktoré by mohli stačiť na to, aby ako banka skončila. V niektorých kruhoch je známe, že sieť Hilton Hotels je globálna pračka peňazí temného pôvodu. Wangova rodina dostala jasnú správu mlčať“.

„Ako viete, Deutsche Bank je zariadenie Štvrtej ríše prezidenta George H.W. Bush-Sherffa“, vysvetlil zdroj CIA.

Je pravdepodobné, že smrť Wanga je spojená s minulotýždňovou popravou v Japonsku útočníka na Tokijské metro sarínom a gurua sekty Óm, Šókóa Asaharu a jeho šesť najvyšších poručíkov, podľa japonských pravicových zdrojov z prostredia cisára.

Japonská bábková vláda Šinzóa Abeho je zdesená z toho, že čoskoro vyjde na verejnosť pravda o útoku plynom na cestujúcich v metre, ako aj o jadrovom útoku na Fukušimu a masovej vražde umelo vyvolanou cunami, keď Severná Kórea preruší svoje spojenie s chazarskou čvargou, hovoria zdroje. Poprava vodcov sekty Óm zabráni vyšetrovaniu tretích strán o tom, čo sa vtedy skutočne udialo.

Spojenie s Deutsche Bank bude pravdepodobne súvisieť s praním drogových peňazí. Niekoľko japonských novinárov bolo zavraždených po tom, čo oznámili, že sekta Óm Šinrikjó, ktorá útočila na metro, predávala severokórejské amfetamíny japonským gangstrom, čo potvrdili zdroje v syndikáte Jamaguči-gumi. Navyše, všetky svedectvá týkajúce sa nezákonného obchodu s drogami sekty Óm boli odstránené z výpovedí desaťročia trvajúceho procesu.

[wp_ad_camp_2]

Autor tejto správy bol kedysi v blízkosti bývalého „sexuálneho otroka Óm“, ako sa tento sám nazval, ktorý povedal, že najvyššie v hierarchii sekty útočiacej plynom boli severokórejskí gangstri a že nad nimi boli „židia typu al-Káida“. Sekta Óm bola hrotom Cirkvi zjednotenia reverenda Moona, ktorá dlho pôsobila v medzinárodnom obchode s narkotikami a zbraňami s nacistami pod Führerom Bushom, hovoria pravicové zdroje.

Ďalej, v deň bombového útoku na metro 20. marca 1995, balóny zo Severnej Kórey, nesúce „neidentifikovanú tekutinu“, pristáli po celom Japonsku, s odkazom, že tento útok bol „pomsta pri príležitosti 100. výročia vraždy cisárovnej Myung Sung [Myeongseong]“. Myung Sung chcela blízke vzťahy s Ruskom, s cieľom čeliť japonským snahám o kolonizáciu Kórey, takže Japonci ju zavraždili a pokračovali v kolonizácii Kórey. Stojí tiež za zmienku, že sekta Óm mala desaťtisíce ruských nasledovníkov.

Celkovo je situácia taká zložitá a je do nej zapojených toľko ľudí, mnohí z nich sú stále vo funkcii, že komisia pravdy môže byť jedinou cestou, ako môže svetová verejnosť zistiť, čo sa skutočne deje.

Na tomto fronte, Kórejčania a Japonci, by bolo potrebné poznamenať, že novozvolený mexický prezident López Obrador zvažuje komisie pravdy na vyriešenie vojny proti drogám v tejto krajine. Legalizácia a regulácia drog a ponuka amnestie drogovým barónom by znamenalo veľký úder pre Bushovu drogovú mafiu. Mexiko je teraz najnovšou kockou domina, ktorá padne, ako chazarská čvarga stráca kontrolu nad jednou krajinou za druhou.

[wp_ad_camp_2]

Ďalšou kockou domina, ktorá by mohla padnúť, by mohlo byť Brazília. Kleptokracia [autokratická vláda zlodejov a podvodníkov] prezidenta Michela Temera sa tu prepadá pod váhou 10-dňového štrajku kamionistov, ktorý teraz podporujú aj ropní robotníci. Armáda nedokázala splniť príkazy na rozbitie štrajku. Hlavným dôvodom tohto štrajku je hnev nad plienením Brazílie v mene zahraničných pánov (zavádzajúco označeným ako „privatizácia“).

„Boj má vrátiť právo, otočiť hospodársku liberalizáciu a otvoriť dvere možnosti spoločnosti iného druhu“, uviedol Alistair Farrow zo Socialist Worker News, opisujúc situáciu (odkaz).

Ak brazílsky zločinecký režim padne, zostávajúcim najvyšším chazarským odporom bude nemecký režim Angely Merkelovej, francúzsky bábkový režim prezidenta Emmanuela Macrona, bábkový režim Šinzóa Abeho v Japonsku a, samozrejme, arcizločinecký a nacistický režim Benjamina Netanjahua v Izraeli. Akonáhle budú dole, hra sa skončí.

Na tomto fronte potrebujeme čitateľom pripomenúť, že počas svojho pôsobenia ako obchodník, vždy keď Donald Trump zbankrotoval, boli to Rothschildovci, ktorí mu pomohli. Minulý týždeň dali agentovi Mosadu poslať autorovi tejto zvodky túto správu: „Povedzte svojmu priateľovi, že jeho analógia týkajúca sa Trumpa a ‚rodiny‘ je stopercentne namieste. Podporujú ho finančne, a súčasne mu otvárajú problematické dvere, umožňujúc mu miešať sa s elitami od čias Roya Cohna [prokurátor McCarthyovej éry]. Nie všetci agenti Mosadu sú zlí. Sú tam takí, ktorí ovplyvňujú udalosti v prospech Trumpa a pomáhajú mu pri vysúšaní močiara“.

Poslali aj nasledujúcu fotografiu, ukazujúcu Trumpa v Teheráne v Iráne v roku 1979, kde plánoval otvoriť kasíno predtým, ako iránska revolúcia narušila jeho plány.

[wp_ad_camp_2]

Znamená to, že zatiaľ čo chazarská oligarchia bola rozdelená na nacistov („vojna proti teroru“ a plus peniaze z výroby a predaja drog) a trúby globálneho ohrievania (podfuk s obchodovaním s emisiami), zdá sa, že „vysúšaním močiara“ sa vynára tretia frakcia. Budeme musieť počkať a uvidíme, či sú to naozaj tí „dobrí“. Prezradia ich vlastné skutky.

Podľa zdrojov Pentagonu, situácia je takáto: „Aktívami krytý kvantový finančný systém je pripravený, čaká sa však na summit Trump a Putina, globálny reštart meny, masové zatýkanie a geopolitické rezolúcie.“

Zdroje tiež hovoria, že karanténa na planéte Zem môže byť čoskoro zrušená a že „Trumpova vesmírna jednotka sila môže mať vesmírnu stráž na dohľad nad civilným cestovaním do vesmíru“. Znie to skvele, ale uveriť tomu budete môcť až vtedy, až si budete môcť vo svojej cestovnej kancelárii kúpiť lístok na inú planétu.

Posledná nesúvisiaca poznámka na záver, do našej pozornosti sa dostala nasledujúca správa o pavúkoch lietajúcich „tisíce kilometrov využívajúc elektrickú energiu“ (odkaz).

Pred rokom mi ruský bádateľ povedal, že zistili, že hmyz používa antigravitáciu. Preto môžu čmeliaky lietať, aj keď súčasná aerodynamická teória hovorí, že nemôžu. Ak dokáže antigravitáciu používať hmyz, mali by sme byť schopní používať ju aj my. Opäť odporúčam uveriť tomu až vtedy, až si budete môcť vo vašom obchode kúpiť lietajúci koberec alebo antigravitačnú kolobežku.

Na záver, všetko, čo môžeme povedať s istotou, je, že ľudstvo vstupuje na nezmapované územie.

Zdroj: benjaminfulford.net

Spravte si názor…

Zdroj: (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.