…..obžalovaná společnost MONSANTO, kterou před několika týdny koupila německá  NADNÁRODNÍ SPOLEČNOST, po rozsudku bude muset zaplatit veškerá odškodnění za zločiny napáchané během celé existence MONSANTA. Je to jenom další likvidace německého průmyslu a odsátí peněz z Německa. Přesně jak vypověděl kardinál JUDAS, Němci musejí být zlikvidování za každou cenu. Vedení společnosti MONSANTO moc dobře vědělo o nadcházejícím problému a proto i se smlouvami šoupli černého petra Němcům…..

14:54

Tribunál v Haagu: Monsanto na lavici obžalovaných

Monsanto-620x330Bayer teprve nedávno získal GMO koncern Monsanto, který se za pár dnů bude zodpovídat ze ,,zločinů proti lidskosti“ před tribunálem v Haagu. Může být před mezinárodním tribunálem v Haagu za,,zločiny proti lidskosti“ popotahována také korporace? Zřejmě ano. Dne 14. října 2016 začíná oficiální přelíčení. Ve dnech 15. a 16. října se v Institutu pro sociální studia (ISS) bude konat slyšení, u kterého bude 5 soudců, dále 30 svědků a znalců z pěti kontinentů. Obžaloba má naději, že konečně jeden mezinárodně uznávaný rozsudek dá tažení Monsanta a spol. nějaké rozumné hranice.

Cílem tohoto tribunálu, je stanovit právní názor ohledně životního prostředí a lidského zdraví, které poškozuje nadnárodní zemědělský, chemický a geneticko-inženýrský koncern Monsanto. Tím se má vytvořit precedentní případ, který bude také návodem pro budoucí soudní spory proti Monsantu a jiným podobným koncernům. Neboť tento koncern je hlavní viníkem a také zastupuje ostatní společnosti, které provádějí podobnou praxi.

V současné době je téměř nemožné podat žaloby proti společnostem, jako je Monsanto a jeho managementu kvůli zločinům proti lidskému zdraví a záměrnému ničení životního prostředí. Každý rok koncern vynakládá obrovské sumy na právní obranu a přesto generuje obrovské zisky. Dokud tato strategie lobbingu u regulačních orgánů a vládních agentur, korupce, manipulace s výzkumem a vytváření nátlaku na nezávislé vědce funguje, nebude na těchto praktikách nic měnit.

Autor: Marco Maier

Zdroj: (1) (2)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.