Stejně jako my lidé máme svá energetická centra, neboli čakry, má je i Země. Když se začnete zabývat podstatou tohoto vesmíru a Země, začnete vidět, jak je vše zrcadlem. V nás je vesmír, kolem nás je vesmír a všichni jsme propojeni. Se Zemí jsme spojeni prostřednictvím jemného elektrického proudu, který obtéká celou planetu. Tyto elektrické proudy jsou známé jako Ley Linie a jsou něco jako jako ,,žíly Matky Země“.

Stejně jako my lidé máme žíly a tepny, které vedou do srdce a ze srdce, má Země své ley linie, což jsou energetické linie, které se kolem Země vinou, podobně jako vlákno DNA. Má se za to, že v místech, kde se ley linie protínají, jsou silné energetické body s velikou koncentrací elektrického náboje. Říká se také, že jsou tyto ley linie schopny přebírat data, neboli energii, z těchto bodů s vyššími vibracemi, distribuovat je po celém světě a šířit tak znalosti a moudrost mezi všechny obyvatele. V těchto bodech se shodou okolností nacházejí také některé z nejposvátnějších chrámů a památek na světě, včetně egyptských pyramid, Machu Picchu, Stonehenge a Angkor Watu a dalších.

Když se podíváte na vyspělé civilizace, jako byli staří Egypťané, je zřejmé, že zřejmě rozuměli energii a síle ley linií. Vypadá to, že většina starověkých kultur po celém světě měla určité pochopení pro ley linie. V Číně jsou známé jako Dračí linie. V Jižní Americe je šamani označovali jako linie duchů, v Austrálii je starověcí domorodci nazývali liniemi snů a na Západě se o nich mluví jako o Ley liniích.

Pokračování článku: Zemské čakry: Kde se nacházejí?

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.