Pokud jste citliví na energie, nebo pociťujete výrazné fyzické symptomy, potom se vám může hodit tato znalost. Můžete si totiž kdykoliv ověřit, jestli vaše pocity byly způsobeny výkyvem v rezonančním poli, nebo je třeba hledat příčinu někde jinde.

Zde je příklad grafu, zachycujícího Schumannovu rezonanci z 9. listopadu 2018. Uveřejnil ji již zmíněný ruský zdroj.

Na levé ose vidíte hertz a na spodní ose vidíte denní čas v UTC+7.

UTC je koordinovaný světový čas. Jednotlivá časová pásma jsou vyjádřena odchylkami od UTC. Místní čas v České republice je dán jako UTC+1:00 (v zimním období) a jako UTC+2:00 v období letního času. To znamená, že je-li čas čehokoliv udán například na „16:00 UTC“, v ČR to je v 17:00 místního času (v zimě) nebo 18:00 (v letním čase).

UTC +7 je ruské časové pásmo, Česko je UTC+1. Když je u nás jedna odpoledne zimního času, rusové do grafu kreslí čas v sedm večer. Berte tento rozdíl v patrnost, když budete číst grafy z jejich zdroje http://sosrff.tsu.ru.

Horní osa grafu se schumannovou rezonancí zobrazuje datum. Zelená barva ukazuje, co se ještě považuje za normální pulsy elektromagnetické frekvence. Bílá místa ukazují na abnormální chování a to jsou chvíle, kdy reagují živé organismy a kdy je mnoha lidem nedobře.

CELÝ ČLÁNEK ZDE: Aluška.org – Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 2.díl: Jak číst grafy

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.