…..při průjezdu Německem jsem se stavoval u jednoho velice dobrého známého, který pracuje u policie na dost vysokém místě. Chtěl jsem si při dlouhé cestě trochu odpočinout. Při rozhovoru o jeho a mé rodině mně zcela od tématu nabídl, jestli se mám zájem podívat na jedno velmi zajímavé multikulturní obohacení. Nechápal jsem. Proč mi nabídl právě mezi řečí zajímavost, o které nebyla ani řeč. Usoudil jsem že je asi z jeho strany důležitá. Pousmál jsem se a pobídl, nechť mi ji klidně ukáže. Pousmál se také a řekl mně, že budu příjemně překvapen.

Sedl si k počítači a zasunul USB paměť. Prohledal data a velice rychle rozbalil zajímavý filmík. Z nějaké „bezpečnostní kamery“ byl záběr na dívenku, která jde v noci po chodníku. Z boku, (nebylo vidět z kamery kde byli schovaní), se vynořili dva muži silně pigmentovaní a začali se sápat brutálně na dívenku. Zpočátku to vypadalo, že nemá šanci, ale najednou se jim vymkla, vytrhla či vyklouzla a co následovalo jsem si musel nechat přehrát několikrát. Jeden na dívenku vytáhl rychle dlouhý nůž. Styl, který použila jsem neznal, ale bylo to něco jako kung-fu, či jiné bojové umění. Přesně během 45 vteřin dle času na kameře, byli oba dva, skutečně statní muži (oproti své oběti) totálně zpacifikovaní, leželi na zemi  a dívenka odcházela skromně pryč. Několik úderů její nohou do obličejů ještě stojících a překvapených mužů, bylo pro násilníky naprosto devastující. Skončili s vyraženými zuby (oba dva) a jeden s přeraženou sanící a zlomenou rukou. Byl to ten, který na ni právě vytáhl nůž. Musím přiznat, že něco takového jsem nečekal a ani ve skutečné akci neviděl. Při pohledu na oběť, bych nikdy neřekl, že něčeho takového je schopna a umí bojové umění tohoto rázu. Bylo to jako z nějakého zabijáckého filmu. Pefektně „nahrané“ ale v reálu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dle slov známého policisty, „bránící se útočnici“ nenašli a za 4 měsíce případ odložili. Tentokráte zažili multikulturní obohacení silně pigmentovaní jižané s památkou na celý život. Všichni hoši od policie, kteří to viděli, (tajně jí fandili a fandí) byli naprosto překvapeni jejím umem, obratností s naprostou přesností úderů, dodal známý. Takovou akci, dle jeho slov, ještě nezažili. Prý by si to žádný z hochů z jeho manšaftu nechtěl s ní „rozdat“. S úsměvem dodal, možná jinde ano…..

Rozhovor se přesunul následně od tématu rodin k tématu o utečencích a mohu konstatovat, že vše zhodnotil slovy: To co se odehrává v Německu je horší než si kdokoliv z obyčejných lidí umí představit. Od policie odchází také mnoho lidí. Nemohou se na vše, kde nesmějí pomoci a měli by, dívat.

Na závěr mi sdělil větou k filmu, který mi ukázal: Jsem rád, že se konečně i mladí lidé začínají sami vzdělávat v oboru sebeobrany a je to nyní pro nás nutnost. Lepší než chodit do diskoték a pít pivo.

Po rozhovoru jsem si dal kávičku na cestu a odejel jsem směrem do Švajzu.

Z toho jednoznačně plyne a potvrzuje se pořekadlo tichá vody břehy mele. A ponaučení pro naši mládež by mělo být: Nechodit zatím na zábavy a začít se také v těchto obraných uměních vzdělávat…..

Hned bych zmíněnou aktérku bojového umění klidně tady v česku zaměstnal pro výchovu mládeže. Byla by o mnoho lepším přínosem pro mládež než nějaké nesmyslné kurzy čehokoliv…..

Napište prosím v diskuzi, jaký názor máte na takovou situaci právě vy. Měli by se naše děti a hlavně dívky v takovém obranném umění vzdělávat?????

Napsal tm z cest po multikulturní Evropě

Následuje samostatný článek, který na popisované úzce navazuje: 

Finské znásilňovací gangy (00:05)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.