…..jsou lidé, kteří patří dávno za mříže. Světe div se, pobíhají ještě mezi námi a škodí lidem co nejvíce. Mnozí, kteří chtěli pomoci, jsou právě za mřížemi. NEPOCHOPITELNÉ!!!! 

12:54

Mnohé překvapila vysoká účast na demonstracích proti Andreji Babišovi.  Je za tím několik příčin. Tou nejméně závažnou je kupodivu Čapí hnízdo. Druhou v pořadí je premiérova minulost svázaná s Stb. Jen těžko se této zátěže zbaví.

     Avšak  tím pravým důvodem, proč Babiš bude v nepříliš vzdálené budoucnosti prohlášen za jednoho z největších škůdců této země je…. řepka. Její jedovatou žluť můžeme vidět už téměř všude. Marně se bude odvolávat na směrnice EU. U nás se do pohonných hmot přidává ještě více biopaliv než požaduje Unie. To poškozuje motory, snižuje jejich životnost a zvyšuje spotřebu.   Je proti zdravému rozumu vyrábět biopaliva za situace, kdy na  výrobu  jejich jednoho litru spotřebujeme 1,5 litru nafty. Za daného stavu se s tím dá těžko něco dělat, protože většina zákonodárců je napojena na toky peněz z výroby biopaliv….
Co je ale nejpodstatnější – řepka vyžaduje časté postřiky, např . Roundupem, což je prokazatelně jedna z nejjedovatějších chemikálií. Ten proniká do spodních vod a zamořuje je na desítky let. V půdě zabíjí žížaly a většinu mikroorganismů, kteří zde žijí. Podílí se na snižování počtu ptáků a dalších živočichů. V lidském organizmu zasahuje především ledviny.
Pozemky na kterých několik let roste řepka jsou těžce, většinou nevratně poškozovány. Pole, kterých si naši předkové tak vážili a chránili je se mění v jedovatý úhor.
Dříve byli lidé, kteří zničili např. zdroj vody veřejně popravováni na náměstích. Dnes se jim dostává výsad, bohatství a poct. Ale všeho do času.
Napsal Slávek Popelka

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.