Správa Benjamina Fulforda zo 16. 7. 2018

Svet smeruje do nového veku, nie do nového svetového poriadku.

FulfordSpráva Benjamina Fulforda zo 16. 7. 2018

Svet smeruje do nového veku, nie do nového svetového poriadku. Ako súčasť toho sa židia – vysokopostavení otroci chazarských gangstrov uctievajúcich satanských – pripravujú zbaviť sa tisícky rokov Babylonského otroctva. To je dôvod, prečo je darebácky štát Izrael v súčasnosti pod plným stanným právom, pretože jeho vláda ovládaná Chazarmi dostala ultimátum, aby sa vzdala a oslobodila svojich židovských a arabských rukojemníkov, uvádzajú zdroje ruskej FSB a Pentagonu (odkaz).

Jednoznačný signál toho, že židovský ľud sa konečne prebúdza, prišiel minulý týždeň, keď židovské skupiny zaoberajúce sa ochranou ľudských práv formou petície požiadali svoju vládu, aby prestala vyzbrojovať neonacistov. Mnohí sa teraz prebúdzajú, uvedomiac si, že nacizmus a sionizmus sú dve strany tej istej mince. Toto sú skutočne tí ľudia, ktorých Zjavenie 2: 9 v Biblii označuje za „tých, ktorí o sebe tvrdia, že sú Židmi, v skutočnosti sú synagógou Satana“ (odkaz).

Zdroje z Pentagonu tiež hovoria, že britská monarchia sa formálne vzdala americkej armáde v mene chazarských aristokratických rodov európskych chazarských rodín. Počas návštevy amerického prezidenta Donalda Trumpa v Spojenom kráľovstve, „Keď sa Melanie odmietla ukloniť, bolo to akoby kráľovná odovzdala britskú ríšu a kabalu Trumpovi a, aby si zachránili svoju povesť, princovia Charles a William sa neukázali, aby sa vyhli potupe“, vysvetľuje zdroj Pentagonu.

Teraz už môžeme povedať, že to boli Európania, vrátane britskej vetvy rodiny Rothschildovcov, ktorí boli za cunami a jadrovým útokom na Japonsko vo Fukušime 11. marca 2011. Toto pravdepodobne vyjde na povrch, keď sa začne seriózne zatýkanie európskych chazarských kabalistov, podľa zdrojov Spoločnosti Bieleho draka (SBD).

Zdroje MI6 však hovoria, že zatiaľ čo Rothschildovci boli skutočne zapojení do Fukušimy (spolu s rodinou Agnelliových lóže P2, časťou veliteľstva vesmírnych síl spojených štátov [USSPACECOM] a ďalšími), situácia nie je tak jednoduchá. Uvádzajú, že útok na Fukušimu bol neúspešným pokusom udržať vlastníkov skupiny G7 pri moci.

Hovoria, že západní lídri sa teraz v skutočnosti snažia vytvoriť jednotný front pri rokovaniach s ázijskými tajnými spoločnosťami o vytvorení svetovej vlády. Z tohto dôvodu je Výbor 300, ktorému dominujú príslušníci európskych kráľovských rodov (na čele s kráľovnou Alžbetou), ochotný prenechať každodenné riadenie rokovaní americkej vojenskej vláde, zastúpenej Trumpom, hovoria zdroje.

V každom prípade, problémy na summite NATO minulý týždeň medzi Trumpom a ostatnými vodcami NATO boli ďalším znakom toho, že Chazarmi riadený povojnový poriadok sa rúca. Trump v podstate ostatným lídrom povedal, aby za svoju ochranu platili viac peňazí a oni mu povedali, aby odpálil (odkaz1, odkaz2).

Asi najzaujímavejšou vecou, ktorá vzišla z tohto summitu, je fotografia nižšie (zdroj uk.businessinsider.com):

 

Táto fotografia ukazuje, ako všetci lídri NATO pozerajú jedným smerom, zatiaľ čo Trump sa pozerá druhým smerom. Bola bezpochyby naaranžovaná, s cieľom poslať správu, a ukazuje, že títo „lídri“ vrátane Trumpa, v skutočnosti dostávajú rozkazy z iných miest.

poznámka tm: A mimo jiné symbolicky má Trump na krku červenou kravatu bijící do očí. Lépe skutečně nešel snímek udělt. České a EU politická sebranka bude muset brzy převlékat kabáty. Nejlépe do pruhovaného jednotného úboru, který bude všem do konce života moc slušet.  Ano snímek byl samozřejmě perfektně naaranžovaný…..

Pre každého racionálneho pozorovateľa je zrejmé, že NATO nemá žiadnu užitočnú funkciu okrem lobovania v prospech zbrojných spoločností. Celá štruktúra propagandy a lží, v ktorých je Rusko prezentované ako agresor a hrozba pre Európu, sa vyznačuje dvojitým chazarským metrom, bez reálneho základu. Racionálne konajúce európske krajiny vynakladajú svoje peniaze radšej na niečo iné, ako na vojensko-priemyselné nástroje masového vraždenia. Preto nedávny prieskum verejnej mienky ukázal, že iba 37 % Nemcov chce, aby americká armáda zostala v ich krajine.

V skutočnosti tu ide o to, že dohoda medzi SŠA a Ruskom o NATO, Ukrajine, Sýrii a Izraeli už bola dosiahnutá, podľa zdrojov Pentagonu a FSB. V čase, keď sa táto týždenná správa dostane na internet [v pondelok o 13:00 SEČ], Trump bude práve s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, aby o tom diskutoval, potvrdili zdroje Pentagonu.

Bez ohľadu na to, aké verejné vyhlásenia padnú po stretnutí, zdroje FSB a Pentagonu tvrdia, že dohoda medzi SŠA a Ruskom zahŕňa uznanie pripojenia východných ukrajinských oblastí obývaných prevažne etnickými Rusmi zo strany Spojených štátov a odstránenie tamojšieho chazarského nacistického režimu. Okrem toho, Rusi a Iránčania (s bezvýhradnou podporou Číny a americkej armády) donútia zločinný štát Izraelu dodržiavať medzinárodné normy a dohody.

Ako sme už v tejto zvodke spomenuli, medzi Spoločnosťou Bieleho draka a gnostickými iluminátmi už bola dosiahnutá dohoda, ktorá umožňuje Rusku prevziať zo strany SŠA záruku bezpečnosti pre západnú Európu, s výnimkou Anglicka.

Okrem toho, agent ruskej FSB príde na jeseň do Ázie, aby diskutoval o novom finančnom systéme so Spoločnosťou Bieleho draka, s japonskou vládou, americkou armádou a ázijskými tajnými spoločnosťami, uvádzajú zdroje SBD. Je potrebné ešte vyriešiť podrobnosti o novom finančnom systéme, existuje však všeobecná zhoda, že bude zahŕňať kombináciu kryptomeny a zlata. Existuje tiež dohoda o tom, že India dostane oveľa väčšiu rolu, akú má teraz, hovoria. Spojené štáty získajú viac finančných prostriedkov výmenou za zdieľanie niektorých svojich tajných špičkových technológií so zvyškom sveta, dodávajú.

Zatiaľ však Trump napriek tejto dohode žiada Európanov, aby kupovali viac amerických zbraní („zvýšte výdavky NATO na 4 % HDP“) a ropy („nekupujte od Rusov – kupujte od nás, pretože vás chránime pred Rusmi“), pretože Spojené štáty sú de facto stále v bankrote. To je tiež dôvod, prečo Trump ukladá dovozné clá na čínske tovary. SŠA potrebujú peniaze, aby sa udržali v chode.

Keď boli Spojené štáty ovládané chazarskými oligarchami (a mali by byť skôr označení ako „ropogarchovia“), tým nezáležalo na tom, že SŠA sú ako krajina zbedačované svojim obchodným deficitom. To preto, lebo Číňania doláre, ktoré získali obchodným prebytkom so SŠA, používali na kúpu ropy zo Stredného východu od oligarchov. Oligarchovia zasa tieto peniaze používali na financovanie zotročovania ľudstva a vytvorenie svetovej vlády ovládanej Chazarmi.

To je jeden z dôvodov, prečo Trump po stretnutí s NATO povedal CBS, že o konštrukte chazarskej čvargy, známej ako EÚ, si myslel, že je „nepriateľom“. Mal na mysli to, že [EÚ] tuneluje americkú ekonomiku cez obchod, zatiaľ čo Američania museli platiť za jej ochranu, a to aj napriek tomu, že pracovala proti americkým záujmom (odkaz).

Nový dôkaz o chazarskom pláne zotročiť ľudstvo sa objavil minulý týždeň, keď vysokopostavený člen ázijskej tajnej spoločnosti povedal autorovi tejto správy, že dostali od Chazarov návrh použiť každého obyvateľa Japonska ako zábezpeku za dlhopisy. Preto sa japonská vláda pokúšala zaviesť na svojich občanov systém „Moje číslo“. Ázijčania, vediac, že to by rozšírilo systém babylonského dlhového otroctva od Západu až po Japonsko, návrh odmietli.

V Spojených štátoch sa medzičasom zrýchľuje oslobodzovanie tejto krajiny pod vedením americkej armády a štátnych orgánov. Na tomto fronte zdroj Pentagonu, ktorý nám minulý týždeň povedal, že Brett Kavanaugh nebude vymenovaný do Najvyššieho súdu, poskytol nasledujúce vysvetlenie toho, prečo nakoniec bol zvolený: „Veci nie sú také, akými sa javia, keďže Trump si možno vybral Bretta Kavanaugha (BK) na poslednú chvíľu, napriek tomu, že je to Bushov človek a zamietal vraždu Vincea Fostera pod koberec, aby demokrati mohli vyčerpať svoj politický kapitál a stratili polovicu funkčného obdobia, ak by mu robili obštrukcie. „Inými slovami, BK je ďalší trójsky kôň, ktorý dovolí, aby ľudia na dobrej strane ovládli na jeseň Najvyšší súd, aj keď si ľudia na zlej strane myslia, že je stále ich mužom.

Zdroje Pentagonu hovoria aj to, že v Spojených štátoch by mohlo dôjsť k viac ako 80 000 zatknutiam, akonáhle začne fungovať právny mechanizmus na odpratanie všetkých chazarských mafiánov. Iba potom, až sa toto skončí, začnú sa vážne zaoberať Európanmi a kriminálnou bábkovou vládou v Japonsku.

Čistka v Japonsku sa začne v budúcom roku po apríli, keď nový cisár formálne nastúpi na trón, uvádzajú zdroje tajných ázijských spoločností. Hovoria, že takisto začne aj zjednotenie Kórey a možné zjednotenie Kórey s Japonskom. Japonsko od budúceho roka ďalej otvorí dvere rozsiahlemu prisťahovalectvu, dodávajú zdroje.

Veľmi populárny novozvolený prezident Andrés Manuel López Obrador (Amlo) medzitým v Mexiku začal vo svojej krajine čistiť chazarskú čvargu. Zdroje Pentagonu tvrdia, že do mexickej čistky nebudú zasahovať, dodávajú však, že „bol upozornený, aby nedovolil umiestniť v Mexiku cudzie rakety alebo základne, pripojiť Mexiko k zoskupeniu BRICS, spolupracovať s drogovými kartelmi alebo zapodievať sa gringami“. To by mohlo fungovať, s výnimkou pasáže o drogových karteloch, ktoré budú začlenené do legálnej ekonomiky Mexika, či sa to už Američanom páči alebo nie, hovoria zdroje Vatikánu napojené na Amla. Je to preto, lebo legalizácia a regulácia drog prináša lepšie výsledky ako desaťročia neúspešnej „vojny proti drogám“, dodávajú. Možno na to SŠA napokon prídu.

Zdroj překladu: Moc děkujeme za rychlý a kvalitní překlad od Ďurino na stránkách přkladů od lesa…..

Zdroj: benjaminfulford.net

Spravte si názor…

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.