;

Známá německá zpěvačka nazpívala zásadní píseň o Sorosovi a dalších lidech ze stínové vlády: „Hej, ty. Nastraž uši a poslouchej, jak lžou, otevři oči a uvidíš, jak tě podvádějí.“ V Německu se strhl poprask. Byla obviněna z antisemitismu, dochází k manipulacím s počtem zhlédnutí na YouTube

Šifra zhruba před půl rokem psala o hudebním skandálu slavného německého soulového zpěváka Xaviera Naidoo. Dovolil si totiž vystoupit z mainstreamové a povrchní zábavy a zpívat o věcech, o kterých se ve „slušné“ společnosti zarytě mlčí. Píseň Marionetten (Loutky) se například ptá, jak dlouho někteří zkorumpovaní politici chtějí být ještě loutkami, kteří se uspokojují na malých dětech…

Nyní s další pohoršující písní přišla známá německá herečka, kabaretiérka a zpěvačka Lisa Fitz. Píseň Ich sehe, was du nicht siehst (Vidím to, co ty nevidíš), která se objevila na kanále YouTube, způsobila v Německu doslova poprask. Zamířila přímo na komoru systému a německá mainstreamová média začala bít okamžitě na poplach.

Jako první se o písni zmínily mnichovské Abendzeitung. Nevhodná píseň je podle novin plná „konspiračních teorií“ a „bludů“. Bez dalšího ověřování tyto informace převzala další mainstreamová média jako Die Welt nebo Der Focus, která tak ráda odhalují fake news (falešné zprávy). Pozoruhodné na tom je, že zmíněná média místo aby o některých důležitých věcech informovala sama, raději o nich mlčí, a pokud se objeví někde jinde, především v alternativních médiích, označí je za „dezinformace“.

Ať tak či onak, v německých médiích se po zveřejnění písně Lisy Fitz spustila celá lavina útoků a článků o „protižidovské“ nebo „protizednářské“ písni, která ohlupuje „slušné“ německé občany. A to přesto, že v ní o Židech ani zednářích není ani slovo. Posoudit to ve videu s písní níže můžete sami, Šifra pro vás přeložila text písně v němčině.

Další problém, se kterým německá média bojují, je, že známá zpěvačka a kabaretistka svou píseň zveřejnila na „konspiračním“ kanálu YouTube s názvem SchrangTV. Kanál se totiž věnuje „kontroverzním“ tématům, kterým se běžná média vyhýbají obloukem. Kanál se například zabývá nebezpečím chytrých telefonů, RFID čipů, sprejováním oblohy chemickými látkami (chemtrails) apod.

Originální píseň na YouTube kanále má zhruba 350 000 zhlédnutí, ale skutečná sledovanost je zřejmě daleko větší. Fanoušci totiž odhalili a zdokumentovali manipulaci s počty zhlédnutí.

Například ve středu 31. ledna ve 14.15 byl počet kliků u písně 225 684. O několik desítek minut později se ale snížil na 222 034. I přesto píseň za týden od zveřejnění vidělo oficiálně přes 350 000 lidí.

To jsou věci… Jak jde o bankéře, i čas běží nějak pozpátku. Mohou za to snad „ruští hackeři“? 

Lisa Fitz se v prosinci 2016 a v dubnu 2017 objevila jako host v internetové televizi SchrangTV. Při rozhovoru označila historii za „celý řetězec konspirací“. Ve starším rozhovoru uvedla, že „patří mezi několik málo lidí v Německu, kteří mohou volně mluvit“. Mnoho jejich kolegů z kabaretu se totiž stalo „dvorními šašky systému“.

Lisa Fitz si dovolila promluvit a vystoupit z konformní zóny. Přidají se k ní i další umělci? Když se podíváme na agitování umělců v rámci systému například v Česku, lze odhadovat, že jich příliš mnoho nebude. Umělci totiž rádi drží krok s těmi, kteří jsou u moci. O to jsou různé výjimky, které pojmenovávají věci pravými jmény, cennější. A o to mají zásadnější dopad.

Jak zpívá Lisa Fitz: „Rothschildové, Rockefellerové, Soros a spol. ďáblovi na hromadu vrší dolary. Mistři manipulace a šedé eminence, JP Morganové, Goldman Sachs a jejich patolízalové, elitní kluby zlých pánů, kterým je tak vzdálený tvůj malý individuální osud. Jsme příliš hloupí na to, abychom to pochopili, jsme příliš pohodlní a líní se informovat. Kupujeme tašky, boty, čokoládu, lístky na fotbal, zatímco na nás čekají Satanovi jezdci na drakovi… Kdo může tango popírání tančit lépe? Elita, nebo my, hloupý dav? Čas už nepracuje pro ty dobré. Už není za pět minut dvanáct, už je pět minut po jedné. Tak se probuď a jednej!“

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.