Všichni máme anděly, kteří nad námi bdí. Jsou zde proto, aby nás chránili a vedli správnou cestou. I když k nám většinou nemluví, občas se nám potřebují ozvat. Když se tak stane, mohou se nás pokusit kontaktovat různými způsoby. Zde jsou nejčastější metody, které andělé používají, aby vás varovali před něčím, co má přijít. Všímejte si těchto věcí a věnujte jim zvýšenou pozornost.

Vaše sny
Pokud se vám opakovaně zdá stejný sen, něco se děje a vy byste na to měli reagovat. Naše sny nám mohou hodně napovědět o tom, co se v našem životě děje. Zkuste popřemýšlet nad symbolickými a obraznými přirovnáními, pokud děj vašeho snu není zcela jednoznačný. Určité postavy mohou představovat archetypy a v určitých předmětech se může skrývat symbolika.

Podezřelá zpoždění
Zdá se, že všechno důležité má zpoždění, které obvykle nemívá. Nic nejde hladce a události na sebe nenavazují. Děje se to z nějakého důvodu. Andělé používají mnoho různých taktik, aby změnili váš časový plán. Například pokud se chystá vlakové neštěstí, udělají vše pro to, abyste do vlaku vůbec nenastoupili.
Když události drhnou a dostáváte špatná znamení ze kterých jste nervózní, chtějí vám zkrátka andělé říci, že to je špatná cesta. Neignorujte to a nepřehlížejte to.

Hlasy
Všímáte si hlasů, které jako by přicházely odnikud. Může to být hlas někoho, koho jste dříve znali, nebo hlas, který nepoznáváte. Může to být cokoli, od připomenutí, abyste se v autě připoutali, až po intenzivní varování.

 

Pokračování článku: Znamení, že se vás andělé snaží před něčím varovat

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.