Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

Zpráva pro celou EU

…..dnešním dnem nastal rozpad EU. Bude to v mnohých směrech velmi bolestivé a lidé by se měli připravit na pád měny EURO, která s tím bude určitě také spojena. Bude se to samozřejmě týkat také Čr. Kdy to nastane je ale otázka. Co bude potom, se stěží dá říci…..

08:44

Pokud neudělají v Anglii nějaký volební podvod, výsledek je naprosto jasný a byl od začátku nezvratitelný. Vlády celé EU by se měly zamyslet nad začátkem tažení proti nim a hlavně proti podvodům, lžím a vymýváním mozků všech občanů, tak jak to posledních 25 let dělaly. Pravděpodobně k tomu dojde i v Čr. Politici se potom nebudou mít možnost kdekoliv schovat.

Jak neustále opakuji a tvrdím, peníze v bance mohou mít jenom lidé s amputovaným mozkem. Až o ně přijdou, nebudou se stačit divit. Říkám to od roku 2004 na který byl dopředu datován pád měny. Vše je mnoho let připraveno a pravděpodobně výstup Anglie z EU bude startovacím momentem. V médiích to nepřiznají a možná se zbylí politici v EU, jako pijavice, budou snažit co nejdéle udržet bezstarostný příliv jejich měsíčního platu.  Co se týče pádu měny, mohu se samozřejmě v datu také mýlit. Ale přijde, nemějte obavu…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Potvrzeno. Velká Británie odchází z EU

Britští voliči v referendu rozhodli o odchodu Spojeného království z Evropské unie, když počet hlasů pro odchod překročil nadpoloviční většinu, uvedla BBC. Už předtím BBC i televize Sky News a ITV uvedly v predikcích, že v referendu o setrvání Velké Británie v Evropské unii zvítězili zastánci odchodu a výsledek je nezvratný.

Lídr protievropské strany UKIP Nigel Farage slaví vítězství zastánců odchodu Británie z EU

Lídr protievropské strany UKIP Nigel Farage slaví vítězství zastánců odchodu Británie z EU

FOTO: Matt Dunham, ČTK/AP

Dnes 6:00 – Londýn
(Aktualizováno: 7:54 )

Podle průběžných výsledků získali zastánci odchodu v sedm hodin ráno nadpoloviční většinu 16,836 miliónu hlasů. Podle BBC 52 procent voličů hlasovalo pro odchod, 48 procent pro setrvání, Ve 308 z 382 obvodů zvítězili zastánci brexitu. O odchodu rozhodli voliči po 43 letech členství v EU.

Britského referenda se celkem zúčastnilo 71,8 procenta voličů, k urnám jich přišlo více než 30 miliónů, což je nejvíce od voleb v roce 1992. Nevyšel předpoklad, že při vysoké účasti zvítězí v referendu zastánci setrvání. Podle očekávání volili pro odchod lidé z venkova a menších měst, ale ve větších městech bylo méně zastánců setrvání, než se čekalo.

Skotsko a Severní Irsko hlasovaly pro setrvání, v Londýně byl počet příznivců setrvání a odchodu tři ku dvěma, ale zbytek Anglie se vyjádřil opačně a také většina Velšanů hlasovala pro odchod. [celá zpráva]

I vývoj kurzu libry, která se propadla na 31leté minimum, ukázal, že trhy počítají s odchodem Británie. [celá zpráva]

Odchod Británie z EU už oznámil i list The New York Times, který výsledek označil za ohromující. Odráží podle něj populistický sentiment. Uvedl, že je jasné, že výsledek bude mít hluboké důsledky pro postavení Británie ve světě i pro budoucnost EU.

Obchodníci sledují sčítání hlasů z britského referenda.

Obchodníci sledují sčítání hlasů z britského referenda.

FOTO: Peter Nicholls, Reuters

Mezi zastánci brexitu již v průběhu sčítání hlasů panovala naopak povznesená nálada. Lídr protievropské strany UKIP Nigel Farage již veřejně hovořil o vítězství. Řekl, že 23. červen vstoupí do dějin jako „náš den nezávislosti”. Podle něj jde o „vítězství pro obyčejné lidi, pro slušné lidi”.

Farade i opoziční labouristé, kteří zastávali názor, že by Británie neměla odcházet, již dali najevo, že by britský premiér David Cameron měl odstoupit.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
20 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Přejít nahoru