/NaturalNews/ YouTube vyhlásil válku přírodní medicíně. Zakázal 43 sekundové video o konopném oleji a deaktivoval náš YouTube kanál Natural News Health, protože jsme se na něm o tomto „nebezpečném“ tématu odvážili diskutovat . Obdrželi jsme od YouTube upozornění, ve kterém nám bylo sděleno, který obsah platforma zakazuje, včetně obsahu, který „podporuje nebo propaguje násilné nebo nebezpečné činy, které přestavují vážné riziko ublížení na zdraví nebo smrti“. Obeznámili nás s tím, že „není v pořádku publikovat videa o zneužívání drog, pití a kouření mladistvých nebo výrobě bomby.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento pobuřující akt cenzury ze strany společnosti YouTube nebyl následkem náhodného selháním lidského faktoru. V dopise YouTube tvrdil, že naše video s názvem „Lékaři v šoku, konopný olej vyléčil muže z konečného stádia rakoviny“, bylo nahlášeno k přezkoumání. Při závěrečném procesu tohoto „přezkumu“  YouTube „zjistil, že porušuje jeho zásady.“ Na kanál Natural News Health byly na dobu 3 měsíců uvaleny sankce za porušení zásad a zaslali nám varování s tím, že by mohlo dojít i na další „opatření“. Pokud se NaturalNews odváží ještě někdy hovořit o léčebném potenciálu konopí, mohlo by to pro nás podle YouTube přestavovat další sankce, které by vedly až k ukončení provozu našeho kanálu, a to nadobro.

Netrvalo dlouho a na další „opatření“ ze strany YouTube skutečně došlo. V následujícím oznámení YouTube píše, že přehodnotil své rozhodnutí ohledně zakázání nebezpečného videa o konopném oleji a suspendoval celý youtube kanál NaturalNews Health. V dopise se uvádí: „Mějte prosím na paměti, že vám byl zakázán přístup k účtu, jeho vlastnění nebo vytváření jiných účtů YouTube.“

Google a Youtube pod vlivem farmacie používají drsnou taktiku cenzury, aby umlčeli diskuzi o přírodní medicíně

Youtube, který vlastní společnost Google, začal stahovat videa, která pojednávají o léčebném potenciálu léků založených na přírodních rostlinných produktech. Je to jako kdyby farmaceutický průmysl využíval platformu Youtube k ovládání obsahu a cenzuroval jakoukoli zmínku o přírodních lécích. Zaměstnanci Youtube, kteří provádějí přezkoumání nahlášených videí jsou zřejmě pod vlivem farmaceutického průmyslu, jelikož se snaží z platformy vymýtit jakýkoli obsah, který se věnuje efektivitě přírodní medicíny. Zdá se, že postoj YouTube k léčivému konopnému oleji je takový, že je stejně nebezpečný jako „výroba bomby“ nebo „zneužívání drog“ – přestože přírodní medicína jako je konopný olej osvobozuje lidi od záchvatů, rakoviny, závislostí na opiátech, depresí, PTSD a dalších zdravotních problémů. Zablokováním videí, které diskutují o přírodní medicíně YouTube veřejnosti odepírá důležité informace, které by mohly vést ke zlepšení jejich zdraví nebo jim dokonce zachránit život.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Skandální cenzura společnosti YouTube by měla znepokojovat všechny bylinkáře, milovníky přírodních aparátů a holistické praktiky. Google a YouTube vás chtějí umlčet a démonizovat vaši profesi. Stojíte v cestě finančním zájmům farmaceutického průmyslu a proto vám farmacie vyhlásila prostřednictvím YouTube válku, aby umlčela vaše expertízy, vaši vášeň pro léčení a vaše odpovědi na otázky léčby těla, mysli i ducha. I když je konopný olej rychle uznáván jako lék a je legalizován v dalších a dalších státech, YouTube jej považuje za „nebezpečný“.

Pravda je, že konopný olej skutečně je „nebezpečný“. Přírodní medicína je nebezpečná pro bankovní účty farmaceutických firem. Čím dál více lidí si to začíná uvědomovat.

Je třeba poznamenat, že YouTube a Google otevřeně propagují skutečné zneužívání drog povolováním reklam a videí, které propagují návykové drogy, které jsou destruktivní pro lidské tělo a mysl. Jejich útok na konopný olej a kanál Health Natural Health je jen čistá cenzura, pokrytecký útok na prostou pravdu.

Všichni bylinkáři by měli zvážit hromadný odchod z Youtube, aby se vyhnuli obtěžování, vyhrožování a neustálé kontrole těchto cenzurních taktik. Těm, jejichž vášní je přírodní medicína a uvažují o založení video kanálu, doporučujeme Real.Video – novou video platformu, která vítá otevřené myšlení v oblasti přírodní léčby a dalších témat svobodné lidské diskuze.

[wp_ad_camp_2]
Překlad: raja, Zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.