Peter Narsagonan, alias Frater 616 (jeho magické jméno), byl bývalým šéfem satanské lóže Alpha v australském městě Sydney. O jeho zpovědi, zveřejněné v tomto článku, píše spisovatel Henry Makow ve své knize Ilumináti 2: Vábení a klam.

Australský satanský znalec zvaný Frater 616 odhalil na smrtelné posteli všeprostupující celosvětovou moc organizovaného satanismu, které vládne tajemná skupina Iluminátů. Satanista ve svém odhalení řekl, že ,,nic není takové, jak se zdá, a není to tak už velmi dlouho,” a ve své zpovědi popsal masový podvod páchán na naší společnosti jejími vlastními vedoucími představiteli.

Frater 616 zemřel 25. března 2004. Vykonavatel jeho poslední vůle, jehož magické jméno je Aloysius Fozdyke, zaslal patnácti stránkový dokument Fratera 616 Arthurovi Cristianovi, který je tvůrcem a provozovatelem internetových stránek loveforlife.com.au.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Aloysius Fozdyke Cristianovi napsal, že musel upravit pouze velmi malou část textu Fratera 616, neboť ,,právní ohledy ho donutily vypustit některá jména a podrobnosti. On si přál, aby to bylo zveřejněno prostřednictvím tohoto moderního sdělovacího prostředku.”

V odhalení dokumentu se prozrazuje, že vliv satanismu je „nyní tak všudypřítomný, že si ho běžně ani nevšimnete.” Satanisté jsou prý propletení skrz naskrz australskou společností a tento model moci se opakuje všude po světě. Mezi satanisty patří politici, lékaři, právníci, vysoce postavení policisté, mediální figurky, armádní osobnosti, módní idoly a sociální pracovníci. Životní styl těch nejnadanějších členů vydržovaný zločinem pod rouškou vážené odbornosti a znalostí. Okrajové typy jako jsou prostitutky či obchodníci s drogami jsou pro satanismus sice důležité, ale jsou to pouze jejich nástroje.

Frater 616 se k jedné satanské skupině dostal na univerzitě v roce 1971, přičemž záhadně říká: ,,Propadl jsem trhlinou v realitě … Unikl jsem nudnému všednímu životu skrz jednu ze zlomových linií západní společnosti.”

Jeden „učitel”, který byl součástí satanské sítě, mu zajistil postavení v cestovním ruchu a Frater 616 žil po mnoho let v nepředstavitelném bohatství, zhýralosti a okultismu. Učil se černé magii. Věnoval se prý i divinaci, hloubání ve tmě, obětování, se*uálnímu upírství, voodoo magii a se*uální magii. Každý den zakončoval ,,nezapomenutelnou a nepopsatelnou rozkošnou orgií černé mše.”

Pokračování článku: Zpověď australského satanisty o vládcích tohoto světa

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.