Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Zpráva Aliance – 15.05.2019 / Algoritmus

Americko-čínská obchodní válka je vytvářena Aliancí Země jako součást plánu, který byl uveden do pohybu po krizi v roce 2008.
Účelem této obchodní války je odhalit nedostatky fiat finančního systému a uznat význam zlata v globální ekonomice.
Tato obchodní válka bude zakončena implementací nového kvantového finančního systému (QFS).
Realizace QFS bude velkým překlopením globálního finančního systému a ekonomiky.
QFS bude vyžadovat, aby všechny národy měly měnu podloženou zlatem.
Prezident Trump si toho je vědom a již přijímá nezbytná opatření.
[wp_ad_camp_2]
Prezident Trump byl součástí plánů Zemské Aliance ještě před tím, než začalo jeho prezidenství.
Předpokládá se, že návrh zákona H.R.5404, který byl představen v letech 2017-2018, bude schválen někdy poté, co budou obsazena dvě volná místa v Radě guvernérů Federálního rezervního systému.
Hodnota všech měn bude zresetována na základě celkového držení zlata každého státu.
V Zimbabwe „spí“ miliony tun nevytěženého zlata.
Zimbabwský dolar se stane nejcennější měnou na světě, jakmile bude QFS zrealizován.
Podle zdrojů jsou denně prováděny speciální algoritmy, které předpovídají optimální načasování RV.
Optimální načasování RV je buď před nebo po implementaci QFS.
Ať už je tomu tak či onak, svět stojí na pokraji velkých změn.
přeložila tereza | zdroj: 9




Tu by ma zaujimal Váš názor, pán Tomáš Marný, aký pravdepodobný dopad to bude mať na CZ a SK? („Hodnota všech měn bude zresetována na základě celkového držení zlata každého státu“) Keďže ho tu (zlata) až tak veľa niet…
Otazkou je aj to či je toto riešenie naozaj pre ľudstvo prospešné, alebo?
Ďakujem, pekný deň…
Je to jak podle scénáře, který jsem předpovídal….. Je to součást plánu a před lety jsem odhadl přesně tento vývoj, záležet bude na naší reakci… uděláme něco? Budeme připraveni???
Vsak luza dela, jde si narvat pandera do MCdonaldu a KAuflandu, nic vic ji nezajima. Zrat a chlastat. U chazarskeho zm.da Krause v TV nejaka byvala alkoholicka rikala, ze jsme narod alkoholiku.
Kdyz nekomu chci vysvetlit, ze se uz lavina vali a clovek by mel vedet, kdy ma uskocit stranou, teda se pripravit na to nejhorsi, tak luza rekne, ani mi to nerikej, ani to nechci vedet. Kdyz se zeptam, jestli maji nejake potraviny doma, tak mi krava rekne, ze se prijde najist k nam. Oni si mysli, ze je to sranda, ze to jen film z USSSA. Rekl jsem ji, at jen prijde, ze ji dam aspirin z olova, aby ji nebolela hlavicka.