Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 1.díl: Záhadné fyzické symptomy
V současné době na Zemi není jediná osoba, která by necítila zvláštní a nevysvětlitelný fyzický příznak, díky kterému by se cítila nepříjemně. Mnozí lidé nechápou, proč k tomu dochází, a někteří jdou k lékaři, aby zjistili, že s nimi není nic špatně. Lékaři však zjišťují, že vzniká fenomén nevysvětlitelných „psychosomatických“ jevů. Existují vědecké důkazy o tom, že se na naší planetě děje něco, co s námi občas pěkně zatřese. Mnohé důkazy pochází z ruské webové stránky http://sosrff.tsu.ru, která sleduje Schumannovu rezonanci.
Co je to Schumannova rezonance?
Schumannova rezonance je globální elektromagnetická rezonance pojmenovaná fyzikem Winfriedem Otto Schumannem.
„Schumannovy rezonance jsou zvýšené hodnoty v pozorovaném spektru velmi nízkých frekvencí elektromagnetického záření, zachytitelné na povrchu Země (či jiných planet s ionosférou). Vznikají v atmosféře jako globální resonance elektromagnetického záření, způsobeného blesky. Hloubka průniku vln takové frekvence při skin efektu do mořské vody je přibližně 100 metrů. Jsou pojmenovány po německém fyzikovi Winfriedu Ottovi Schumannovi , který je teoreticky předpověděl v roce 1955. Jejich základní frekvence se pohybuje kolem 7,83 Hz, další resonance jsou pak 14,3 Hz, 20,8 Hz, 27,3 Hz a 33,8 Hz. Hodnota základní frekvence je dána počtem oběhů elektromagnetické vlny kolem obvodu Země za 1 sekundu.” (zdroj)
Jak můžete vidět, toto vysvětlení nám říká, že jsme v poslední době měli spoustu blesků, pokud si prohlédnete grafy, které se vám chystám ukázat. Vědecké důkazy ukazují, že něco ruší nebo šíří elektromagnetickou frekvenci na planetě.
Po tisíce let byla Schumannova rezonance měřena v hodnotách 7,83 hertzů nebo v mělkých vrcholech v závislosti na tom, kolik bouří je v té době na planetě. Ruská internetová stránka http://sosrff.tsu.ru je jednou z mála veřejných stránek, která zveřejňuje denní údaje o aktuálních výkyvech Schumannky. Důvody proč je tak málo zdrojů jsou nejasné, ale zdá se to jako snaha skrýt data před očima veřejnosti.