Milí čtenáři,

asi vás mile překvapily zajímavé zprávy o začátku Zlatých časů lidstva. I já mám z toho dobrý pocit a pevně věřím, že opravdu přijde doba, kdy se zbavíme sebedestruktivního chování a začneme se chovat tak, jak by se na vyspělé lidské bytosti slušelo a patřilo. Že si přestaneme navzájem ubližovat, přestaneme se napadat, pomlouvat a přestaneme bojovat jeden proti druhému. Místo toho začneme spolupracovat a otevřeme svět zatajovaným a zadržovaným datům, která by nás posunula k autonomnímu ekologickému způsobu života, bez závislosti na velkých firmách a jejich dodávkou energie či potravin… To by byl opravdu krásný svět.
Pokud přemýšlíte nad tím, které zdroje jsou nejvíce relevantní, tak bych ráda zdůraznila indigovou dívku. Dneska už je to spíš slečna, či žena. Zatím vše co řekla, bylo velmi přesné (pokud bychom se nebavili vyloženě o tomto ,,novém“ poselství, o nástupu Zlatého věku). Za mě je to rozhodně nejplatnější zdroj dat.
Ostatní překlady z němčiny a angličtiny které jsem dělala ve druhém dílu, jsou pro mne spíše doplnění k tématu, protože kdo mě delší dobu čte a trochu zná, ví že se dívám na channelingy před hodně jemné síto. :) Speciálně když o sobě autor napíše, že je první, kdo přijímá transformační vlny ze slunce. Připadá mi to na stejné rovině, jako když o sobě někdo řekne že je jediný člověk na planetě Zemi, který vidí anděly. Prostě věta pro pobavení, ale určitě ne pravdivá.
Občas chodí dotazy, jak to vypadá na praxis-umeria. Pro zopakování: Po několika letech denního překládání, přepočítávání a vystavování grafů jsem se unavila a odkázala čtenáře s vážným zájmem, aby dál sledovali německý zdroj sami. Někteří to dodnes dělají. Občas na umeria kouknu. Jejich bovisové měření totiž s tématem transformace a Zlatým věkem velmi úzce souvisí.
Zde je aktuální graf ke dni 10.2.2019:
Jak vidíte, pořád to leze nahoru a progres je stále stejný. V porovnání s několika předešlými dny, to letí vzhůru jako blázen a tak to jde už celé roky. Nadpis nad tabulkou mluví o energiích přijatých Gaiou od Yeshua (praxis zaměňuje slovo yeshua za kosmický zdroj)
Novinka je graf nadepsaný jako síla vědomí Gaia. Povšimněte si, že letí nahoru, ale v době kdy proběhla sluneční erupce cca 8.2., se jakoby zastavila. Zvláštní.
.
.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG –  Zlatý věk lidstva: Doplnění, zprávy ze světa a osobní svědectví

.
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.