Pokud vezmete život do vlastních rukou a rozhodujete o něm vědomě, potom váš život není lineární cesta. Nabízí mnoho variant a odboček. Tento svět je postaven na vzorcích, a proto můžeme číst, nebo předvídat budoucnost. Vědomí toho co se stalo v minulosti, nám také poskytuje výhodu při předvídání budoucích událostí. Umět číst znamení, je svým způsobem věštecké umění.

[wp_ad_camp_2]

Když se má něco změnit, cítíte to ve vzduchu a ve vodě, jako lady Galadriel. Není to ostuda, že ve většině případů vesmír překvapí i ty nejkvalifikovanější věštce a média. Existují však některé věci, které se dějí těsně před velkým energetickým posunem v našich životech. Tyto věci nás připravují na změnu. Stejně jako znamení, která přijdou, když jdeme po špatné cestě, tato znamení nám pošlou zprávu, abychom byli připraveni a obdržíme jejich prostřednictvím energetickou podporu.

Jak ucítíte změnu?

1. Svoboda
Ke změně dochází, když se chceme osvobodit od minulosti. Jsme znavení z rutiny a máme toho dost. Potřebujeme zoufale něco nového.
Když je náš život připraven skončit tak, jak jej známe, cítíme, jak vítr nově přicházející svobody otřásá naší starou minulostí. Nic nás už nemůže zastavit.
Jsme jiní a cítíme to. Nic nás už nemůže odradit od směru, kterým jsme se vydali.

[wp_ad_camp_2]

2. Čísla
Když se náš život chystá radikálně změnit, opakovaně vídáme čísla 1 a 9. Znovu a znovu. Jsou to symbolické obrazy Konce a Nového počátku. Pokaždé, když se podíváte na hodiny, uvidíte tato čísla a něco tušíte.
Zdá se, že se tato čísla objevují téměř všude, kam se podíváte.

Pokračování článku: Znamení, která vypovídají o velké životní změně

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.