Lékařská astrologie je termín, který se v poslední době příliš často nepoužívá, ale má své příznivce. Konzervativní poslanec (britského parlamentu) jménem David Tredinnick uvedl, že lékařská astrologie by mohla hrát důležitou roli při předpovídání a analýze možných zdravotních problémů obyvatelstva, a tím pomáhat pojišťovnám vyrovnat se s nimi. David Tredinnick studoval astrologii dvacet let podle západního i indického systému Lahiri.

[wp_ad_camp_2]

Sledování pohybu hvězd nám může pomoci lépe porozumět sobě, našim motivům, našim výhodám i nevýhodám. Kořeny lékařské astrologie lze zdokumentovat až k Chaldejcům, Sumerům a Asyřanům. Ve starověkém Egyptě byla astrologie hodně používána při léčbě a diagnostice nemocí a ve starověkém Řecku věnoval Hippokratés velkou pozornost pohybu hvězd, protože považoval astrologii za velmi mocný nástroj v rukách lékaře.

Co říká znamení zvěrokruhu o vašem zdraví a predispozicím k onemocnění?

Beran

První znamení zvěrokruhu ovládá hlavu, obličej a vlasy. Pokud jste Beran nebo máte v Beranu významné planety, pravděpodobně máte hodně bolesti hlavy, nebo dokonce migrény. Měli byste často navštěvovat zubaře, protože zuby jsou také pod vládou Berana (spolu s Kozorohem).
Pýcha hraje velmi důležitou roli u tohoto znamení, takže strach ze selhání je natolik výrazný, že Berani vždy chtějí vydat co nejlepší výkon. To je nutí, aby pospíchali téměř ve všem, s čím se snaží pracovat. Řídí rychle, chodí rychle, pracují rychle. To může způsobit mnoho nehod, zejména pokud používají ostré či chirurgické předměty, nebo jezdí autem.

Ohnivá síla Marsu však může způsobovat jejich zázračnou schopnost se uzdravit a pokud se udržují sexuálně i životně aktivní, životní síla bude pravidelně doplňovat jejich tělo oslnivým zdravím.

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU NA: aluska.org

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.